Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#210 január 18, 2013, 00:55:35, Knapp
Idézetet írta: szalist Dátum január 18, 2013, 00:15:45
Regeltem,de nem vágok sok mindent.Mi az a money,hol lehet beváltani másra ha egyáltalán be lehet,és hogy lehet még szerezni belőle,Illetve mekkora a bónuszok kiforgatási követelménye??

Money-t sokféleképpen szerezhetsz:
az oldalon található ingyenes játékokkal, szavazásokkal, barátok meghívásával, befizetéssel és természetesen az iroda "normál" használatával, azaz sportfogadással, kaszinózással.
Ezt lényegében egy bónuszrendszer.

500 money-t 5 euróra tudsz beváltani, ha legalább ennyit összegyűjtöttél.
Ha csak minden nap belépsz és hetente egyszer játszol a csocsóval és a másik játékukkal, akkor  naponta 1-1,5 money-t fogsz összeszedni.
Ha a többi játékban is ügyeskedsz és esetleg néha még fogadsz is valódi pénzért, akkor azért kéthavonta összejön az 5 euró.

Feljöttem a harmadik helyre az ötöskombi játékban :great:
Lehet locspocsolni... :ok:

Most megint eltaláltam egy 5-ös kombit :cya: :cya:
Hihetetlen ....én vagyok az első!!! :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great:
:ok:


Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 18, 2013, 14:38:19
Most megint eltaláltam egy 5-ös kombit :cya: :cya:
Hihetetlen ....én vagyok az első!!! :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great:
:ok:
Az nem semmi,gratulálok,remélem 31én is Te leszel,mert az szép pénz.A tegnap kiirt 50százalékos promót még nem próbálta senki sem?

Köszi, bár nem valószínű hogy a hónap végéig tartani tudnám az eső helyet :)
Még nem próbáltam az 50% promót el vagyok foglalva ,most az unibettel ;)

Meg hozzámvágott a bwin is 20€ ,csak úgy...
Nem is gondoltam hogy a január ilyen pörgős lesz :great:
Azt hittem uborkaszezon lesz egész hónapban...

Azt esetleg tudja valaki, hogy a Quini-5 totóban miért nem tudom elküldeni a tippjeimet? Felugrik valami ablak amiben a google fordító szerint valami extra dobozról van szó  :D

Idézetet írta: Daryl07 Dátum január 19, 2013, 15:11:57
Azt esetleg tudja valaki, hogy a Quini-5 totóban miért nem tudom elküldeni a tippjeimet? Felugrik valami ablak amiben a google fordító szerint valami extra dobozról van szó  :D
Nem véletlenül casillas extra?Mert ha pl.1van mellé irva,akkor nem tettél dupla tippet,ugyanis jogosult vagy rá,1-2t tehetsz,ha 2van mellé irva akkor 2meccsre,de valószinűbb az 1.2extra tippelési lehetőséget telitalálatos szelvény után szoktak adni.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 19, 2013, 15:30:41
Nem véletlenül casillas extra?Mert ha pl.1van mellé irva,akkor nem tettél dupla tippet,ugyanis jogosult vagy rá,1-2t tehetsz,ha 2van mellé irva akkor 2meccsre,de valószinűbb az 1.2extra tippelési lehetőséget telitalálatos szelvény után szoktak adni.
Tényleg, megjelölhettem 1 mérkőzésnél két kimenetelt. Köszönöm nem jöttem volna rá magamtól  :beerchug:

Idézetet írta: Daryl07 Dátum január 19, 2013, 15:52:21
Tényleg, megjelölhettem 1 mérkőzésnél két kimenetelt. Köszönöm nem jöttem volna rá magamtól  :beerchug:
Nagyon szivesen,sok szerencsét a money gyűjtéshez :ok:

Valaki játszott mostanában kombit?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 20, 2013, 12:59:14
Valaki játszott mostanában kombit?
Én kihagytam ezt a promót,viszont a totón zsinórban 3 4találatosom lett és kaptam 2extra tippelési lehetőséget mára.

Én is kihagytam ,kiváncsi leszek mi lesz a kovetkező akciójuk :cya:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 21, 2013, 08:08:58
Én is kihagytam ,kiváncsi leszek mi lesz a kovetkező akciójuk :cya:
Tegnap délután fizettem be a paypalomról mivel érkezett rá pénz és tettem is 2kombiszelót egyiket élőben állitottam össze másikat meccsek előtt az élős jött, a másikon csak a real meccsen lesz piros ment el.1euroból jött volna 20,hát nem tudom,most mit kapok,vagy az élőkombiszelón nyert 6euromból lesz 9 és abból adnak 3eurot a bonuszhoz,vagy az nem is számit?Meglátom.Mai akció pont egy 50százalékos feltöltési bónusz,hát erről lekéstem hacsak holnap nem kapok pénzt.Lehet ezt is kipróbálom egy 10euros befizetéssel,de ezt már kártyáról,nem tudom paypalról érvényes-e lenne.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 21, 2013, 10:08:20
Tegnap délután fizettem be a paypalomról mivel érkezett rá pénz
Szeretném én is kipróbálni a paypalos befizetést ,neked van hozzárendelve bankkártya?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 21, 2013, 10:57:26
Szeretném én is kipróbálni a paypalos befizetést ,neked van hozzárendelve bankkártya?
Van persze verified vagyok paypalon már vagy 3éve használom,yoganon is gond nélkül működött,csak ha befizetsz akkor át kell váltani a pénzt,mint mikor moneyt váltasz be.A red recargar oldalra fog dobni,és ott importe kockába irod be amennyit befizettél.Pagar ahora gomb megnyomása után pedig átváltja,ha jól emlékszem.Utánna meg már a yoganon lesz természetesen a feltételek elfogadása után amit ki kell pipálni,ez csak arról szól,hogy a yoganonak-lcbetnek küldöd a pénzt.