Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


mennyitöl lehet kivenni a pénzt?

10€tól lehet kikérni :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 27, 2013, 12:55:14
10€tól lehet kikérni :)
Előtte kötelező befizetés van.


Tegnap kaptam egy emailt,amelyben ingyen bónusz volt,3ik érvényes addig igényelni kell.A főoldalon a rascar gomb megnyomásával látni fogtok 4levelet,amik alatt sapka-mez stb-stb.található a nyeremények értéke 1-3-5-20euros bónuszok amik azonnal jóváirásra kerülnek.Sok sikert mindenkinek,aki nem kapott emailt az is lépjen be,egy próbát megér. :ok:

#245 január 31, 2013, 11:36:37, Daryl07
Idézetet írta: fili76 Dátum január 31, 2013, 05:23:42
Tegnap kaptam egy emailt,amelyben ingyen bónusz volt,3ik érvényes addig igényelni kell.A főoldalon a rascar gomb megnyomásával látni fogtok 4levelet,amik alatt sapka-mez stb-stb.található a nyeremények értéke 1-3-5-20euros bónuszok amik azonnal jóváirásra kerülnek.Sok sikert mindenkinek,aki nem kapott emailt az is lépjen be,egy próbát megér. :ok:

Természetesen az 1urós amerikai focilabdát találtam meg, de nem kaptam semmit :(  Azért Köszi, hogy szóltál!! :great:
Közben utánanéztem és money jár ha még nem volt be? vagy ki? fizetésem :)

Idézetet írta: Daryl07 Dátum január 31, 2013, 11:29:50
Természetesen az 1urós amerikai focilabdát találtam meg, de nem kaptam semmit :(  Azért Köszi, hogy szóltál!! :great:
Közben utánanéztem és money jár ha még nem volt be? vagy ki? fizetésem :)
Nekem volt befizetésem és arra is kaptam 1000moneyt anno...Én 3eurot nyertem azonnal jóváirták-a bónuszhoz.

itt most van valami akció mert bevallom öszintén egy ideje nem figyelem a yoganot :P

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 03, 2013, 10:36:09
itt most van valami akció mert bevallom öszintén egy ideje nem figyelem a yoganot :P
Mostanában minden nap van valami,ha már fizettél be akkor érdemes benézni,mert ha jól tudom ma jár le az ingyen 1-3-5-20bónusz akciójuk,persze ha nem akkor csak money pontokat kapsz ha jól tudom.

Sikerült a 3.helyen zárni a 5 telitalátal. :beerchug:
1000moneyt kaptam ,az 10€ :ok:
Ha még lett volna 1 telitalálat 500€ lett volna :D
Látom most Knapp van a nyerőhelyen :great:

Grat! Nekem az istenért sem akar összejönni egy telitalálat sem  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 04, 2013, 11:16:03
Sikerült a 3.helyen zárni a 5 telitalátal. :beerchug:
1000moneyt kaptam ,az 10€ :ok:
Ha még lett volna 1 telitalálat 500€ lett volna :D
Látom most Knapp van a nyerőhelyen :great:

Bravó!   :ok:

Sajnos én leszálló ágban vagyok!
1-én 5 találatom volt, 2-án 4, tegnap már csak 3...   ;D

azért az se rossz....
azon már gondolkodtatok, hogy ezeket a tippeket ha megrakjátok, mennyi pénzt kereshettetek volna?

Köszönöm a Gratulációkat!!!
Sokáig voltam az elsőhelyen ,
viszont az már mindegy hogy 2. vagy 10.az ember akkor is csak 10€ jár ;)
Még nem néztem utána milyen szorzók jöttek volna ki élesben ,de egy ötös kombi már szépen fizetne...

Idézetet írta: tonijani Dátum február 04, 2013, 14:04:23
azért az se rossz....
azon már gondolkodtatok, hogy ezeket a tippeket ha megrakjátok, mennyi pénzt kereshettetek volna?

Nálam a játékok és a valóságban megtette tippek kiegészítik egymást.
Van, amit csak a játékokban teszek meg, van, amit élesben is.
Ez a yoganos egy előre megírt totó szelvény, olyan meccsekkel, amelyekre általában eszembe sem jutna fogadni, vagy ha igen, akkor sem az 1x2 közül választanék eseményt.
Ha van időm, akkor megnézem, hogy mégis kik játszanak, nem csak vakon tippelek, de az időnként előfordul, hogy akár az itteni totó/góltotó, akár a yoganos tipposzlop csinál kedvet ahhoz, hogy élesben is megjátsszam a meccset.

Ugyanakkor nálam az is gyakori, hogy élesben pont az ellenkezőjét játszom egy tippjátékos tippemnek, egyfajta sajátos arbitrázst létrehozva.  :)
Végül is nekem mindegy, hogy egy játék megnyeréséért kapom a pénzt vagy a nyertes fogadásért... 

(oké, a játékokban nyert pénzre többet kell várni, viszont kevesebbet kell befektetni)

Kombikat csak nagyon ritkán játszom és a yogano totóban a papírformára teszek általában, így nem hiszem, hogy ezekből a tippekből hatalmas plusszom lenne.