Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában




nekem 5perc alatt elment a 21$.. :))

Nekem valamivel tovább tartott, 6-7perc :D

mondjuk nem nehéz sokat pörgetni.. 10centes érmeértékkel működik a slot, vagyis 5x1,5$..

Én megvárom az elsejét ,mert megint sikerült 90€ összehozni az 5€ bonból fogadásokkal,
És csak egyszer van fizetésnap egy hónapban :great:
Aztán indulhat a ingyenpörgetés....

#276 február 28, 2013, 22:27:23, chriss87
Hihetetlen, az 5 ingyenpöriből kipörgettem 13 $-t majd elkezdtem ruletten duplázni, hogy legyen majd mit elbukni vmelyik nyerőgépen :D  de bejött a 0 is....utána Jack Hammer 2 nyerőgép....átlagosan 2,50$ téttel....eléég jól adta ,mikor már 100é felett voltam dobtam a téten és kipörgettem a pénzemet, azt ne kérdezzétek hányszor kell ,mert már énis idegbeteg voltam,folyamatosan adta-adta ,de még mindig bonusként kezeli...míg végül rátoltam 12.50$ téttel az 1ik körre  :great: :great:


Az úgy korrekt. :) grat :)

nem semmi! grat!

Ezekről az ingyen pörgetésekről jön mail,mert én nem találom sehol?!

Idézetet írta: bazsy Dátum március 01, 2013, 12:24:10
Ezekről az ingyen pörgetésekről jön mail,mert én nem találom sehol?!
Nekem jött tegnap délután,de a főoldalon is látható-még mindig.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 01, 2013, 12:56:43
Nekem jött tegnap délután,de a főoldalon is látható-még mindig.

Felhasználható még most is!
Nem adott semmit: 0,00 €  :noway:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 01, 2013, 13:02:11
Felhasználható még most is!
Nem adott semmit: 0,00 €  :noway:
Nekem is csak 56centet,de csak 3euroig engedett fel,majd elvette az egészet,5perc szórakozásra elég volt,de most befizetek erre az 50százalékos bónuszra,remélem megadják.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 01, 2013, 12:56:43
Nekem jött tegnap délután,de a főoldalon is látható-még mindig.

Megvan csak rossz gombot nyomtam a játékgép indításához mindig játékpénzben játszottam de adott a Pacific Attack 194$ bónusz hogy a francba forgatom ezt meg 40x :S

Idézetet írta: bazsy Dátum március 01, 2013, 13:13:34
Megvan csak rossz gombot nyomtam a játékgép indításához mindig játékpénzben játszottam de adott a Pacific Attack 194$ bónusz hogy a francba forgatom ezt meg 40x :S
Az nagyon szép,multkor nekem rulettezéssel sikerült,meg játszottam kicsi-nagyot,sőt még ugyanazon is,ahol az ingyenpörik voltak,tartott egy pár óráig,de sikerült,de azóta sem,sok türelmet és szerencsét hozzá-rulettben meg raktam a piros-feketét egyszerre,,de ott is csak a szerencsén mult,hogy nem kaptam nullát.