Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: snooker Dátum március 05, 2013, 19:29:52
Légyszi segítsetek! Most regeltem be az oldalra, látok valami 150 eur gratiszt. Pontosan hogy működik? Ez 100%-os bónusz?
Az csak 450euros befizetésre van,ha arra gondolsz.Első befizetésre van 100százalékos bónusz,bár én anno 20eurot fizettem be,de arra kaptam 20eurot meg még 1000moneyt ami 10euro plusz még hozzá.Most viszont szigoritottak a be-kifizetéseken,mivel kértem kifizetést és üzemi számlát,meg utlevélmásolatot kértek tőlem.Megjegyzem egy pár hónapja még semmi sem kellett,személyimet feltöltöttem és elküldtem nekik magamtól.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 05, 2013, 19:39:35
Az csak 450euros befizetésre van,ha arra gondolsz.Első befizetésre van 100százalékos bónusz,bár én anno 20eurot fizettem be,de arra kaptam 20eurot meg még 1000moneyt ami 10euro plusz még hozzá.Most viszont szigoritottak a be-kifizetéseken,mivel kértem kifizetést és üzemi számlát,meg utlevélmásolatot kértek tőlem.Megjegyzem egy pár hónapja még semmi sem kellett,személyimet feltöltöttem és elküldtem nekik magamtól.
Köszi!
Merre találom a megtett szelvényeimet?

Idézetet írta: snooker Dátum március 05, 2013, 20:38:38
Köszi!
Merre találom a megtett szelvényeimet?
Mi cuenta-historial menüpont alatt tudod megnézni.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 05, 2013, 20:45:32
Mi cuenta-historial menüpont alatt tudod megnézni.
OK! Megtaláltam őket. Bónuszt nem kaptam sportfogadásra, átvittem 24 dollárt a kaszinóba,azt azonnal megduplázták. Felmentem belőle 110 fölé és visszautaltam a sportfogadásra, a 24$ bónuszt meg elvették,de nem baj,már pluszos a nap,és még a fogadások hátravannak. 2 óra múlva megpróbálkozom a kifizetéssel. COBRAR, ez lesz az ugye?

Idézetet írta: snooker Dátum március 05, 2013, 21:00:11
OK! Megtaláltam őket. Bónuszt nem kaptam sportfogadásra, átvittem 24 dollárt a kaszinóba,azt azonnal megduplázták. Felmentem belőle 110 fölé és visszautaltam a sportfogadásra, a 24$ bónuszt meg elvették,de nem baj,már pluszos a nap,és még a fogadások hátravannak. 2 óra múlva megpróbálkozom a kifizetéssel. COBRAR, ez lesz az ugye?
Igen az,csak most már mindenféle számlát bekérnek majd,ahogy feljebb is irtam,a bónuszt meg ma fogják jóváirni.Bejött a 10euros kvizem is-kiváncsi vagyok jóvá-e irják a 10eurot,vagy hogy is van ez.

Mai kvizkérdésben 5euros összeget választottam.A kérdésem pedig ez volt:hány gól lesz a 2bajnokok ligája meccsen összesen.4féle választási lehetőség volt 6-7gólt tippeltem,gondoltam,hogy nem lehet majd csak a továbbjutókra tippelni,az túl kézenfekvő.Megkaptam a tegnap befizetett 10euromra az 50százalékos 5eurot is,de nem kell megforgatni.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 06, 2013, 06:12:18
Igen az,csak most már mindenféle számlát bekérnek majd,ahogy feljebb is irtam,a bónuszt meg ma fogják jóváirni.Bejött a 10euros kvizem is-kiváncsi vagyok jóvá-e irják a 10eurot,vagy hogy is van ez.
Reggel lekértem a 120 euromat skrillre, azóta nincs válasz, viszont van Bono 30 euro. Mennyi idő szokott lenni az MB kifizezés náluk?

Valamit azért írhatnának 12 óra alatt...
Milyen nyelven kéne levelet írni a supportnak?

A support nem dolgozik csak 14-15 óráig ....
türelem..

Tegnap este nyolc előtt visszakerült a pénz a számlámra. Tettem pár fogadószelvényt,semelyik nem nyert, ma is rakktam  estére így a saját pénzem 0 EUR jelenleg. Viszont van még mindig 30EUR bónuszom de nem tudok vele fogadni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Idézetet írta: snooker Dátum március 07, 2013, 16:58:15
Tegnap este nyolc előtt visszakerült a pénz a számlámra. Tettem pár fogadószelvényt,semelyik nem nyert, ma is rakktam  estére így a saját pénzem 0 EUR jelenleg. Viszont van még mindig 30EUR bónuszom de nem tudok vele fogadni. Mit lehet ilyenkor tenni?
Át kell tenni a fő számládra menj a promociones- bonos menübe majd váltsd át a pasar saldo gombbal.Aztán át fogja tenni a számládra igy játszani is tudsz majd belőle,természetesen pasar saldo gomb után még lesz canjear,meg ilyenek,ha jól emlékszem,de azokat is meg kell nyomnod és utána már jó lesz.7x kell majd megforgatnod 1,5tel,ha jól tudom.

Nektek engedi a mai kvíz játékot?
Nem tudok rákattintani.........

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 07, 2013, 17:10:52
Nektek engedi a mai kvíz játékot?
Nem tudok rákattintani.........
Ma nincs kvizjáték majd csak jövő héten lesz,ha jól értelmeztem ez csak a bajnokok ligája alatt van.Nekem már jóváirták a 10euro bónuszomat,meg ma nyertem 500moneyt csocsón végre :ok:

A 10€ én is megkaptam :ok:
Hogy lett 500money a csocsón?
Volt hogy eljutottam a gólig de csak10monneyt adott ....

Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 07, 2013, 17:19:30
A 10€ én is megkaptam :ok:
Hogy lett 500money a csocsón?
Volt hogy eljutottam a gólig de csak10monneyt adott ....
A kvizhez még annyit,hogy a neve champions quiz,ugyhogy keddig még várnunk kell vele.Szerintem azért volt ilyen sok,mert befizettem a héten,1000volt a maximum,de gólt már nem sikerült elérnem-sajnos,de ez igy is rekord nálam.