Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: fili76 Dátum március 07, 2013, 17:05:36
Át kell tenni a fő számládra menj a promociones- bonos menübe majd váltsd át a pasar saldo gombbal.Aztán át fogja tenni a számládra igy játszani is tudsz majd belőle,természetesen pasar saldo gomb után még lesz canjear,meg ilyenek,ha jól emlékszem,de azokat is meg kell nyomnod és utána már jó lesz.7x kell majd megforgatnod 1,5tel,ha jól tudom.
Nekem így néz ki, lehet már régebben ráklikkeltem de jelenleg nem engedi.

Idézetet írta: snooker Dátum március 07, 2013, 17:29:08
Nekem így néz ki, lehet már régebben ráklikkeltem de jelenleg nem engedi.
Én ma váltottam át,először a zöld pasar a saldo gombot kell majd utána activar meg még valami volt,és át is tette a számlámra.

A csocsón sikerült gólt elérnem, úgyhogy az egyenleg + 1000 Money.  :D Ilyen sem volt még.  :)

Idézetet írta: snooker Dátum március 07, 2013, 17:29:08
Nekem így néz ki, lehet már régebben ráklikkeltem de jelenleg nem engedi.

A befizetési bónuszt részletekben lehet csak lehívni, a 2. sorban (disponibli) jelzi, ha van már olyan összeg, amit az éles egyenlegre átvihetsz.

Tud valaki valamit a BL quizről?
mindkét tippem jó volt, a továbbjutók és a gólok száma is.
először 5 moneys, majd 2, moneysre kattintottam.
Lesz ebből valami?

Idézetet írta: tonijani Dátum március 08, 2013, 12:34:52
Tud valaki valamit a BL quizről?
mindkét tippem jó volt, a továbbjutók és a gólok száma is.
először 5 moneys, majd 2, moneysre kattintottam.
Lesz ebből valami?

Szerintem már meg is kaphattad a 7 moneyt.
Ha lett volna befizetésed, akkor meg 7 eurót kaptál volna bónuszként.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2013, 12:47:29
Szerintem már meg is kaphattad a 7 moneyt.
Ha lett volna befizetésed, akkor meg 7 eurót kaptál volna bónuszként.
Ja ennyi?  :-\
Na mindegy, kösz a választ!  :ok:

Én megkaptam a 15€ bónuszt a BL quiz-ről, de mennyi a megforgatás?Annyit tudok, hogy 1.5 a min. szorzó, és mondjuk ha 1.2-as kombiból rakom össze az is számít, vagy minden eseménynek legalább 1.5-nek kell lennie?

Idézetet írta: fjazej Dátum március 08, 2013, 13:02:24
Én megkaptam a 15€ bónuszt a BL quiz-ről, de mennyi a megforgatás?Annyit tudok, hogy 1.5 a min. szorzó, és mondjuk ha 1.2-as kombiból rakom össze az is számít, vagy minden eseménynek legalább 1.5-nek kell lennie?

Valószínűleg a kombi is beleszámít, sosem próbáltam, a megforgatási követelmény viszont minden bónuszuknál 7-szeres, ezt a bónusz részben a Rollover és Rollover cumplido pontokban látod is. (megforgatási követelmény és ebből már teljesített)
Én már régen feladtam a reményt, hogy lesz innen valaha kifizetésem, inkább átbukom máshova a pénzt.
A múlt héten 54 eurót sikerült a tipicohoz át arbolnom, akkor nulláztam a számlámat, most megint van 6 euróm, de 807 euróval kéne fogadnom a kifizetéshez!   :D
Igaz ebből már 383 már teljesült, szóval "csak" 424 euró értékben kéne fogadnom a bent lévő 6 euróból.

Akkor inkább várom, hogy összejöjjön 10-20 euró, aztán akkor lejátszom egy másik bónuszos irodámmal szemben, úgy hasznosul a legjobban.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2013, 16:20:38
Valószínűleg a kombi is beleszámít, sosem próbáltam, a megforgatási követelmény viszont minden bónuszuknál 7-szeres, ezt a bónusz részben a Rollover és Rollover cumplido pontokban látod is. (megforgatási követelmény és ebből már teljesített)
Én már régen feladtam a reményt, hogy lesz innen valaha kifizetésem, inkább átbukom máshova a pénzt.
A múlt héten 54 eurót sikerült a tipicohoz át arbolnom, akkor nulláztam a számlámat, most megint van 6 euróm, de 807 euróval kéne fogadnom a kifizetéshez!   :D
Igaz ebből már 383 már teljesült, szóval "csak" 424 euró értékben kéne fogadnom a bent lévő 6 euróból.

Akkor inkább várom, hogy összejöjjön 10-20 euró, aztán akkor lejátszom egy másik bónuszos irodámmal szemben, úgy hasznosul a legjobban.

Hát Én ezt nem értem.. :D

Rámegyek a Bonosnál a Ver detalle-re, ott írja, hogy rollover 175.0€,alatta pedig, hogy 32.74€, de ez a bónuszom megkapása előtt is így volt, és már fogadtam is, és semmivel nem ment feljebb, sőt meg is próbáltam kikérni, akkor ott rollover-hez 142.0€-t írt, utána raktam 1.5 szorzójú meccset, aztán megint megpróbáltam, és ugyanannyit írt..:D

Ez a kurva spanyol nyelv. Igazán hozzáadhatnának egy angol nyelvet már..

Idézetet írta: fjazej Dátum március 08, 2013, 19:29:45
Hát Én ezt nem értem.. :D

Rámegyek a Bonosnál a Ver detalle-re, ott írja, hogy rollover 175.0€,alatta pedig, hogy 32.74€, de ez a bónuszom megkapása előtt is így volt, és már fogadtam is, és semmivel nem ment feljebb, sőt meg is próbáltam kikérni, akkor ott rollover-hez 142.0€-t írt, utána raktam 1.5 szorzójú meccset, aztán megint megpróbáltam, és ugyanannyit írt..:D

Csak reggel/délelőtt szokták frissíteni! Ha utána is így áll, akkor kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál, hogy most mi a helyzet...

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 08, 2013, 20:17:40
Ez a kurva spanyol nyelv. Igazán hozzáadhatnának egy angol nyelvet már..

Tipp Chrome/Chromium/SRWare Iron böngészőben a jobb gomb, Fordítás angol vagy beállítás szerint magyar nyelvre. Tökéletesen fordítja angolra, magyarra döcögős, de a lényeg ott is megvan.

Nem használok Chromeot :S :D

Ma ismét van bajnokok ligája kviz.1-2-5-10euro a tét,nálam ilyen sorrendben voltak pont a 3ikra kattintva 5eurot kaptam.A kérdésismét az volt mint egy hete,hogy kik jutnak tovább én barca schalke párost választottam,estére kiderül.Viszont a 11-ei carrera de aciertos kérdést érti valaki?Én próbáltam forditóval,de nem jöttem rá mire gondolnak.    
2013-03-11
Champions League - ¿Cuántos goles marcará el Barcelona contra el Milan en la 1ª parte?