Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A kezdőbónusszal kapcsolatban kérnék segítséget.
A bónusz jóváírása pontosan hogy történik? Csak a nyertes fogadások után, a nettó nyereménnyel megegyező összegben? (a feltételekből ezt vettem ki)
Csak a bónuszt kell megforgatni vagy a befizetett összeget + a bónuszt?
Az az ajánlat még él, hogy 1. befizetéskor kapok 1000 money-t. Ha igen, érvényes a skrilles befizetésre is?


Idézetet írta: Irtis Dátum március 16, 2013, 11:46:41
A kezdőbónusszal kapcsolatban kérnék segítséget.
A bónusz jóváírása pontosan hogy történik? Csak a nyertes fogadások után, a nettó nyereménnyel megegyező összegben? (a feltételekből ezt vettem ki)
Csak a bónuszt kell megforgatni vagy a befizetett összeget + a bónuszt?
Az az ajánlat még él, hogy 1. befizetéskor kapok 1000 money-t. Ha igen, érvényes a skrilles befizetésre is?

A bónuszt kell hétszer megforgatni, 20 euró befizetése után 140 eurós követelményt ír ki.
Egy ismerősöm regisztrált pár napja, ő megkapta az 1000 money-t is, bár úgy tűnt, hogy volt olyan időszak, mikor nem járt... (úgy is készültünk, hogy nem kapja meg. Ő skrillről fizetett be a ref. linkemről regisztrálva)

Az induló 20 euróját elbukta a számláról, de még nem tudott egy eurót sem lehívni a bónuszegyenlegről, bár a forgatási feltételekbe beleszámítottak az eddigi fogadásai.
(összesen még 40 eurónyit sem játszott)

Azért gondolom, ha nincs egyáltalán nyertes fogadás, de a forgatási követelmények teljesítve vannak, csak lehívható lesz a bónusz.  :)

Köszi!
Még annyi, hogy a feltételekben az szerepel, hogy a megforgatásnál az odds nagyobb kell hogy legyen mint 1,5. Próbálta már valaki, hogy a pont 1,5-ös szorzó is beleszámít?

Tegnap írtam nekik, hogy módosítsák az email címemet, mert nem egyezett a skrilles címemmel, és így nem tudtam befizetni. Angolul megfogalmaztam a levelet, majd google fordítóval lefordíttattam spanyolra. Meglepő módon nemcsak, hogy megértették mit akarok, de már módosították is a címemet! Azt hittem várhatok rá egy hetet, olyan amatőrnek tűnik ez az iroda, ha még angol felület sincs. Eddig pozitívan csalódtam, meglátjuk mennyire lesz sima a bónusz.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 17, 2013, 12:10:28
Tegnap írtam nekik, hogy módosítsák az email címemet, mert nem egyezett a skrilles címemmel, és így nem tudtam befizetni. Angolul megfogalmaztam a levelet, majd google fordítóval lefordíttattam spanyolra. Meglepő módon nemcsak, hogy megértették mit akarok, de már módosították is a címemet! Azt hittem várhatok rá egy hetet, olyan amatőrnek tűnik ez az iroda, ha még angol felület sincs. Eddig pozitívan csalódtam, meglátjuk mennyire lesz sima a bónusz.

A skrillnél ugyanahhoz a számlához több email címet is hozzá tudsz rendelni és akár váltogathatod is, hogy melyik legyen az elsődleges!
Ha pénzt küldenek bármelyikre, akkor simán megkapod, olyat viszont még nem próbáltam, hogy nem az elsődlegessel fizetek be.
(de ugye befizetés előtt bármikor elsődlegessé teheted bármelyik érvényesített email címed)

Ingyenes fogadás a vb-selejtezőkre!
http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/apuesta_gratis
Szerintetek ha több fogadást kötök és veszítenek, akkor több fogadásra is adnak 5 eurós visszatérítést?

A múltkor is kint volt 3napig az akció ,de csak egy fogadást vett figyelembe ::)

Idézetet írta: Irtis Dátum március 21, 2013, 17:12:30
Ingyenes fogadás a vb-selejtezőkre!
http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/apuesta_gratis
Szerintetek ha több fogadást kötök és veszítenek, akkor több fogadásra is adnak 5 eurós visszatérítést?
Csak egy fogadásra érvényes,mivel csak 1kódot adhatsz meg azt is,10percen belül,erre figyelj.Ha jól értelmeztem akkor majd kedden is lesz ilyen,de ez majd kiderül.

Én is azzal számolok, hogy csak az elsőre jár visszatérítés, amennyiben az vesztes.

Kombi szelvényen 1 foci meccs elmarad a többi jön,akkor mi a helyzet?Várnak a meccs lejátszásával 24 órát?
Előre is kösz a választ.

Idézetet írta: snooker Dátum március 23, 2013, 15:24:19
Kombi szelvényen 1 foci meccs elmarad a többi jön,akkor mi a helyzet?Várnak a meccs lejátszásával 24 órát?
Előre is kösz a választ.

Irodája válogatja, a szabályzatot kéne átnézni, de ezt spanyolról nem fogom tudni neked kibogarászni...
Lehet, hogy aznap törlik, lehet, hogy várnak 3 napot vagy akár egy hetet is.

A check-in Bag játék miről szól?

Idézetet írta: snooker Dátum március 25, 2013, 04:48:22
A check-in Bag játék miről szól?
Ha erre rákattintasz,akkor kapsz tulajdonképpen egy sorsjegyet,amin megnyerheted az aznap feltüntetett tárgynyereményt.Ha az utolsó 4számjegyed megyegyezik,akkor kapsz 1000monyet-ugye ami 10euronak felel meg.Ha egy hónapon belül zsinórban 15napig rákattintasz akkor kapsz 10moneyt.

A pénteki akcióban véletlenül egy olyan kötést tettem, amiben egy szombati meccs is volt, amire elvileg nem jár visszatérítés, viszont jóváírták a bónusz egyenlegemhez! Újabb piros pont a Yoganonak!
Egyébként igazatok volt, a keddi vb selejtezőkre is van free bet.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 16, 2013, 13:35:36
Köszi!
Még annyi, hogy a feltételekben az szerepel, hogy a megforgatásnál az odds nagyobb kell hogy legyen mint 1,5. Próbálta már valaki, hogy a pont 1,5-ös szorzó is beleszámít?

Kipróbáltam, a pontosan 1,5-ös szorzó nem számít bele a forgatásba, így a minimum 1,51.