Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Végre! Lenullázodott a rollover, viszont a first depo bónuszból még mindig maradt 15Eur...
Mindegy kértem kifizetést de. 11-kor skrillre és most érkezett meg!
Gyorsak voltak első kifizetésre!

Idézetet írta: snooker Dátum március 26, 2013, 18:48:12
Végre! Lenullázodott a rollover, viszont a first depo bónuszból még mindig maradt 15Eur...
Mindegy kértem kifizetést de. 11-kor skrillre és most érkezett meg!
Gyorsak voltak első kifizetésre!

A mai fogadásbiztosítást azért nem felejtetted el, ugye?  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 26, 2013, 19:03:47
A mai fogadásbiztosítást azért nem felejtetted el, ugye?  :)
Ahogy kiért a pénz, megtettem. Bár utána 14 percig nem tudtam belépni a yogano oldalára, de elfogadták a kódot utána is. Vagyis hát majd meglátjuk hogy elfogadják-e.

Adatbázis hiba miatt nálam nem érhető el a yogano.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum március 26, 2013, 19:50:22
Adatbázis hiba miatt nálam nem érhető el a yogano.
Nálam minden rendben.

Ma is megpróbálkoztam a kifizetéssel skrill-re,de elutasították. Ha minden igaz akkor havi 1 ingyenes, utána 3EUR!

Su solicitud de cobro ha sido denegada debido a que no dispone de saldo suficiente en su cuenta para que podamos realizar el cargo de la transacción.

Recuerde que la primera solicitud de cobro mensual es gratuita, no obstante si desea realizar otras solicitudes dentro de un mismo mes, deberá dejar un mínimo de 3,00 euros de saldo en su cuenta por cada solicitud adicional, para que podamos debitar el cargo correspondiente.

Para cualquier consulta, puede contactar con nosotros enviando un mensaje desde este apartado de Contacto.

Atentamente,
Centro de Contacto - LCBet.com

Kérlek magyarázzátok már el nekem..Ha kigyűjtöm az 500 moneyt,azt ugye euróra tudom váltani.De mik a követelmények,hogy kivehessem a pénzt,illetve kell e befizessek előbb ide,vagy anélkül is elutalják banki átutalással.

Idézetet írta: szalist Dátum március 29, 2013, 22:43:12
Kérlek magyarázzátok már el nekem..Ha kigyűjtöm az 500 moneyt,azt ugye euróra tudom váltani.De mik a követelmények,hogy kivehessem a pénzt,illetve kell e befizessek előbb ide,vagy anélkül is elutalják banki átutalással.

A feltöltési bónusz miatt érdemes befizetni (20 euróra 20, 450 euróra 150 euró bónusz van), illetve 1000 money is jár az első feltöltés után.
Ráadásul a pénzes fogadásaid is money-t termelnek és pl. a csocsóban és a korongos játékban is kedvezőbb kategóriába kerülsz, ha volt pénzes fogadásod az elmúlt egy héten.

Egyébként nem tudom, a yoganonál én nem is álmodozom kifizetésről.  :)

Én sem annyira,de azért érdekel a dolog..Megpróbálok valami értelmes összegig felmenni,viszont nem értem,mert nem bónuszba kaptam az 5 eurót,hanem a számlámra...angol nyelvűre nem lehet átállítani???Kicsit jobban megy mint a spanyol:d

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.Az e-mail címem szeretném megerősíteni.Megkaptam az e-mailt,de nem találom,hogy hova kell beírnom a kódot.A válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: szalist Dátum március 29, 2013, 22:43:12
Kérlek magyarázzátok már el nekem..Ha kigyűjtöm az 500 moneyt,azt ugye euróra tudom váltani.De mik a követelmények,hogy kivehessem a pénzt,illetve kell e befizessek előbb ide,vagy anélkül is elutalják banki átutalással.
Az 500moneynak nincs forgatási követelménye,ezért nem irják a bónusz összeghez.A minimum 10euro,ha jól tudom,amit ki tudsz kérni.Ha megvan a 10eurod akkor próbáld kikérni és meglátod :ok:

Idézetet írta: esco82 Dátum március 30, 2013, 13:21:28
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.Az e-mail címem szeretném megerősíteni.Megkaptam az e-mailt,de nem találom,hogy hova kell beírnom a kódot.A válaszokat előre is köszönöm!
Használj forditóprogramot,vagy lehet csak az emailben rákattintasz egy linkre,már nem emlékszem kellett-e ilyen kódot beirnom is valahova.

syasztok légysy segitsetek már hogy kell itt fogadni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum március 30, 2013, 14:42:21
syasztok légysy segitsetek már hogy kell itt fogadni?
Főoldalon-apuestas deportivas-menüpontra rákattintasz és ott bal felső sarokban destacados alatt-eventos de hoyt kiválasztod pl.amik a mai napi meccsek.Apuestas alatt meg a sportokat látod felsorolva.Élőben,meg az-en vivo-menüpont alatt fogadhatsz.Minimum tét azt hiszem 0,39eurocent.

Ajánlom, hogy használj Google Chrome-ot, amiben van beépített fordító. A magyar is használható, de angolul még jobb.