Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon jól sikerült a márciusom mind totóban,mint pedig a carrera tippversenyben.A totóban 4ik lettem-4telitalálattal és csak a real miatt nem lettem első,de szép ez az 1000money is,amit már jóvá is irtak.A carrerában 3as holtverseny lett az első helyen,mindhármunknak 19jó találata és 61százaléka lett.Fogalmam sincs mi van ilyenkor,de hamarosan gondolom kiderül.Mindenesetre itt is van legrosszabb esetben is 1000moneym-10eurom.Ma különben és holnap is van champions league kviz ugyhogy sok szerencsét mindenkinek :ok:

Most irták jóvá a carrera első helyéért járó moneyt.Mindhármunknak 3333moneyt adtak,ami várható volt.Soha rosszabb hónapot.Az első 5nap után pedig csak 1jó tipppem volt. :great:

Gratulálok , :great: :great:
Lesz ez még jobb is  :beerchug:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 02, 2013, 13:49:28
Gratulálok , :great: :great:
Lesz ez még jobb is  :beerchug:
Nagyon szépen köszönöm.2versenyben is nyerni a 2ből ehhez nagy szerencse is kell,de jó ez a 4333money meg a plusz pontok még ez mellé.Neked is sok sikert :beerchug:

mi az a carrera?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum április 02, 2013, 15:29:56
mi az a carrera?
A carrera de aciertos az egy hónapon át tartó kvizjáték,ahol minden napra van egy eseményhez kötődő kérdés.Ma pl.az,hogy ki lövi a Malaga-Dortmund meccsen az első gólt.Minél többet eltalálsz,annál nagyobb esélyed van a végső sikerre,én most ezt nyertem meg holtversenyben.10000moneyt kap a nyertes,ami 100euronak felel meg.2-10ik helyezet pedig 1000moneyt-10eurot.5egymás utáni-héten elért találat után pedig 50moneyt kapsz.Érdemes játszani,mivel a moneyk után nincsen megforgatási kötelezettséged.Ugyanugy jó a napi totó is ott is érdemes próbálkozni,vagy a check in bag és egyéb játékokban.Sok szerencsét :ok:

Tegnap ,sikerült beválasztani a 2€ bonuszt  :(
De legalább ,jó lett a válasz 4gól.... :great:
Nektek jóvá írták már a tegnapi bont?

Ma meg 10€ húztam ,de ezt meg biztos elmegy...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 03, 2013, 15:58:55
Tegnap ,sikerült beválasztani a 2€ bonuszt  :(
De legalább ,jó lett a válasz 4gól.... :great:
Nektek jóvá írták már a tegnapi bont?

Ma meg 10€ húztam ,de ezt meg biztos elmegy...
Szerintem majd 5után fogják,legalábbis igy szokták.Én tegnap,meg ma is 10eurosat választottam,de tegnap csak 1-2gólra tippeltem,ma remélem lesz egy korai gól,mert ma arra tippelek.

csak engem nem enged bejelentkezni Yogano-ra?Tegnap még minden jó volt, ma meg már nem enged bejelentkezni.. >:(

nekem működik....


Már nekem is jó, nem tudom mi lehetett a hiba.

A pénzre átváltott money-kra nincs megforgatási követelmény, nekem gond nélkül kifizették skrillre.

Idézetet írta: Irtis Dátum április 04, 2013, 21:47:56
A pénzre átváltott money-kra nincs megforgatási követelmény, nekem gond nélkül kifizették skrillre.
Ez jó hír,
Most meg a csocsóban 2passzig jutottam ,és 100moneyt adott  :beerchug:
Máskor meg a gólért is alig ad 3moneyt...

Most fizettem be skriller,de semmit se kaptam...se kezdőbónuszt,se moneyt..ez miért van??