Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum április 05, 2013, 23:21:57
Most fizettem be skriller,de semmit se kaptam...se kezdőbónuszt,se moneyt..ez miért van??

Nem írják egyből jóvá, a befizetési bónusz majd a bónuszoknál jelenik meg és ahogy forgatsz, úgy hívhatod le részletekben.
A money-t is valószínűleg holnap kapod meg.

De 15 eurót fizettem be..arra is megkapom???

Idézetet írta: szalist Dátum április 06, 2013, 02:16:49
De 15 eurót fizettem be..arra is megkapom???

Azon meglepődnék!
A feltételeknél és a bónusz táblázatban is 20 eurós minimumot írnak.
Nem tudom, miért érte meg most neked 15 eurót befizetni...

Akkor holnap befizetek 20-at

Idézetet írta: szalist Dátum április 07, 2013, 13:42:41
Akkor holnap befizetek 20-at

Akkor sem biztos, hogy megkapod, mert az meg már nem az első befizetésed lesz.
Attól függ, hogyan értelmezik: az első befizetésre jár a bónusz, ha az legalább 20 euró nagyságú vagy az első, legalább 20 euró nagyságú befizetésre jár-e a bónusz.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 07, 2013, 14:26:32
Akkor sem biztos, hogy megkapod, mert az meg már nem az első befizetésed lesz.
Attól függ, hogyan értelmezik: az első befizetésre jár a bónusz, ha az legalább 20 euró nagyságú vagy az első, legalább 20 euró nagyságú befizetésre jár-e a bónusz.

Én is úgy tudtam, hogy csak akkor jár, ha az első legalább 20.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 07, 2013, 14:37:12
Én is úgy tudtam, hogy csak akkor jár, ha az első legalább 20.

Az biztos, hogy a legtöbb iroda így értelmezi, de a spanyol eredeti szöveg értelmezésébe nem mernék belemenni.  :D

Ma is bl tippjáték van,a tegnapi 10gólt nem sikerült eltalálnom.5eurot választottam mára-remélem lesz gól a 15ik perc előtt.Sok sikert mindenkinek. :great:

jelenleg milyen bónuszok vannak ennél az irodánál?

A tegnapi bl bónusznyereményeket mikor írják jóvá?Vagy nekem csinálnom kell vmit?

Idézetet írta: szalist Dátum április 10, 2013, 12:27:15
A tegnapi bl bónusznyereményeket mikor írják jóvá?Vagy nekem csinálnom kell vmit?

Eltaláltad a 10gólt? :)

Még jó hogy..6 felettre raktam

Idézetet írta: szalist Dátum április 10, 2013, 12:52:27
Még jó hogy..6 felettre raktam
Délután 5kor nézd meg akkor már biztosan jóváirják,bár nekem a mult heti már 14óra után rajta volt.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 10, 2013, 10:19:27
jelenleg milyen bónuszok vannak ennél az irodánál?

Folyamatosan vannak ingyenes játékaik, amelyek befizetés nélkül is elérhetőek.
Az így gyűjtött pontok ("money") is pénzre váltható.

Ugyanakkor van első befizetési bónuszuk is, amely sávos:
20 euróra 20 euró bónuszt ad
50-re 30-at
120-ra 50-et
450-re 150-et

Bármennyit fizetsz be, az első alakalommal kapsz 1000 moneyt is, ami 10 eurót jelent pluszban. (tehát 20 euróra lényegében 30-at kapsz bónuszként)
A money 10 euró már másnap felhasználható, a 20 euró bónuszt viszont csak részletekben hívhatod le, ahogyan teljesíted a forgatási feltételeket.
Összesen 7x kell 1,5-ös szorzóval forgatni, ez nem annyira vészes, inkább az a gond, hogy folyamatosan adják a bónuszokat!   :D
Pl. a mai BL meccses játékkal is lehet nyerni 1-2-5 vagy 10 eurót ingyen, de meg is kell majd forgatni.

Ha regisztrálsz, hívasd meg magad valakivel (nem kell nevet megadnod, csak egy linkre kattintanod), mert a meghívó is kaphat 1000 moneyt, azaz 10 eurót!

Eddig még semmi nekem