Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Senkinek sem írták még jóvá?

Idézetet írta: szalist Dátum április 10, 2013, 20:47:04
Senkinek sem írták még jóvá?

Mit?
Azt a bónuszt, ami a most zajló meccsért jár vagy azt, ami a tegnapiért?  :)
Egyébként mindig a következő munkanapon, egyszerre írják jóvá, szóval valószínűleg holnap 17 óra körül kapod meg.

Én a tegnapira várok még mindig

Idézetet írta: szalist Dátum április 10, 2013, 22:38:01
Én a tegnapira várok még mindig

Akkor is holnap délután fogod megkapni, ha egész éjszaka percenként frissíted az oldalt.   :)
Egyszerre "fizetik ki" mindkét napot, legutóbb is így volt.

Rendben.Csak azért kérdeztem,mert mivel befizettem,így már nem money-t kapok..és nemtudom ilyenkor mi hogy van..

Olvastam, hogy ha valaki meghívólinkjén regisztrálok, akkor befizetésnél én is meg ő is kaphat 10 moneyt.Valaki meg tud hívni?

Idézetet írta: medvejenci Dátum április 11, 2013, 08:58:20
Olvastam, hogy ha valaki meghívólinkjén regisztrálok, akkor befizetésnél én is meg ő is kaphat 10 moneyt.Valaki meg tud hívni?
Természetesen,küldtem linket,ha gondolod azon regelhetsz,sok sikert hozzá.Első befizetésre azért figyelj oda,hogy minimum 20euro legyen,igy megkapod még a plusz 20eurot és az 1000moneyt is. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum április 11, 2013, 09:11:50
Természetesen,küldtem linket,ha gondolod azon regelhetsz,sok sikert hozzá.Első befizetésre azért figyelj oda,hogy minimum 20euro legyen,igy megkapod még a plusz 20eurot és az 1000moneyt is. :ok:
Oké.Köszi a linket, meglesem az oldalt.Meddig él ez a regisztrációs link?Mert most csak így kicsit gyengébb gépen tudom megnézni ami nem biztos, hogy minden funkciót megnyit, de hétvégén otthonról könnyebb lenne regisztrálni.Szóval, jól gondolom, hogyhétvégéig még el ez a link? ::)

Idézetet írta: medvejenci Dátum április 11, 2013, 09:18:44
Oké.Köszi a linket, meglesem az oldalt.Meddig él ez a regisztrációs link?Mert most csak így kicsit gyengébb gépen tudom megnézni ami nem biztos, hogy minden funkciót megnyit, de hétvégén otthonról könnyebb lenne regisztrálni.Szóval, jól gondolom, hogyhétvégéig még el ez a link? ::)
Természetesen jó lesz még akkor is,de próbáld meg megnézni aztán meglátod,ha valamit nem fogsz tudni nyugodtan kérdezd meg. :ok:

Van olyan erdélyi aki már próbálta ennek az irodának a bónuszát? Érvényes számunkra is, nincs semmi gubanc?

Ma sikerült 10 eurót választani a tippemhez, így arra tettem, hogy a 30. perc után lesz az első gól.
Elhatároztam, hogy lefedezem majd meccs közben az első félórás gólt.
Végül a 25. percben szántam rá magam, amikor már 6-os szorzóval lehetett biztosítani az ingyen tippet.
Illetve lehetett volna...
Elküldtem, de mire elfogadta volna a bet365, megszerezte a vezetést a Bayern.
A többit inkább a Gumiszobában fejteném ki...

A dolog pozitívuma, hogy túl pontosan érzem, mikor lesz gól, ebbe már nem fér bele az iroda késleltetése a fogadás megkötésekor. hehe


Addig én is eljutottam hogy beválasztottam a legnagyobb nyerhető összeget, csak sajna én meg a 15perc alatt választottam  :bash:

Mondjuk most elcsesztem (kb. 3 mp-en múlt), de ha a legnagyobbat(10 eurót) beválasztjuk, akkor érdemes matekozni, hogyan lehetne azt lefedezni.
A lehetőségek közül a legalacsonyabb szorzójút kell ilyenkor választani, ami ellen magas szorzóval lehet fogadni a "valóságban".

Az 1. gól ideje 30-90 között ellen már meccs előtt lejátszhattam volna az 1-30-at és a sima 0:0-t, ezzel kb. a 10 euróból 3,3 lett volna a garantált nyeremény. (a 0:0 lejátszása nélkül meg 4 euró felett)
Ha sikerült volna lefedeznem a 25. percben, akkor meg kb. 8,5 euró jött volna.

Ha az összegeket nézzük, fontos azt is hangsúlyozni, hogy egy pillanatig sem fenyeget ilyenkor, hogy a saját tőkénkből veszítsünk.

Én is valami levédésen gondolkoztam, csak nem jött össze..

Gyerekek,visszautalzák a pénzem,és a jövedelmemre hivatkozva közüzemi számlákat kérnek.Valakinek volt már hasonló tapasztalata?