Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdemes hozzájuk elküldeni?Kifizetnek korrekten?Csak mert azon sok személyes adat van...Milyen formátumban kell feltölteni??Kérnek tőlem,víz gáz villany és telefont...

Idézetet írta: szalist Dátum április 24, 2013, 22:48:28
Gyerekek,visszautalzák a pénzem,és a jövedelmemre hivatkozva közüzemi számlákat kérnek.Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

Idézetet írta: szalist Dátum április 24, 2013, 22:50:04
Érdemes hozzájuk elküldeni?Kifizetnek korrekten?Csak mert azon sok személyes adat van...Milyen formátumban kell feltölteni??Kérnek tőlem,víz gáz villany és telefont...

Visszautalták a pénzed, pedig nem is kértél kifizetést?!
Akkor nem kell aggódni, hogy később kifizetnek-e...   ;D

Ennyi közüzemi számlát aligha kérnek tőled, inkább csak az egyiket, nem?
Azt mondjuk nem tudom, milyen adat lehet a számlalevélen, amit még nem adtál meg nekik korábban...
Az, hogy hány köbméter fizet használsz el, aligha érdekli őket.
Nem az történt, hogy sokat vagy sűrűn fizettél be hozzájuk?!
Akkor esetleg azt nézhetnék, hogy ezt megengedheted-e magadnak...
Ilyennel mondjuk még nem találkoztam, de a játékszenvedély megelőzésébe beleférne.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2013, 23:15:27
Visszautalták a pénzed, pedig nem is kértél kifizetést?!
Akkor nem kell aggódni, hogy később kifizetnek-e...   ;D

Ennyi közüzemi számlát aligha kérnek tőled, inkább csak az egyiket, nem?
Azt mondjuk nem tudom, milyen adat lehet a számlalevélen, amit még nem adtál meg nekik korábban...
Az, hogy hány köbméter fizet használsz el, aligha érdekli őket.
Nem az történt, hogy sokat vagy sűrűn fizettél be hozzájuk?!
Akkor esetleg azt nézhetnék, hogy ezt megengedheted-e magadnak...
Ilyennel mondjuk még nem találkoztam, de a játékszenvedély megelőzésébe beleférne.

Akkor esetleg azt nézhetnék, hogy ezt megengedheted-e magadnak...
Ilyennel mondjuk még nem találkoztam, de a játékszenvedély megelőzésébe beleférne.

Ez kizártnak tűnik, ezt szerintem semmilyen indokkal nem teszik meg. Csak címellenőrzés van.

Ha új játékos vagy itt egy link a regisztráláshoz, hogy mind a ketten kapjunk bónuszt:)
http://www.yogano.com?bonus=Y369956

Idézetet írta: Dioka23 Dátum április 26, 2013, 18:23:11
Ha új játékos vagy itt egy link a regisztráláshoz, hogy mind a ketten kapjunk bónuszt:)
http://www.yogano.com?bonus=Y369956

Nyugtass meg, hogy te is valamelyik fórumtag linkjén keresztül regisztráltál hozzájuk!  :)

Ezeknek van angol ügyfélszolgálatuk?

Nincs, csak spanyol. :D

Idézetet írta: Irtis Dátum április 29, 2013, 22:34:19
Nincs, csak spanyol. :D

Az vagány, nem is értem. Hogy tudok akkor bármit is kideríteni velük kapcsolatban ha nincs se angol felületük, se angol supportjuk? Pl. hogy érvnyes-e a bónusz számomra, meg mik a feltételek?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 29, 2013, 22:37:33
Az vagány, nem is értem. Hogy tudok akkor bármit is kideríteni velük kapcsolatban ha nincs se angol felületük, se angol supportjuk? Pl. hogy érvnyes-e a bónusz számomra, meg mik a feltételek?

Ha angolul írsz nekik, azt is értik.
Az ő érdekük is, hogy megértsenek!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 29, 2013, 23:25:15
Ha angolul írsz nekik, azt is értik.
Az ő érdekük is, hogy megértsenek!  :)

Jaja, én már leveleztem velük angolul. Legalábbis én angolul írtam, a problémámat megoldották, és spanyolul válaszoltak.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 29, 2013, 23:25:15
Ha angolul írsz nekik, azt is értik.
Az ő érdekük is, hogy megértsenek!  :)

Épp ez az, hogyha fogadnak Spanyolországon kívüli játékosokat is, akkor elég alap volna, hogy legyen angol felület meg angol support, elsősorban az ő szempontjukból. Majd megpróbálkozok akkor egy angol e-maillel.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 30, 2013, 17:12:24
Épp ez az, hogyha fogadnak Spanyolországon kívüli játékosokat is, akkor elég alap volna, hogy legyen angol felület meg angol support, elsősorban az ő szempontjukból. Majd megpróbálkozok akkor egy angol e-maillel.

Ismét ajánlom figyelmetekbe a Yogano böngészéséhez a Google Chrome és egyéb Chromium böngészők (SRWare Iron, Comodo Dragon stb.) beépített oldal fordítása funkcióját, ami jól fordít angolra úgy, hogy az oldal teljesen megtartja a formai elemeit.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 01, 2013, 17:49:34
Ismét ajánlom figyelmetekbe a Yogano böngészéséhez a Google Chrome és egyéb Chromium böngészők (SRWare Iron, Comodo Dragon stb.) beépített oldal fordítása funkcióját, ami jól fordít angolra úgy, hogy az oldal teljesen megtartja a formai elemeit.

Szerintem meg ez egy remek alkalom a spanyol tanuláshoz!  :D
Ráadásul egész gyorsan megtérül, olyan ütemben osztogatják a bónuszokat.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2013, 20:27:07
Szerintem meg ez egy remek alkalom a spanyol tanuláshoz!  :D
Ráadásul egész gyorsan megtérül, olyan ütemben osztogatják a bónuszokat.

A bonusz szon fentakadt a szemem  ;D ;D

bienvenidos yogano  ;) ;)

Spanyolország jobban teljesít  ;D ;D