Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 11, 2013, 12:47:45
Most mindegy milyen mecsre fogadok, jár az 5€ ?

Most elbizonytalanodtam...

Szerepel a feltételek között a "partido de Liga" kifejezés, azaz ligameccsekre vonatkozhat, és akkor meg csak a spanyolra?!
Én a biztonság kedvéért spanyol focimeccsekre fogom lesütni.

Én voltam olyan ügyes és a mai Granada meccsre raktam a fogadásom. Így nincs esélyem visszakapni, ugye?  :-\

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 13, 2013, 08:53:44
Én voltam olyan ügyes és a mai Granada meccsre raktam a fogadásom. Így nincs esélyem visszakapni, ugye?  :-\

Ezt tényleg elnézted ::)
Én meg a szombati meccset ,a Svéd bajnokságra raktam :o

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 13, 2013, 11:06:22
Ezt tényleg elnézted ::)
Én meg a szombati meccset ,a Svéd bajnokságra raktam :o

Ezek szerint a yoganonál buktál?
Legalább kiderül, hogyan értelmezik a ligameccs fogalmát...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 13, 2013, 12:49:26
Ezek szerint a yoganonál buktál?
Legalább kiderül, hogyan értelmezik a ligameccs fogalmát...
Még nem tudni, hogy értelmezik a ligameccs fogalmát, vagy te már megkaptad a visszatérítést?
Igen a yoganon bukózgatok:)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 13, 2013, 16:30:12
Még nem tudni, hogy értelmezik a ligameccs fogalmát, vagy te már megkaptad a visszatérítést?
Igen a yoganon bukózgatok:)

17 óra után szoktam nézni, de igen, már visszaadták...

A megforgatási feltételek viszont nem stimmelnek!
Az egyik számlán eltűnt a másfél éve görgetett 900 eurós követelmény (amelyből még kb. 400 volt hátra), helyette csak a mostani 70 látszik, a másikon, ahol viszont eddig nem volt semmi - két hete kifizetésem is volt tőlük - ott meg most 703 eurós követelmény szerepel valamiért.  :D

Kb. olyan, mint ha az egyik számláról áttették volna a másikra a forgatási követelményt, hátha a hülye multis nem veszi észre...  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 13, 2013, 17:22:13
17 óra után szoktam nézni, de igen, már visszaadták...

A megforgatási feltételek viszont nem stimmelnek!
Az egyik számlán eltűnt a másfél éve görgetett 900 eurós követelmény (amelyből még kb. 400 volt hátra), helyette csak a mostani 70 látszik, a másikon, ahol viszont eddig nem volt semmi - két hete kifizetésem is volt tőlük - ott meg most 703 eurós követelmény szerepel valamiért.  :D

Kb. olyan, mint ha az egyik számláról áttették volna a másikra a forgatási követelményt, hátha a hülye multis nem veszi észre...  :D
Szuper  :ok:
Itt is jóárasították mind a két napi bukót :beerchug: :beerchug: :beerchug:
A Svéd meccs is játszik  ;D ;D

Nekem is eltűnt a korábbi forgatási követelményem, és csak a mostani látszik.
Így még inkább érdemes máshova átbukni a bónuszokat. :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 13, 2013, 17:45:19
Szuper  :ok:
Itt is jóárasították mind a két napi bukót :beerchug: :beerchug: :beerchug:
A Svéd meccs is játszik  ;D ;D

Remek!  :)
Aki nem spanyol bajnokira tett vesztes tippet, az beírhatna, hogy mit választott és visszakapta-e az 5 euróját!
(én spanyol focimeccseken félidei 1x2-ből játszottam a magas szorzót)


Idézetet írta: Irtis Dátum május 13, 2013, 17:57:30
Nekem is eltűnt a korábbi forgatási követelményem, és csak a mostani látszik.
Így még inkább érdemes máshova átbukni a bónuszokat. :ok:


Ezzel a résszel nekem sincs bajom, a másik számla a gáz, ahol meg kaptam "ajándékba" 703 euró forgatási követelményt...   :D
Úgyhogy ebbe a nullázásba még ne éljétek bele magatokat, mert reklamáltam írásban.  :)
(összességében kaptam 250 euró forgatási kötelezettséget a semmire...)

Szerintem az logikus, hogy eltörlik a korábbi forgatási követelményeket. Van olyan iroda, ahol már az egyenleg nullázásakor is törlődnek. A másik számládon gondolom tévedésből kaptál "ajándékba" egy kis forgatnivalót, és valószínűleg el fogják törölni.
Én egy kötésre tettem az ingyenes fogadásomat, amiben volt spanyol, francia, olasz és angol foci, és megkaptam a visszatérítést.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 13, 2013, 18:18:35
Szerintem az logikus, hogy eltörlik a korábbi forgatási követelményeket. Van olyan iroda, ahol már az egyenleg nullázásakor is törlődnek. A másik számládon gondolom tévedésből kaptál "ajándékba" egy kis forgatnivalót, és valószínűleg el fogják törölni.
Én egy kötésre tettem az ingyenes fogadásomat, amiben volt spanyol, francia, olasz és angol foci, és megkaptam a visszatérítést.

Sokszor nulláztam már a számláimat, sosem törölték el a rollovert.
Ők a kezdőbónusznál is vigyáznak rá, hogy ne tudd egyből átbukni máshova (ugye csak a nyertes fogadások aktiválják a bónuszegyenleget), szerintem itt is ez az alapgondolat.
Azt elhinném, hogy ezentúl a nullázásnál törlik a követelményeket, csakúgy, mint máshol, de gyanús, hogy ez csak technikai hiba.

A reklamációnak volt hatása, ott is 70 euróra javították a megforgatási követelményt, de ez nem járt együtt azzal, hogy a másik helyen is javítsák, aminek ugye örülünk, mert ott a javunkra tévedtek...   :)

Persze szívem szerint reklamálnék azért is, hogy tegyenek hozzá még 250 eurót a rolloverhez, de nem akarom Irtist szívatni!   ;D

Most tűnt fel, hogy a Yogano fogadóirodája, az LCBet, az LSbet és az Offsidebet oddsai ugyanazok! Utóbbi követhető az oddsportal.com-on.

Ez érdekes, nem tudtam. Az Offsidebetnél már majdnem egy hete várok egy skrill kifizetésre, kezd már kicsit bosszantani.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 14, 2013, 13:15:45
Most tűnt fel, hogy a Yogano fogadóirodája, az LCBet, az LSbet és az Offsidebet oddsai ugyanazok! Utóbbi követhető az oddsportal.com-on.

Komolyan?
Már fejpénzt akartam kitűzni a klónkeresésre!   ;D

Remélem, nem figyeli a középső iroda menedzsmentje magánszorgalomból ezt a témát is...  :)

Az Offsidebet-et a surebet.com és a betbrain.com is tudja...