Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi az infót Irtis!

Barátot hogy kell meghívni itt?

Alul azt a yoganos linket másoljam ki, és azt küldjem el e-mailben a meghívottnak?
Vagy van valami belső üzenetküldős rész?

A meghívott jogosult az első befizetés bónuszra?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 14, 2013, 14:07:36
Köszi az infót Irtis!

Barátot hogy kell meghívni itt?

Alul azt a yoganos linket másoljam ki, és azt küldjem el e-mailben a meghívottnak?
Vagy van valami belső üzenetküldős rész?

A meghívott jogosult az első befizetés bónuszra?

Igen!
Elég a linket elküldeni és a meghívott ugyanazokra a bónuszokra jogosult, mint ha az" utcáról" regisztrálna!
(nem népszerűsítek olyan meghívásos formát, ami a meghívottnak hátránnyal jár.  :)  )

A linket bárhogy küldheted, nincs jelentősége.
Belső email küldési lehetőséget még nem találtam...

Én már az elejétől fogva az offsidebet-es oddsok segítségével forgatom a bónuszt. Még a  legelején az oddsportalon csekkoltam, hogy van-e egyező oddsuk valamelyik fogadóirodával. Azt hittem ti is tudjátok...

Egyébként nincs túl sok jó arbuk, de azért könnyen lehet találni. Néha tapasztalható egy kis késés az oddsok változásában az offsidebethez képest, de ez nem feltétlen hátrány  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 14, 2013, 14:10:39
Igen!
Elég a linket elküldeni és a meghívott ugyanazokra a bónuszokra jogosult, mint ha az" utcáról" regisztrálna!
(nem népszerűsítek olyan meghívásos formát, ami a meghívottnak hátránnyal jár.  :)  )

A linket bárhogy küldheted, nincs jelentősége.
Belső email küldési lehetőséget még nem találtam...

Mission complete :) köszi

Valaki segítene, hogy lehet ennél az irodánál elővarázsolni a fogadás kínálatot? Beléptem, angolra fordíttattam az oldalt (chrome), de vakuljak meg, nem találom.  :help:

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 10:57:40
Valaki segítene, hogy lehet ennél az irodánál elővarázsolni a fogadás kínálatot? Beléptem, angolra fordíttattam az oldalt (chrome), de vakuljak meg, nem találom.  :help:

Főoldalon Yogano alatt: Apuestas Deportivas

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2013, 11:04:23
Főoldalon Yogano alatt: Apuestas Deportivas

Nálam ilyen nincs. Mit csinálok rosszul?

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:10:53
Nálam ilyen nincs. Mit csinálok rosszul?

Az Lcbet.com oldalra menjél,a yogano játékokkal foglalkozó honlapja a fogadóirodának. Ugyanavval a reggel tudsz belépni.

A Favoritos alatt kéne legyen egy zöld gombra írva, de tényleg nincs ott.
Vazze' nem tudom.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 15, 2013, 11:15:03
Az Lcbet.com oldalra menjél,a yogano játékokkal foglalkozó honlapja a fogadóirodának. Ugyanavval a reggel tudsz belépni.

Próbáltam, nem tudok belépni.

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:17:57
Próbáltam, nem tudok belépni.

Pedig be kéne tudjál...nem tudom mi akkor a gond

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2013, 11:15:55
A Favoritos alatt kéne legyen egy zöld gombra írva, de tényleg nincs ott.
Vazze' nem tudom.

Kb. 1 éve nyitottam a számlát, most frissítettem néhány adatomat. Esetleg valamit be kell még állítani?

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:20:02
Kb. 1 éve nyitottam a számlát, most frissítettem néhány adatomat. Esetleg valamit be kell még állítani?

nem tudom, nem vagyok benne profi, én nemrég nyitottam számlát és mindkét helyre be tudok lépni . Knapp hátha tud segíteni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 15, 2013, 11:15:03
Az Lcbet.com oldalra menjél,a yogano játékokkal foglalkozó honlapja a fogadóirodának. Ugyanavval a reggel tudsz belépni.

Ez vajon nem csak fordítva működik: vagyis ha van számlád az lcbet-nél, akkor ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni a yoganora. Nekem viszont nincs ott számlám, csak a yogano-nál.

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:22:56
Ez vajon nem csak fordítva működik: vagyis ha van számlád az lcbet-nél, akkor ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni a yoganora. Nekem viszont nincs ott számlám, csak a yogano-nál.

Erre gondoltam én is, de nem akartam hülyeséget írni.