Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#480 május 15, 2013, 11:45:12, Knapp
Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:22:56
Ez vajon nem csak fordítva működik: vagyis ha van számlád az lcbet-nél, akkor ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni a yoganora. Nekem viszont nincs ott számlám, csak a yogano-nál.

A yogano.com-on keresztül regeltem én is és ott van a ref link is, amin keresztül már többen regisztráltak...
Lehet, hogy az utóbbi egy évben volt valami technikai átalakítás?!
Vagy az inaktivitás miatt törlődött a számlád? Esetleg akkor még össze sem volt így kapcsolva?


Szerk.

Legalul a yogano.com-on is ott van a Contacto menüpont, ott elvileg az lcbet-nek is lehet írni...
Érdemes lenne rákérdezni, hogy mi van ilyenkor!

Az lcbet-nél kértem egy új jelszót, hátha (csak az e-mail cím kellett hozzá), meg is küldték, és ezzel az új jelszóval tudok belépni a yogano-ra. Az lcbet-re viszont ezzel az újjal sem. :( Kezdem elveszteni a fonalat.

#482 május 15, 2013, 11:51:40, benson
Idézetet írta: Knapp Dátum május 15, 2013, 11:41:58
A yogano.com-on keresztül regeltem én is és ott van a ref link is, amin keresztül már többen regisztráltak...
Lehet, hogy az utóbbi egy évben volt valami technikai átalakítás?!
Vagy az inaktivitás miatt törlődött a számlád? Esetleg akkor még össze sem volt így kapcsolva?


Szerk.

Legalul a yogano.com-on is ott van a Contacto menüpont, ott elvileg az lcbet-nek is lehet írni...
Érdemes lenne rákérdezni, hogy mi van ilyenkor!

Belépni be tudok, látok is bizonyos adatokat (egyenleg, money), mindenféle hülyeséget enged beállítatni (kedvencek), a lényeg viszont sehol.
Rá fogok kérdezni, de ez így akkor is egy nagy baromság.
Angolul gondolom értenek. Ahogy visszaolvastam a fórumot, igen, viszont angolul is válaszolnak?

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:45:47
Az lcbet-nél kértem egy új jelszót, hátha (csak az e-mail cím kellett hozzá), meg is küldték, és ezzel az új jelszóval tudok belépni a yogano-ra. Az lcbet-re viszont ezzel az újjal sem. :( Kezdem elveszteni a fonalat.
Lehet hogy böngésző probléma...
Régi firefoxal nekem se volt jó

#484 május 15, 2013, 12:30:37, benson
Idézetet írta: Knapp Dátum május 15, 2013, 11:41:58
A yogano.com-on keresztül regeltem én is

A yogano-s felhasznúlóneveddel és jelszóval be tudsz lépni az lcbet-re?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 15, 2013, 11:50:11
Lehet hogy böngésző probléma...
Régi firefoxal nekem se volt jó

Firefox, Chrome - eddig ezeket próbáltam.

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 11:59:13
A yogano-s felhasznúlóneveddel és jelszóval be tudsz lépni az lsbet-re?

Az lsbet-re még nem próbáltam, de az lcbet-hez működik.   :D
Elnézést...

Igen, ugyanazokkal az adatokkal lépek be mindkét helyre és biztosan csak egyszer regisztráltam.
Egyébként az egyik gépen Firefox van, a másikon meg Chrome+ (CoolNovo), mindkettővel menni szokott gond nélkül...


Kezd elmenni a kedvem ennek az egésznek a kinyomozásától. Nyamvadt 20€ bónusz nem biztos, hogy ér ennyit nekem. Plusz még ott van nehezítésnek a spanyol. A Chrome persze fordít, de az meg nagyon erőforrás-igényes. Nem vagyok egyébként egy feladós típus, de ilyen zavaros irodával még nem találkoztam.

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 12:41:33
Kezd elmenni a kedvem ennek az egésznek a kinyomozásától. Nyamvadt 20€ bónusz nem biztos, hogy ér ennyit nekem. Plusz még ott van nehezítésnek a spanyol. A Chrome persze fordít, de az meg nagyon erőforrás-igényes. Nem vagyok egyébként egy feladós típus, de ilyen zavaros irodával még nem találkoztam.

150 euró bónusz is elérhető. Nyilván több munka van vele, de szerintem simán megéri.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2013, 12:48:31
150 euró bónusz is elérhető. Nyilván több munka van vele, de szerintem simán megéri.

Persze, de ahhoz jóval vastagabb depó kell, amit nem akarok és nem is tudok jelenleg. De úgy látszik, most még 1€ befizetése is akadályokba ütközik ezeknél.

Idézetet írta: benson Dátum május 15, 2013, 12:54:58
Persze, de ahhoz jóval vastagabb depó kell, amit nem akarok és nem is tudok jelenleg. De úgy látszik, most még 1€ befizetése is akadályokba ütközik ezeknél.

Nálad valami egyéni probléma lehet, szerintem ne add fel, kérdezz rá esetleg az ügyfélszolgálatnál, nekem válaszoltak angolul.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 15, 2013, 13:05:26
Nálad valami egyéni probléma lehet, szerintem ne add fel, kérdezz rá esetleg az ügyfélszolgálatnál, nekem válaszoltak angolul.

Egy próbát teszek. Már csak az a kérdés, kinek írjak? Yogano vagy lcbet?

Én angolul írtam a héten az lcbet-nek, gyorsabb megoldották a problémát, majd spanyolul válaszoltak...
Ez inkább ügyfélszolgálatos függő lehet, ha megkövetelnék tőlük az angol nyelvtudást, akkor eleve angolul is működne a support.

Őszintén szólva nem nagyon érzem hátrányát a mindennapokban annak, hogy spanyol az iroda, most, hogy már kitapasztaltam...
A kezdő bónusznál viszonylagos, hogy jó üzlet-e belevágni nagyobb összeggel - ha most újrakezdhetném, én is mernék már 20 eurónál többet áldozni rá - viszont a rendszeres akcióik miatt biztosan megéri.

Jól becumiztattak ma:
Murrayre tettem egy -4,5-es hendikeppet, és vesztesnek számolják, hiába nem ment végig a meccs.
Természetesen a Pinnacle nem számolja nyertesnek a másik oldalt.
Azt hittem game hendinél evidens hogy csak akkor számít, ha végigmegy a meccs...

vigyázzatok!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 15, 2013, 19:23:34
Jól becumiztattak ma:
Murrayre tettem egy -4,5-es hendikeppet, és vesztesnek számolják, hiába nem ment végig a meccs.
Természetesen a Pinnacle nem számolja nyertesnek a másik oldalt.
Azt hittem game hendinél evidens hogy csak akkor számít, ha végigmegy a meccs...

vigyázzatok!

Eh...
Amikor olvastam, hogy tenisszel forgatsz, akartam írni, hogy érdemes ellenőrizni a szabályzatot, csak nem volt rá időm és el is szégyelltem magam, hogy "vészmadárkodnék"...
A Pinnacle-nél elvileg 1 szettes szabály van a tennisbios szerint, az a szabályzat viszont ezt csak a moneyline-ra értelmezi, a game hendit valóban törölniük kell...

Azért én a yoganonak is írnék, idézzék a szabályzatot, ami alapján vesztes a meccs! (ne nekünk kelljen keresgélni, hehe)

Mondjuk szinte sosem teszek teniszre pont ezek miatt, amilyen mázlista vagyok, rendre belefutnék.
(a kedvencem az volt valamelyik nap, mikor egy ladbrokes ingyen fogadást sikerült a nap egyetlen olyan focimeccsére feltennem, amelyet töröltek... Viszont korrektek voltak, újra megadták a lehetőséget, pedig 1-es szorzóval ki is értékelhették volna...)