Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Alapból pont ezért nem szoktam tenisszel bónuszt forgatni, meg surebetelni, mert nincs időm nézegetni a szabályokat. Gondoltam erre tegnap én is, de mondom game hendinél csak nem lesz baj.
Még szerencse hogy nem olyan nagy összeget tettem rá, bőven maradt még a bónuszból. :)

Írtam azért nekik ma, meglátjuk mi lesz. (a szabályzatukban nem találom, miért lenne nekik igazuk, de hát a spanyol-magyar google fordítóra nem alapozhatok :) )

Gyorsan elhajtottak :)  :

A lezárás a fogadás megfelelő. Ott is, mint nyert, mert Andy Murray visszalépett a találkozás, és ezért a tiszta vesztes. "elkötelezettsége nem tűnnek el, mint a piac egyértelműen azonosítható legyen, ahogy az a szabályokat. Csatolt az a pont, akkor a szabályok leíró követendő eljárás ezekben a helyzetekben. 5.2. Ha egy esemény elkezdődött, de nem fejeződött be semmilyen okból: 5.2.1. Minden fogadás (beleértve az élő fogadás), amelynek célja teljesül bezáródik. sajnálom, hogy elmondjam, hogy nincs támogatás az angol, a spanyol csak. Minden egyéb érdeklődés, kérjük, forduljon hozzánk, hogy visszaküldi a üzenetet ebben a részben Kapcsolatot. Tisztelettel Contact Center - LCBet.com

Ez legalább egyenes beszéd volt.   ;D

#498 május 16, 2013, 18:45:01, benson
Villámgyorsan megoldották a problémámat, így most már be tudok lépni az lcbet-re.  :ok:
Befizettem 20€-t, de a bónuszról nem látok semmi infót. Valahol aktiválni kell?

Közben megtaláltam: holnap fog megjelenni, ha jól látom. Akkor gondolom addig nem is számít a forgatásba egy fogadás sem?

Idézetet írta: benson Dátum május 16, 2013, 18:41:26
Villámgyorsan megoldották a problémámat, így most már be tudok lépni az lcbet-re.  :ok:
Befizettem 20€-t, de a bónuszról nem látok semmi infót. Valahol aktiválni kell?

Közben megtaláltam: holnap fog megjelenni, ha jól látom. Akkor gondolom addig nem is számít a forgatásba egy fogadás sem?

Beleszámít.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 10, 2013, 14:44:20
Bármennyit fizetsz be, az első alakalommal kapsz 1000 moneyt is, ami 10 eurót jelent pluszban.

Ez nincs meghíváshoz kötve? Tavaly regisztráltam (meghívó nélkül), most volt ez első befizetésem. Várható ma az 1000 money?

"1000 Moneys   Por realizar tu primer ingreso (min. 20€) - sólo para usuarios que vengan recomendados"


Én ez alapján azt mondanám, hogy ne számíts rá.

Idézetet írta: benson Dátum május 17, 2013, 09:14:01
Ez nincs meghíváshoz kötve? Tavaly regisztráltam (meghívó nélkül), most volt ez első befizetésem. Várható ma az 1000 money?

Nem tudom, a családban két számla van és tényleg, mint ha az egyikre nem jött volna 1000 money a befizetés után, az lehetett a korábban, meghívó nélkül nyitott.

Az biztos, hogy ha jár, akkor most délelőtt meg kell kapnod...

A mai akció, ha jól értem:

Az esti spanyol kupa döntőre kell 20 euróért fogadni 1.25-ös szorzó felett és kapunk 5 euró bónuszt.
(hétfőn 17 órakor írják jóvá)

A bónuszra ugyanúgy 7 x 1.5-ös forgatási követelmény vonatkozik majd.

Most a dafabet-nél is vannak kupadöntős ajánlatok, aki ma ugyanerre a meccsre fogad legalább 20 euróval, az minden szöglet után 5% újratöltési bónuszt kap.
Most rákérdezek a dafánál, hogy ezt igénybe vehetjük-e, mert ha igen, a két promót lejátszom egymás ellen.
Az itteni 5 euró bónusz fedezi majd a veszteséget, ha meg sok szöglet lesz, elgondolkodom a dafabet-es befizetésen...

Valaki megtudná mondani, hogy az oldalon hol találok arról infót, hogy minden befizetés után kapunk 1000 moneyt?

Idézetet írta: fjazej Dátum május 17, 2013, 12:02:42
Valaki megtudná mondani, hogy az oldalon hol találok arról infót, hogy minden befizetés után kapunk 1000 moneyt?

Szerintem max. az első után jár 1000 money...
Némi moneyt minden befizetés után kapsz szerintem, de messze nem ilyen nagyságrendet.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 17, 2013, 12:24:17
Szerintem max. az első után jár 1000 money...
Némi moneyt minden befizetés után kapsz szerintem, de messze nem ilyen nagyságrendet.

Akkor bocsi, az, csak Én nem kaptam az első befizetés után semmit, és azóta se, egyszer láttam Én is ezt a honlapon, de most nem találom sehol.

100 money jár a regisztrációért
1000 money jár ha meghívásra regisztráltál és az első befizetésed legalább 20 euró
10 money jár, ha valaki a te linkeden keresztül regisztrál és további 1000 money ha az első befizetése legalább 20 eurós
A meghívottak által bármikor megszerzett moneyk 10%-át a meghívó is megkapja

2 money jár minden 10 euróért egyéni fogadásonként (tehát ha 30 euróért fogadsz egy meccsre, akkor 6 moneyt kapsz)
5 money jár minden 10 euróért kombi fogadásonként

Befizetésenként (nem csak az elsőért) minden egyes euró után jár 1 money is


1 money = 0.01 euró

Kért már valaki két különböző számlára kifizetést tőlük?
Régen Skrillel fizettem be hozzájuk, most Netellerre kérném ki inkább a pénzt.

Az odáig rendben van, hogy előtte fizessek be hozzájuk Netellerrel is, viszont az a kérdés, hogy utána szívóznak-e mint a Bet365 vagy a WilliamHill. (csak a legutóbb használt számlára fizetnek ki vagy mondjuk arányosítanak)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 19, 2013, 23:54:25
Kért már valaki két különböző számlára kifizetést tőlük?
Régen Skrillel fizettem be hozzájuk, most Netellerre kérném ki inkább a pénzt.

Az odáig rendben van, hogy előtte fizessek be hozzájuk Netellerrel is, viszont az a kérdés, hogy utána szívóznak-e mint a Bet365 vagy a WilliamHill. (csak a legutóbb használt számlára fizetnek ki vagy mondjuk arányosítanak)

Erre én is kíváncsi lennék. Meg ugyanez érdekel Canbet esetében is, de azt letesztelem a héten szerintem.