Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 19, 2013, 23:54:25
Kért már valaki két különböző számlára kifizetést tőlük?
Régen Skrillel fizettem be hozzájuk, most Netellerre kérném ki inkább a pénzt.

Az odáig rendben van, hogy előtte fizessek be hozzájuk Netellerrel is, viszont az a kérdés, hogy utána szívóznak-e mint a Bet365 vagy a WilliamHill. (csak a legutóbb használt számlára fizetnek ki vagy mondjuk arányosítanak)

Én pont most szívtam meg a marathonbetnél, kártyával fizettem be, de nem figyeltem oda és lejárt "expirite".
Nem enged új kártyát regisztrálni csak 0 egyenlegnél.
Nem lehet máshova kifizetést kérni, csak amivel befizettem..
Addig nem lehet befizetést módosítani, amig nem nulla a egyenlegem.,,,
Róka fogta csuka :bash: :bash:
És a legszebb: 1.5$ a max tét ;D ;D

A Yogano ad mindenféle "küldetésekért" is néhány money-t, most, hogy kicsivel többet játszottam náluk, adott a 25+ eurós és 100+ eurós nyertes szelvényért is 10-10 moneyt.
A kis "pajzsoknál" vettem észre, hogy ismeretlen ikonok vannak.

#512 május 21, 2013, 09:52:27, benson
Kezdőbónuszról egy kérdés: kérhetek kifizetést, ha a bónuszt teljes egészében sikerült átmozgatnom a valódi egyenlegemhez, viszont a rollover-ből még van hátra?

Időközben megvan a válasz: nem.

Ti megkaptátok már a spanyol kupás 5 eurót?

Idézetet írta: yossarian Dátum május 21, 2013, 10:28:52
Ti megkaptátok már a spanyol kupás 5 eurót?

Én nem. Mondjuk lehet, hogy azért nem, mert AH0 fogadást tettem, vagyis a tét visszajött, így lehet, hogy érvénytelennek tekintik.

Nekem sem jött bónusz, ma délután 5-ig várok, mert lehet, hogy a munkaszüneti nap miatt csúsznak.
Mindig a meccs utáni első munkanapon szokták jóváírni, lehet, hogy most 21-ét is írtak a feltételekben, csak én automatikusan hétfőre tettem...


Na vazze.
Szépen tettem az 50 eurós fogadásokat, nyeregettem is.
Erre lekorlátoznak 3 eurós max tétre, és kiutalásig még teljesítenem kell 480 euró megforgatást.
Na ez szép lesz...
Valami ötlet?

Délután 5-től küldik az 5 eurót

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 21, 2013, 13:40:51
Na vazze.
Szépen tettem az 50 eurós fogadásokat, nyeregettem is.
Erre lekorlátoznak 3 eurós max tétre, és kiutalásig még teljesítenem kell 480 euró megforgatást.
Na ez szép lesz...
Valami ötlet?

Pont e miatt nem szeretek nagy rollovert a nyakamba venni egy ismeretlen bukinál. Erre jó ötletet nem tudok, kínlódás lesz. A 3 euró univerzális limit? Pl. a BL-döntőre nem magasabb?

#519 május 21, 2013, 15:27:56, csacsi1899
Idézetet írta: benson Dátum május 21, 2013, 14:43:23
Pont e miatt nem szeretek nagy rollovert a nyakamba venni egy ismeretlen bukinál. Erre jó ötletet nem tudok, kínlódás lesz. A 3 euró univerzális limit? Pl. a BL-döntőre nem magasabb?

Igazad van. De egy másik yoganos számlán már szépen megforgattam vagy 600 eurót korlátozás nélkül, és csak azután vágtam bele.
BL döntőre is 3 euró a max.
Nem fogok szarozni amúgy, minden nap megjátszom az összes baseball meccsen a kisebb oddsot itt (természetesen, ha nincs nagy eltérés), a nagyobbat meg a pinnaclenél. Így csökkentem az össztét mennyiségét. Ha -5%-ot csinálok 800 eurós össztéttel, akkor is megúszom -40 euróval.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 21, 2013, 15:23:33
Igazad van. De egy másik yoganos számlán már szépen megforgattam vagy 600 eurót korlátozás nélkül, és csak azután vágtam bele.
BL döntőre is 3 euró a max.
Nem fogok szarozni amúgy, minden nap megjátszom az összes baseball meccsen a kisebb oddsot itt (természetesen, ha nincs nagy eltérés), a nagyobbat meg a pinnaclenél. Így csökkentem az össztét mennyiségét. Ha -5%-ot csinálok 800 eurós össztéttel, akkor is megúszom -40 euróval.

150 eurós bónuszt pörgeted?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 21, 2013, 15:29:31
150 eurós bónuszt pörgeted?

Igen. Még 10 fogadás kellett volna (50 eurós téteket toltam csak, direkt) és kész. Most meg kell 160. :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 21, 2013, 15:47:49
Igen. Még 10 fogadás kellett volna (50 eurós téteket toltam csak, direkt) és kész. Most meg kell 160. :)

Másik oldalt is bónuszt forgatsz?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 21, 2013, 16:20:12
Másik oldalt is bónuszt forgatsz?

Nem feltétlenül. A pinnacle jó partner ebben is. :)

Megjött az 5 euró!

Közben pedig sikerült kiforgatni az 50 eurós kezdőbónuszom. Legnagyobb meglepetésemre semmilyen iratot nem kértek és egy napon belül fizettek mb-re. Várható, hogy esetleg egy későbbi kifizetéskor kérjenek valamilyen iratot tőlem?