Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: artur33 Dátum június 09, 2013, 13:10:18
Összejött az 500 money,àtvàltottam(5€).Az a kèrdèsem,hogy hànyszor kell ezt megforgatni ès mivel nem volt mèg befizetèsem mennyi a minimim skrillröl? Elöre is köszönöm a vàlaszokat!

Nincs forgatási feltétele, az a tiéd!  :)
Skrill befizetésnél 5 euró a minimum (Netellernél 30), de érdemes akkor már kihasználni a kezdőbónuszt legalább 20 euróval! Ráadásul a pénzes játékokban utána már nem csak money-ra, hanem direkt euróra is jogosult leszel...
A Promociones / Bonos részben mindig látod, hogy állsz a forgatással. (a Mi Cuenta részből indulva is elérhető néhány kattintással)
Ha ott nincs rollover, akkor kiutaltatható a pénz.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 09, 2013, 11:24:45
Amikor kérnek, akkor milyen dokumentumokat kérnek ellenőrzés céljából?
Aki kihasználta a 150 eurós bónuszt, mi a tapasztalat, megéri?

Igazolvány és egy lakcímre szóló számlát kértek tőlem.
Én nem használtam ki, de ha újra kezdeném, meg merném tenni!
1,5-ös szorzóval már lehet forgatni, ráadásul csak a bónuszra vonatkozik a 7-szeres követelmény (a befizetésre nem), na meg ugye az Offsidebet szorzóit használják (legalábbis onnan indulnak, időnként van eltérés), amit az arbitrázs keresők is tudnak.

Szerintem nem tudsz kifizetést kérni, amíg van függőben bónuszod. Nincs sehol külön "withdrawable" rész...


Fent azt mutatja, hogy lefordította a nyelvet, pedig hát maradt a spanyol (chrome). Valami tipp?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2013, 17:27:14
Fent azt mutatja, hogy lefordította a nyelvet, pedig hát maradt a spanyol (chrome). Valami tipp?

A http://translate.google.hu/ behozza.

Érdekes, hogy ha az lcbetről próbáljuk meg, akkor azt írja, hogy nem lefordítható, a yoganos regisztráció viszont megy.


Pontosan hogy működik ez a 150 E bónusz?
Befizetés előtt vagy után kell igényelni? Vagy automatikus?
Nem értem tisztán a forgatási feltételeket sem...
Netellerről látom 30 E a minimum, valaki igényelt már tőlük ki Netellerre pénzt? Az mennyi idő mire kiér?
Köszi

Idézetet írta: hanko2 Dátum június 13, 2013, 09:08:09
Pontosan hogy működik ez a 150 E bónusz?
Befizetés előtt vagy után kell igényelni? Vagy automatikus?
Nem értem tisztán a forgatási feltételeket sem...
Netellerről látom 30 E a minimum, valaki igényelt már tőlük ki Netellerre pénzt? Az mennyi idő mire kiér?
Köszi

150 eurós bónuszhoz 450 eurót kell befizess. Befizetés után 1 nappal a bónusz megjelenik a bónuszegyenlegeden. Amikor nyertél összesen annyit amennyi a bónusz értéke, akkor aktiválni tudod a bónuszod, viszont kifizetést nem kérhetsz amíg nem teljesítetted a forgatási feltételeket, ami ebben az esetben 1050 euró. Netellerről nincs infóm.

Befizettem 30Eurót... fogadtam vele, nyertem egy 2.15-ös szorzón...
Bónuszt nem látom, ha rámegyek a 150 Eurós bónusznál a registrate gombra nem csinál semmit,vissza dob a főoldalra...
Gondoltam ha nincs bónusz kikérem a nyereményem,rámegyek hogy "Cobar",Kiválasztom hogy Neteller erre ezt kapom:

"¡Cuenta no activada!

Antes de pedir un cobro, debes activar la cuenta. Se considera una cuenta activada aquella en la que se ha efectuado un ingreso con dinero real, y se ha puesto en juego al menos una vez el importe de dicho ingreso.
Puedes ver esta inforamación al pie del apartado "Cobrar" de la web. "

Alatta van egy Cobar gomb, de ha rámegyek átirányít a befizetési oldalra...
Ilyenkor mi van????
Túl van bonyolítva ez nagyon....

Ha elolvasod ab_aevo válaszát figyelmesen, akkor ezt láthatod:
"Befizetés után 1 nappal a bónusz megjelenik a bónuszegyenlegeden."

Jó kis Konföderációs Kupa kvízt kaptunk a yogano-tól!

Segítsetek a fordításban, mert én is csak próbálom kikövetkeztetni!

Elvileg az első kérdésre 15-e 21 óráig kell válaszolni, és én úgy értelmezem, hogy azt kérdezik, mely csapatok fogják vezetni a csoportot az első kör után.
Erre utal, hogy elvileg 18-án  délben már kifizetik a nyereményt a "telitalálatosoknak". (10 euró)

A 2. kérdést 18-19-én lehet megválaszolni, a 4 továbbjutóra kell tippelni, szintén 10 euró jutalomért.

A 3. kérdés júni 24-26 között lesz elérhető és a győztest kérdezik 10 euróért.
(az első elődöntő kezdete a tippelési határidő itt)

Na itt már bizonytalan vagyok, hogy mikor kapunk még 20 eurót:
jól kell felelni a 3 kérdésre plusz fogadni 100 euróért a Konföderációs Kupa meccseire?!
Esetleg elég csak tippelni a 3 kérdésre és nem számít az eredmény?!




#578 június 14, 2013, 09:56:46, yossarian
Idézetet írta: Knapp Dátum június 14, 2013, 02:15:28
Na itt már bizonytalan vagyok, hogy mikor kapunk még 20 eurót:
jól kell felelni a 3 kérdésre plusz fogadni 100 euróért a Konföderációs Kupa meccseire?!
Esetleg elég csak tippelni a 3 kérdésre és nem számít az eredmény?!

Helyesen kell válaszolni mind a három kérdésre és legalább 100 euróért fogadni.
Ez az utolsó már majdnem olyan kemény feltétel, mint a profi fogadóirodánál szokott lenni :)

szerk.:
A harmadik kérdésnél pedig lehet, hogy a bronzmeccs győztesére is kíváncsiak lesznek, tehát meg kell adni, hogy milyen sorrendben végez a legjobb négy, de az is lehet hogy csak a két döntőbe jutó csapat sorrendjét kell megtippelni, meg az is lehet, hogy csak a végső győztest :) Ebben nem vagyok biztos.

Akkor az első kérdésre a logikus válasz az Brazília és Nigéria, ugye? Csak megverik a Nigériaiak Tahiti-t rendesen, nem? Ha az első kérdésre nem jól válaszoltunk, még lehet majd a 2.-ra is tippelni csak a 20 eurósra nem?

Én is így tippeltem.

A 20 euróért már nem kell tippelni, oda csak az első 3 kérdésre adott helyes válasz és minimum 100 euró fogadás kell.

A másodikra és a harmadikra mindenképp tippelhetsz.

A 100 eurós fogadásnál nem látok szorzó megkötést, így valami alacsony szorzóra teszem majd fel, ha már legalább az első két kérdésre jól válaszoltam.
Persze lefedezem majd szándékaim szerint.

A végén, ha még a 10+20 eurót van esélyünk megnyerni, akkor mindenképpen érdemes majd matekozni egy kicsit, hogy bebiztosítsuk az összeget.

A brazil győzelemmel jól állunk, 3 góllal csak nem nyer egyik sem az olasz-mexikói meccsen.
(ahogy nézem, egy 3:0 is kevés lenne nekik, mert a korábban esett gól dönt ilyenkor)


Idézetet írta: Knapp Dátum június 16, 2013, 02:45:52
A brazil győzelemmel jól állunk, 3 góllal csak nem nyer egyik sem az olasz-mexikói meccsen.
(ahogy nézem, egy 3:0 is kevés lenne nekik, mert a korábban esett gól dönt ilyenkor)

És nigériának is csak 2-vel kell nyernie, ez azért illene...
Második kérdést illetően pedig, az A csoportban csak továbbennek az olaszok mostmár, a B csoportban kicsit nehezebb, de szerintem Uruguay csak esélyesebb mint Nigéria, hiába lesznek 3 pontos hátrányban velük szemben az 1. kör után, nem?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 17, 2013, 09:23:21
És nigériának is csak 2-vel kell nyernie, ez azért illene...
Második kérdést illetően pedig, az A csoportban csak továbbennek az olaszok mostmár, a B csoportban kicsit nehezebb, de szerintem Uruguay csak esélyesebb mint Nigéria, hiába lesznek 3 pontos hátrányban velük szemben az 1. kör után, nem?

Majd most meglátjuk, hogy mit tud Nigéria.
Nem a győzelem a kérdés, hanem hogy milyen pontosan és mekkora akarattal játszanak majd.

Ha nem akarsz izgulni, a 10 euróból 7,5 már garantáltan zsebre tehető, ha a Tahiti +1,5-öt lejátszod 4-es szorzóval, 2,5 euróval valahol.
(a Marathonnál 4,85-ért adják, ott alig több, mint 2 euró is elég hozzá)