Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum június 23, 2013, 11:02:15
Mégis van szorzó minimum:
simples y múltiples cuya cotización sea superior a 1.2

Elnézést!
(sose higgyetek nekem!) hehe

Kár, pedig van egy szimpatikus 1.00-ás szorzó Uruguayra, pont jó lett volna  ;D
Találtál valami ellenfogadási lehetőséget másik irodával ami megéri?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 23, 2013, 11:06:26
Kár, pedig van egy szimpatikus 1.00-ás szorzó Uruguayra, pont jó lett volna  ;D
Találtál valami ellenfogadási lehetőséget másik irodával ami megéri?

Még nem is kerestem!
Pont most ürítettem a számlám, ne álljon ott a pénz, na meg nehogy nagyobb összeget megfogjanak az érkező bónuszok!  ;)
Ha helyesen kell válaszolni mind a 3 kérdésre - ez számomra továbbra sem egyértelmű - akkor nincs értelme kapkodni!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 23, 2013, 11:47:54
Még nem is kerestem!
Pont most ürítettem a számlám, ne álljon ott a pénz, na meg nehogy nagyobb összeget megfogjanak az érkező bónuszok!  ;)
Ha helyesen kell válaszolni mind a 3 kérdésre - ez számomra továbbra sem egyértelmű - akkor nincs értelme kapkodni!  :)

De nem késő azután fogadni, hogy esetlegesen jó volt a 3. kérdésre a válasz? az én értelmezésemben meg logikám szerint, előtte kell fogadni.

ui.: habár igazad van, ráér akkor a döntőre vagy kisdöntőre fogadni (jó nagy hülyeséget írtam)

Megint nyertünk 10€  :beerchug:
Nekem $- számla van, és amikor beváltom a bonuszt 13,2 $ lett :ok: :ok:
Mikor nézem a rollovert akkor pedig nem 13,2 X 7 ,henem 
10 X 7  ;D ;D ;D
:ok:

Csatlakozom.  :)
A családban két számla van, eddig összesen 4x10 euró ingyen a papírformára...

Sajnos tényleg el kell találni a pontos sorrendet. Ez azért nem piskóta. Mondjuk, hogy papírforma szerint spanyolország és brazília döntős, de hogy aztán egy esetleges brazil-spanyol és uruguay - olasz meccsen mi lesz azt nem könnyű megtippelni. Szerintetek?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 24, 2013, 14:37:38
Sajnos tényleg el kell találni a pontos sorrendet. Ez azért nem piskóta. Mondjuk, hogy papírforma szerint spanyolország és brazília döntős, de hogy aztán egy esetleges brazil-spanyol és uruguay - olasz meccsen mi lesz azt nem könnyű megtippelni. Szerintetek?
Az a sorrend nem jó ahogy, megjelenik?
Egyet áthúztam, de ha leraktam nem enged módosítani :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 24, 2013, 14:45:51
Az a sorrend nem jó ahogy, megjelenik?
Egyet áthúztam, de ha leraktam nem enged módosítani :D

Kattints a Deshacer-re :)

Félek, hogy a legjobb négy között már nem fog jönni a papírforma, már ha lehet papírformáról beszélni. Szerintem a spanyolok megnyerik, a brazilok is jók, de szerintem elizgulják majd, akár Uruguay is meglepheti őket. A bronzmeccs meg teljesen lutri.

Nálam most ez körvonalazódik:
1. Spanyolország
2. Uruguay
3. Brazília
4. Olaszország

Valószínűleg a - szerintem - papírformát játszom meg:

spanyol, brazil, uruguayi, olasz...

Az olaszok nagyon kopnak, egyre több a sérültjük, Uruguay motiváltabb lesz, úgy gondolom, ráadásul ha ez lesz a bronzmeccs, akkor eggyel több nap pihenője lesz előtte az uruguayiaknak.

A papírforma megjátszása mellett szól az is, hogy így kisebb pénzzel lehet a magasabb szorzós meglepetést biztosítani, ha úgy alakulna.

Persze tényleg meglepő lenne, ha mind a 4 meccset behúzná az esélyesebb.

(bár a döntőben és a bronzmeccsen nem biztos, hogy az lesz az esélyesebb a bukik szerint, aki szerintem.  :)  )

Idézetet írta: Knapp Dátum június 24, 2013, 17:46:37
Valószínűleg a - szerintem - papírformát játszom meg:

spanyol, brazil, uruguayi, olasz...

Az olaszok nagyon kopnak, egyre több a sérültjük, Uruguay motiváltabb lesz, úgy gondolom, ráadásul ha ez lesz a bronzmeccs, akkor eggyel több nap pihenője lesz előtte az uruguayiaknak.

A papírforma megjátszása mellett szól az is, hogy így kisebb pénzzel lehet a magasabb szorzós meglepetést biztosítani, ha úgy alakulna.

Persze tényleg meglepő lenne, ha mind a 4 meccset behúzná az esélyesebb.

(bár a döntőben és a bronzmeccsen nem biztos, hogy az lesz az esélyesebb a bukik szerint, aki szerintem.  :)  )

Pont ezeket húzm be egy fél órája én is:
spanyol, brazil, uruguay, olasz... :ok:

Idézetet írta: Knapp Dátum június 24, 2013, 17:46:37
Valószínűleg a - szerintem - papírformát játszom meg:

spanyol, brazil, uruguayi, olasz...

Az olaszok nagyon kopnak, egyre több a sérültjük, Uruguay motiváltabb lesz, úgy gondolom, ráadásul ha ez lesz a bronzmeccs, akkor eggyel több nap pihenője lesz előtte az uruguayiaknak.

A papírforma megjátszása mellett szól az is, hogy így kisebb pénzzel lehet a magasabb szorzós meglepetést biztosítani, ha úgy alakulna.

Persze tényleg meglepő lenne, ha mind a 4 meccset behúzná az esélyesebb.

(bár a döntőben és a bronzmeccsen nem biztos, hogy az lesz az esélyesebb a bukik szerint, aki szerintem.  :)  )

Szerintem az olaszok lesznek a favoritok a bronzmeccsre, legalábbis most jóval kisebb az odds rájuk a végső győzelemre. Én erre hajlok: brazil, spanyol, olasz, uruguay. 

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 24, 2013, 18:21:04
Szerintem az olaszok lesznek a favoritok a bronzmeccsre, legalábbis most jóval kisebb az odds rájuk a végső győzelemre. Én erre hajlok: brazil, spanyol, olasz, uruguay.

Nem tudom, kik lesznek a pályán az olaszoknál egy bronzmeccsen:
Pirlo sérülés miatt kihagyta a brazil meccset, Balotelli állítólag nem játszik az elődöntőben.
Egy bronzmeccsre nem hiszem, hogy megkockáztatják a játékukat, ha tényleg gond van velük.
Na és a brazil meccs első félórájában Montolivot és Abatét is lecserélték...

Idézetet írta: Knapp Dátum június 24, 2013, 21:07:52
Nem tudom, kik lesznek a pályán az olaszoknál egy bronzmeccsen:
Pirlo sérülés miatt kihagyta a brazil meccset, Balotelli állítólag nem játszik az elődöntőben.
Egy bronzmeccsre nem hiszem, hogy megkockáztatják a játékukat, ha tényleg gond van velük.
Na és a brazil meccs első félórájában Montolivot és Abatét is lecserélték...

Átgondolva, ezt küldtem be: Brazil, Spanyol, Uruguay, Olasz.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 24, 2013, 21:22:20
Átgondolva, ezt küldtem be: Brazil, Spanyol, Uruguay, Olasz.

Én is, még tegnap délelőtt. Hajrá!

Akkor együtt szívunk vagy együtt nevetünk...   :)