Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tegnapi meccs jól alakúlt számunkra. A csapatok jól kifáradtak és jó gyengék is voltak. Érdekes, hogy a bronzmeccsen valamivel még így is az olaszokat tartják esélyesebbnek, a döntőben meg kicsivel a brazilokat.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 28, 2013, 09:51:24
A tegnapi meccs jól alakúlt számunkra. A csapatok jól kifáradtak és jó gyengék is voltak. Érdekes, hogy a bronzmeccsen valamivel még így is az olaszokat tartják esélyesebbnek, a döntőben meg kicsivel a brazilokat.

Nem lepődnék meg, ha a szorzók korrigálnának a bronzmeccsig.
Pirloéknak 2 nap pihenő nem tudom, mire lesz elég. A hosszabbításban alig tudtak lépni.
A spanyoloknál meg maximum abban lehet reménykedni, hogy kétszer egymás után nem játszanak ennyire gyatrán.

Nektek jóváírták már a második 10 eurót?

A feltételeknél 24-e szerepel a jóváírás időpontjaként, de nálam még nem jelent meg.

Idézetet írta: yossarian Dátum június 28, 2013, 10:56:53
Nektek jóváírták már a második 10 eurót?

A feltételeknél 24-e szerepel a jóváírás időpontjaként, de nálam még nem jelent meg.

Nekem igen

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2013, 10:37:01
Nem lepődnék meg, ha a szorzók korrigálnának a bronzmeccsig.

Meg is történt. Már csak 2,45 az urugayi győzelem és 2,8 az olasz. (1,8 az uru továbbjutás)

Idézetet írta: yossarian Dátum június 28, 2013, 10:56:53
Nektek jóváírták már a második 10 eurót?

A feltételeknél 24-e szerepel a jóváírás időpontjaként, de nálam még nem jelent meg.

Írj nekik!
Két számlára látok rá és mindkettőn az ígért időpontban ott volt a bónusz.

Hogy tervezitek, ha 3.-ok lesznek az uruguayiak, vagy akikre fogadtatok akkor raktok egy 100 eurós fogadást a döntőre? Azért azt le kell fedezni és lesz rajta nem kevés bukó.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 30, 2013, 09:38:08
Hogy tervezitek, ha 3.-ok lesznek az uruguayiak, vagy akikre fogadtatok akkor raktok egy 100 eurós fogadást a döntőre? Azért azt le kell fedezni és lesz rajta nem kevés bukó.

Lesz a két meccs között 3-4 óra átgondolni.
Kérdeztem az ügyfélszolgálatnál, hogy 3 jó tipp kell, vagy elegendő "sima" 3 tipp, de nem jött válasz, így még nem is fizettem be.

Lehet, hogy a marathonnal oldom meg a fedezést, pont az ilyen alkalmakra tartogatom.
A yogano és a marathon is kínál szorzót a végső győztesre, bár ezzel a módszerrel sem lehet túl sokat kiszedni a 10+20 euróból.

/yogano: Brazília nyer 100 x 1.85 = 185 euró, ha a spanyolok nyernek, akkor ugye kapunk 10+20 euró bónuszt, tehát csak 155 eurót kell lefedezni:
marathon 155 / 2.05 = 76.6, ennyit kell ott a spanyol győzelemre tenni.
Így csak 8,4 euró haszon a garantált, viszont nincs izgalom és ugye már benne van a 100 euró "kopása" is. Ami kis plusz, hogy a 100 eurós fogadásunk után a következő héten valószínűleg magasabb kategóriában csocsózhatunk./

Ha hiszünk a spanyolokban és az értük járó 20 euró plusz bónuszban, akkor meg a győzelmüktől független szorzópárt is választhatunk, minél alacsonyabb yoganos szorzóval. (1.2 a minimum)
Mondjuk eddig nem találtam olyan oddsokat, ahol ne veszítenénk el legalább 3,5 eurót...


Gyertek jóganézni ... ;)

Megint van ingyen 20€ :great: :great: :great:
Teniszlabdák közzül kell kiválasztani a 20Euróst ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 02, 2013, 20:52:17
Gyertek jóganézni ... ;)

Megint van ingyen 20€ :great: :great: :great:
Teniszlabdák közzül kell kiválasztani a 20Euróst ;D
.....vagy az 1eurost,nekem megint sikerült :great:

Idézetet írta: fili76 Dátum július 02, 2013, 21:43:04
.....vagy az 1eurost,nekem megint sikerült :great:
Nem a harmadikat választottad?
:beerchug:

Nekem ismét egy 3 eurost sikerült  :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 02, 2013, 20:52:17
Gyertek jóganézni ... ;)

Megint van ingyen 20€ :great: :great: :great:
Teniszlabdák közzül kell kiválasztani a 20Euróst ;D

Bónuszvadászatban mi vagyunk a császárok!
Joganyé, én így szeretlek! 

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 02, 2013, 21:47:42
Nem a harmadikat választottad?
:beerchug:
Mindig azt választom,hát jönnek is az 1eurosok,csakhogy ne csalódjak ;D

Én 2 számlán tippelhettem, természetesen mind a 2-n 1 eurót adott, a múltkori alkalmakkor is. Kizárt, hogy ez véletlen legyen!