Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam 3+1 lett.
Mondjuk megszakadni nem kellett érte...

Az 1 eurós volt előbb, mondtam is itthon, hogy a másik számlán nagyobb forgalom volt, ott 3 eurót kell adnia.
Így is lett.

Mivel a konföderációs kupán eltaláltam a végső sorrendet,igy még lett 10eurom hozzá.Fel is tettem ezt az összeget egy meccsre,de elhalasztották,és úgy látom,hogy csak 11én fogják lejátszani.Gondolom ilyenkor 1-2napon belül visszaadják a tétet....kiváncsi vagyok,hogy ilyen esetben beleszámitják-e majd a bónuszforgatásba.

Nekem is csak 1 eurót adott sajnos,mondjuk nem volt valami aktív a számlám lehet ez is közrejátszott.

Tegnap csatlakoztam, és fizettem be a Yogano-hoz (na meg persze fogadtam), az imént játszottam én is ezen a Wimbledon-os játékon, és jött 3 €! Eddig bejön az iroda, kevés helyen adnak 20 € befizetésre 35-öt! :beerchug: Regisztráció, ajánlás, bónusz, profil kitöltése, de ti ezt úgyis tudjátok! :)

Knapp, neked köszi még egyszer az útbaigazítást! :ok:

ui: Mondjuk a 3 € lehet annak is volt betudható, hogy mind a 20 €-ot megjátszottam (több részletben), és sikerült mínuszban zárnom náluk kb 10 €-val. Újabb iroda, ahonnan átbukni kell? ::)

Én köszönöm azoknak, akik rajtam keresztül regisztráltak!   :ok:

Jár nekik az ingyenes tanácsadás!  hehe


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 04, 2013, 09:01:23
Tegnap csatlakoztam, és fizettem be a Yogano-hoz (na meg persze fogadtam), az imént játszottam én is ezen a Wimbledon-os játékon, és jött 3 €! Eddig bejön az iroda, kevés helyen adnak 20 € befizetésre 35-öt! :beerchug: Regisztráció, ajánlás, bónusz, profil kitöltése, de ti ezt úgyis tudjátok! :)

Knapp, neked köszi még egyszer az útbaigazítást! :ok:

ui: Mondjuk a 3 € lehet annak is volt betudható, hogy mind a 20 €-ot megjátszottam (több részletben), és sikerült mínuszban zárnom náluk kb 10 €-val. Újabb iroda, ahonnan átbukni kell? ::)


Átbukni kéne, mert a sok bónusz miatt nagyon gyorsan emelkedik a rollover... :)
Csak az elején ez nehéz, mert részletekben jön a kezdőbónusz.

Majd figyeld a "Mi cuenta" / "Bonus - Ver detalle" részben, hogy mennyi bónusz hívható már át a játszható egyenlegre!
Elvileg az este 22 óráig lezárult fogadások alapján másnapra számolnak el.

#635 július 06, 2013, 08:46:16, Alkimista87
Azt meg tudnátok mondani, hogy azok a fogadások is beleszámítanak a rolloverbe, ahol az eredmény push? Köszi előre is!

Kieg: Beleszámolják!

Segítenétek értelmezni, hogy akkor most, hogyan is állok a bónusszal? Az alsó rész tűnik a forgatásnak, de mi a felső?


Idézetet írta: Latzka Dátum július 07, 2013, 08:16:50
Segítenétek értelmezni, hogy akkor most, hogyan is állok a bónusszal? Az alsó rész tűnik a forgatásnak, de mi a felső?


1.Felső sor-30eurot átválthatsz még- "Pasar a Saldo" utána "Activar" gombbal.
2ik:210euroból 10eurot forgattál meg ugye még kell 200eurot megforgatni a kifizetéshez.

Idézetet írta: fili76 Dátum július 07, 2013, 08:36:38
1.Felső sor-30eurot átválthatsz még- "Pasar a Saldo" utána "Activar" gombbal.

Mi az hogy átválthatok még? Még nem váltottam át semmit; ezt nem értem. ???  Vagy ha rányomok a pass balance-ra, akkor már hozzáíródna az egyenlegemhez és a bónusszal is tudnék fogadni? Mert jelenleg azzal még nem tudok.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 07, 2013, 08:54:45
Mi az hogy átválthatok még? Még nem váltottam át semmit; ezt nem értem. ???  Vagy ha rányomok a pass balance-ra, akkor már hozzáíródna az egyenlegemhez és a bónusszal is tudnék fogadni? Mert jelenleg azzal még nem tudok.
Bono Disponible-ez még átváltható összeg a Te esetedben ugye ez 30eurot jelent,amit ugy kell hozzátenni a számlához ahogy irtam,vagyis a 30euro melletti zöld gombot megnyomod-nálam ez-pasar saldo-gomb majd utána azt hiszem activart is meg kell nyomni ezek után automatikusan átirja ezt a 30eurot a számládhoz,igy tudsz ezzel is fogadni.

Biztos elhangzott már az elmúlt 43 oldalon, de meg tudnátok mondani, hogy MB-re mennyi idő alatt fizetnek körülbelül? Első kifizetésre várok, verifikáció elvileg ok, le is vonta az összeget, csak tervezhetőség miatt érdeklődöm. Köszönöm előre is!

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 07, 2013, 12:29:03
Biztos elhangzott már az elmúlt 43 oldalon, de meg tudnátok mondani, hogy MB-re mennyi idő alatt fizetnek körülbelül? Első kifizetésre várok, verifikáció elvileg ok, le is vonta az összeget, csak tervezhetőség miatt érdeklődöm. Köszönöm előre is!

Nekem a verifikáció után 24 órán belül megvolt.

A pontok átváltásának mi az árfolyama? Javítsatok vagy erősítsetek meg: 100 pont = 1 euró és minimum 500 pontot kell átváltani.

Amúgy amennyire nehezen vettem rá magam, hogy befizessek, ahhoz képest eddig kellemes csalódás. A tenisz kínálat korrekt, ITF szintig megtalálhatóak a mérkőzések.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 09, 2013, 06:29:31
A pontok átváltásának mi az árfolyama? Javítsatok vagy erősítsetek meg: 100 pont = 1 euró és minimum 500 pontot kell átváltani.

Amúgy amennyire nehezen vettem rá magam, hogy befizessek, ahhoz képest eddig kellemes csalódás. A tenisz kínálat korrekt, ITF szintig megtalálhatóak a mérkőzések.
Így van, 100 pont = 1 euro, 500 a minimum.

Nagyjából átnéztem az eddigi hozzászólásokat de nem találom azt a linket amelyről regisztrálhatok úgy ebbe az irodába hogy Knapp rengeteg pénzt kapjon utánam.Hogy is kell csinálni?