Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 09, 2013, 15:58:06
Nagyjából átnéztem az eddigi hozzászólásokat de nem találom azt a linket amelyről regisztrálhatok úgy ebbe az irodába hogy Knapp rengeteg pénzt kapjon utánam.Hogy is kell csinálni?

Saját linket nem szép dolog a fórumra dobálni, így csak azt népszerűsítem, hogy ne hagyjuk bent azokat a 10+10 eurókat a rendszerben, amik a meghívásokkal kaphatóak.  :)

Mondhatnám, hogy a rajtam keresztül regisztrálóknak segítek privátban, de aki nem rajtam keresztül regel, annak is...  hehe


A bónuszok forgatására van valami időkorlát?

Végülis mik a tapasztalatok, mekkora az összefüggés az lcbet és az offsidebet között? eddig arról volt szó, h ugyanazok a szorzók, én 2x kerestem arbitrázst, egyik meccsnél ugyanazok voltak a szorzók, míg másiknál teljesen eltértek.

3-4 alkalommal egyezett nálam, egy esetben pedig más (alacsonyabb) volt a yogano-nál (persze az is lehet, hogy közben lecsökkent, mert nem néztem össze az offsidebet-tel, csak egy arbfigyelőn láttam).

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 10, 2013, 17:11:37
3-4 alkalommal egyezett nálam, egy esetben pedig más (alacsonyabb) volt a yogano-nál (persze az is lehet, hogy közben lecsökkent, mert nem néztem össze az offsidebet-tel, csak egy arbfigyelőn láttam).

én ma bármit nézek, közelről sem egyezik, ha egyáltalán van olyan fogadási lehetőség a kínálatban.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 10, 2013, 17:05:36
Végülis mik a tapasztalatok, mekkora az összefüggés az lcbet és az offsidebet között? eddig arról volt szó, h ugyanazok a szorzók, én 2x kerestem arbitrázst, egyik meccsnél ugyanazok voltak a szorzók, míg másiknál teljesen eltértek.

Arra tippelek, hogy azonos értékről indulnak, de az iroda adott forgalma alapján módosítják, egymástól függetlenül a szorzókat.
Az is lehet, hogy az offsidebet-nél üzletpolitikai okokból tovább megtartják a magasabb szorzókat.

Én is azt tapasztalom, hogy sokszor eltérnek a szorzók, de még mindig túl nagy az egyezés ahhoz, hogy véletlen legyen.

Én a surebet.com segítségével hosszú ideje, rendszeresen használom az offsidebet oddsait. Igen, van olyan, hogy más az odds a yoganónál, mint mondjuk a surebet.com-on, de ez más irodák esetén is így van. Ez a surebet.com hibája.

Illetve nálam gyakori, hogy a kínálatban látható a kinézett odds, de ha felhelyezem a tétlapra, akkor egy felkiáltó jel kísérletében jelzi, hogy új odds van és ha után frissítek, akkor a kínálatban viszont továbbra is a magas odds látható. Ezzel szívatják az arbosokat és ezért fordulhat elő, hogy a surebet.com-nál hibásan szerepel az odds.

Idézetet írta: yossarian Dátum július 10, 2013, 19:30:50
Én a surebet.com segítségével hosszú ideje, rendszeresen használom az offsidebet oddsait. Igen, van olyan, hogy más az odds a yoganónál, mint mondjuk a surebet.com-on, de ez más irodák esetén is így van. Ez a surebet.com hibája.

Illetve nálam gyakori, hogy a kínálatban látható a kinézett odds, de ha felhelyezem a tétlapra, akkor egy felkiáltó jel kísérletében jelzi, hogy új odds van és ha után frissítek, akkor a kínálatban viszont továbbra is a magas odds látható. Ezzel szívatják az arbosokat és ezért fordulhat elő, hogy a surebet.com-nál hibásan szerepel az odds.

Na meg a surebet.com-on előfordul, hogy az unibet vagy a sportingbet szorzói napokig egyáltalán nem láthatóak, talán azon is dolgoznak az irodák, hogy késleltetve kaphassanak csak adatokat az ilyen arb kereső oldalak...

A yoganos "megtévesztést" már többször megszívtam, ennek azért az is lehet az oka, hogy sok arbos közel egyszerre esik be az irodához, amely pánikszerűen módosítja a szorzót ennek hatására.
Ugye aki olyan programokat használ, amely bejelentkezteti gombnyomásra és még a tétet is beírja neki, az perceket verhet a "mezei" surebet.com felhasználókra.

Napi dijak a yoganónál július 11től augusztus 19ig-Verano yogano-alatt naponta le lehet kattintani,különféle dijakkal-nekem a mai nap 5moneyt és 5ingyen pörit adott.Nem tudom rá-e kell kattintani a halakra én nem kattintottam egyikre sem,csak ment magától és kidobta a nyereményt.Sok sikert mindenkinek,jönnek megint az ingyen moneyk,pörik,pénzek :great:

Idézetet írta: yossarian Dátum július 10, 2013, 19:30:50
Én a surebet.com segítségével hosszú ideje, rendszeresen használom az offsidebet oddsait. Igen, van olyan, hogy más az odds a yoganónál, mint mondjuk a surebet.com-on, de ez más irodák esetén is így van. Ez a surebet.com hibája.

Illetve nálam gyakori, hogy a kínálatban látható a kinézett odds, de ha felhelyezem a tétlapra, akkor egy felkiáltó jel kísérletében jelzi, hogy új odds van és ha után frissítek, akkor a kínálatban viszont továbbra is a magas odds látható. Ezzel szívatják az arbosokat és ezért fordulhat elő, hogy a surebet.com-nál hibásan szerepel az odds.

Ennek ellenére sikerül arbokat megjátszani? én tegnap egész nap figyeltem, de nem sikerült.

Volt már azért jó párszor olyan, hogy sikerült, de én bevállalom a -1%-osakat is, így azért elég sokat lehet találni.

Nekem 5 ingyen pörgetés jött 0,82 dollár haszonnal, de sehol nem találom a forgatási követelményeket, a fogadási számlára meg nem lehet átutalni.

#656 július 11, 2013, 09:39:52, Alkimista87
Én is kaptam 5 ingyen pörgetést, de nem mozgok túl otthonosan az online kaszinókban, spanyol nyelven meg még kevésbé. Megnyitottam az egyik slot-ot, de nem tudtam elindítani a pörgetéseket.. Meg kell adni valami kódot, vagy csak bizonyos játékokon használható?

Kieg: Úgy néz ki sikerült, lehet rossz játékot választottam először!

Kieg2: 2,70 $ :ok:

Melyik játékra adja?

Idézetet írta: Latzka Dátum július 11, 2013, 09:41:39
Melyik játékra adja?
Főoldalon-Verano yogano-alatt.

Idézetet írta: fili76 Dátum július 11, 2013, 09:47:31
Főoldalon-Verano yogano-alatt.

Azt értem, nyertem ott 5 pörit, ráklikkelek és átvisz a kaszinóra, de nekem nem indul el magától.