Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Befizetett ma már valaki?

Mi látszik a rollovernél, hétszeres forgatás a bónuszra, mint eddig?

Köszi!

Nem egy nagy ajánlat. 9%-os bónusz és ha a befizetett öszeget is meg kell forgatni (valószínű), akkor összesen 17-szer kell megforgatni a bónuszt, ami nem túl vonzó. Ki lehetne jönni belőle pozitívba, de túl nagy tőkét von le, és túl nagy munka.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 23, 2013, 22:40:18
Nem egy nagy ajánlat. 9%-os bónusz és ha a befizetett öszeget is meg kell forgatni (valószínű), akkor összesen 17-szer kell megforgatni a bónuszt, ami nem túl vonzó. Ki lehetne jönni belőle pozitívba, de túl nagy tőkét von le, és túl nagy munka.

A bet365-höz ilyen feltételek mellett is gondolkodás nélkül tolnám be a pénzt, de egyébként igazad van!
Főleg az zavar, hogy ha befizetek, akkor holnap-holnapután biztosan jön valahonnan egy bombasztikus ajánlat, amihez meg hiányozni fog ez a pénz. 
Pont csak a marathonnal szemben van most több arb is, azt az irodát meg kímélni kéne, hátha megúszom még egy ideig a korlátot.

Mai ajánlat: fogadj legalább 20€-ért a Bayern München - Barcelona barátságos mérkőzésre legalább 1,25-ös szorzóval, és kapsz egy 5€-ós bónuszt a következő munkanapon. A megforgatás a szokásos (7x, min. 1,5).

Idézetet írta: Irtis Dátum július 24, 2013, 09:26:07
Mai ajánlat: fogadj legalább 20€-ért a Bayern München - Barcelona barátságos mérkőzésre legalább 1,25-ös szorzóval, és kapsz egy 5€-ós bónuszt a következő munkanapon. A megforgatás a szokásos (7x, min. 1,5).
Ezekre a napi promókra fel kell valahol iratkozni, vagy elég simán csak fogadni a feltételek szerint?
Egyáltalán, hogyan lehet rábukkanni? Nálam a Promociones alatt nincs ilyen ajánlat.

Idézetet írta: benson Dátum július 24, 2013, 12:14:35
Ezekre a napi promókra fel kell valahol iratkozni, vagy elég simán csak fogadni a feltételek szerint?
Egyáltalán, hogyan lehet rábukkanni? Nálam a Promociones alatt nincs ilyen ajánlat.

Az ilyen időszakos promók mindig a yogano.com oldalon vannak, a "naptár" alatt (carrera de aciertos játék alatt).
Ez most Verano Yogano néven fut, ha ráklikkelsz, kiírja, hogy ma éppen milyen akció van.
(Mint ha a tengeri herkentyűk közül sorsolna.)

Általában nem kell rá feliratkozni, de tegnap pl. azt kérte, hogy nyomjunk gombot, ha akarjuk a reload bónuszt.


Idézetet írta: Knapp Dátum július 24, 2013, 12:25:09
Az ilyen időszakos promók mindig a yogano.com oldalon vannak, a "naptár" alatt (carrera de aciertos játék alatt).
Ez most Verano Yogano néven fut, ha ráklikkelsz, kiírja, hogy ma éppen milyen akció van.
(Mint ha a tengeri herkentyűk közül sorsolna.)

Általában nem kell rá feliratkozni, de tegnap pl. azt kérte, hogy nyomjunk gombot, ha akarjuk a reload bónuszt.

Ezt kellene látnom? Itt csak a "Check-in" gombra tudok kattintani, ezzel pedig azt nyugtázza, hogy részt veszek a napi sorsoláson (ma pl. valami utazást lehet nyerni?), gondolom én.  :help:

Idézetet írta: benson Dátum július 24, 2013, 12:49:28
Ezt kellene látnom? Itt csak a "Check-in" gombra tudok kattintani, ezzel pedig azt nyugtázza, hogy részt veszek a napi sorsoláson (ma pl. valami utazást lehet nyerni?), gondolom én.  :help:

Chrome-mal én is mindig csak ezt látom, de Firefox-szal már látható a Pescar gomb, amivel elindul a 'pörgetés'. Szóval próbáld másik böngészővel!

Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2013, 12:57:11
Chrome-mal én is mindig csak ezt látom, de Firefox-szal már látható a Pescar gomb, amivel elindul a 'pörgetés'. Szóval próbáld másik böngészővel!

Ezer köszönet!  :great:

Idézetet írta: Latzka Dátum július 24, 2013, 12:57:11
Chrome-mal én is mindig csak ezt látom, de Firefox-szal már látható a Pescar gomb, amivel elindul a 'pörgetés'. Szóval próbáld másik böngészővel!

Én látom a Cool Novoval is, ami tudtommal a Chrome+, de megy Firefox-szal is.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 24, 2013, 13:26:04
Én látom a Cool Novoval is, ami tudtommal a Chrome+, de megy Firefox-szal is.

Lehet, hogy a fordító hibája. Legközelebb megnézem Chrome-mal, fordítás nélkül.

Ti amúgy spanyolul hagyjátok az oldalt, csak én fordít(tat)ok?

Én spanyolul hagytam,és ha kell használom a webfordítót

Én is spanyolul hagyom, inkább átkopizom a kérdéses részt a google fordítójába.
Sokszor értelmesebben fordít, ha mondatrészekre szedem, ezért is működik nekem jobban a "töredékek" fordítása.



Mondjuk már lassan tudok spanyolul is :angel:

Kész haszon ez az oldal. Tolják a bónuszokat, és még spanyolul is megtanulunk  :)