Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ma egész korán megadták a tegnapi 20 eurós fogadás után járó 5 euró bónuszt.

Egyébként a feltöltési bónuszt is kipróbáltam:
tegnapelőtt este befizettem, tegnap délután kaptam egy üzenetet, hogy elérhető a bónusz - nem jelent meg egyből feltöltésnél - de még nem volt lehívható.
Volt pár 10 euró fogadásom tegnap (messze nem forgattam meg a befizetett 100 eurót), ezután ma reggel már átvezethettem a fő egyenlegre a bónusz 9-et.
A rollovert csak a bónuszra számolják, így nem olyan vészes.

Muszáj volt kipróbálni, mert jöhet ennél kedvezőbb ajánlat is egyszer.  :)

Ahogy nézem, a napi akcióik augusztusban is folytatódnak, biztosan lesz majd benne még jócskán bónusz, mert ezekkel tudják "blokkolni" az egyenlegünket!  :)
Amíg nincs minden megforgatva, addig egy euró sem kérhető ki...


Ma újabb quiz játék szerepel a Verano yogano kinálatában.Bajnokok Nemzetközi Kupájának-meccseinek-győzteseit kell eltalálni 5euroért,ez az első kör lesz még 2.Én a Juventus, Real Madrid, AC Milan, Chelsea győzteseket tippeltem majd meglátjuk sikerül-e eltalálnom.Sok sikert mindenkinek. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum július 26, 2013, 10:32:37
Én a Juventus, Real Madrid, AC Milan, Chelsea győzteseket tippeltem majd meglátjuk sikerül-e eltalálnom.

Dettó ezeket tettem, nem is kellett állítani a kis pontokon :)

A Juve-Evertont és a Milan-Valenciát is neccesnek érzem, az olaszok ilyenkor még nyaralnak...

Ma ismét 5 eurós fogadásbiztosítás a yoganonál!

Ne felejtsétek 10 percben belül megadni a szelvényszámot!

A mai akciót ki érti ? mert forditóval nem lettem sokkal okosabb.  1 de 50: Gana 50€ extra

Periódicamente celebramos las jornadas 1 de 50. Podrás ganar 50€ extra con una de tus apuestas, simplemente por hacerla.

Funcionamiento: Haz cualquier tipo de apuesta, y si los 3 últimos dígitos de la referencia de tu apuesta coinciden con el número de premio que se publica al día siguiente, ¡GANAS!

Válido para apuestas realizadas durante toda la jornada de promoción. Sin límites de apuestas ni de premios a ganar por usuario.

Próxima jornada 1 de 50
28 de julio 2013

A fogadásaim balszerencsés alakulása miatt kifizetésig fajulnak a dolgok.Azt olvastam hogy verifikáció kell előtte.Csinálta már valaki előre?Gondoltam elküldök az elérhetőségükre néhány dokumentumot némi angol szöveggel az elég.Vagy próbálkozzam pénzkivéttel aztán majd úgyis elküldik (spanyolul)hogy mit akarnak?Valaki küldött már be előre doksit?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 29, 2013, 10:51:40
A fogadásaim balszerencsés alakulása miatt kifizetésig fajulnak a dolgok.Azt olvastam hogy verifikáció kell előtte.Csinálta már valaki előre?Gondoltam elküldök az elérhetőségükre néhány dokumentumot némi angol szöveggel az elég.Vagy próbálkozzam pénzkivéttel aztán majd úgyis elküldik (spanyolul)hogy mit akarnak?Valaki küldött már be előre doksit?

A kifizetési résznél fel lehet tölteni a dokumentumokat, úgy emlékszem, hogy személyi és valamilyen számlakivonat kell nekik.
Szerintem nincs esélyed enélkül kifizetést kapni.


Idézetet írta: more75 Dátum július 28, 2013, 20:54:12
A mai akciót ki érti ? mert forditóval nem lettem sokkal okosabb.  1 de 50: Gana 50€ extra

Periódicamente celebramos las jornadas 1 de 50. Podrás ganar 50€ extra con una de tus apuestas, simplemente por hacerla.

Funcionamiento: Haz cualquier tipo de apuesta, y si los 3 últimos dígitos de la referencia de tu apuesta coinciden con el número de premio que se publica al día siguiente, ¡GANAS!

Válido para apuestas realizadas durante toda la jornada de promoción. Sin límites de apuestas ni de premios a ganar por usuario.

Próxima jornada 1 de 50
28 de julio 2013

Ez az akció volt pont egy- illetve két héttel ezelőtt.
Kisorsolnak egy 3 jegyű számot, és ha egyezik a fogadási szelvényed "végével", akkor kapsz 1-50 eurót.
Asszem.  :)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 29, 2013, 10:51:40
A fogadásaim balszerencsés alakulása miatt kifizetésig fajulnak a dolgok.Azt olvastam hogy verifikáció kell előtte.Csinálta már valaki előre?Gondoltam elküldök az elérhetőségükre néhány dokumentumot némi angol szöveggel az elég.Vagy próbálkozzam pénzkivéttel aztán majd úgyis elküldik (spanyolul)hogy mit akarnak?Valaki küldött már be előre doksit?

Én eddig egyszer kértem kifizetést, akkor nem kértek semmi iratot. Mondjuk én hagytam a számlámon pénzt, lehet ezért voltak ilyen engedékenyek.

Én is akarok hagyni egy keveset,de azért megpróbálok feltölteni úgy ahogy Knapp írta.Kösz mindkettőtöknek.

Néhány nappal ezelőtt fogadtam a yoganónál a tétvisszatérítéses promóció keretében. A tétem 2,15 euró volt, a fogadás vesztett és ma 5 eurót kaptam vissza :)

Legközelebb megkísérlem az 1 eurós fogadást, hogy arra mennyit adnak vissza :)

Meg tudná valaki mondani, hogy a mobil oldal milyen címen érhető el?

Idézetet írta: benson Dátum július 31, 2013, 08:36:07
Meg tudná valaki mondani, hogy a mobil oldal milyen címen érhető el?

Ugyanaz, nincs külön mobil webcímük.

Idézetet írta: ricsi110 Dátum július 31, 2013, 11:26:36
Ugyanaz, nincs külön mobil webcímük.

Én is ezzel kezdtem a próbálkozást. A telefon gyári böngészője ugyanúgy a weboldalt hozza be, az Opera Mini pedig csak egy használhatatlan fejlécet (gondolom a mobil oldalét). Egyéb ötlet? (Symbian op.rendszerre) :help:

#704 július 31, 2013, 13:50:29, ricsi110
Idézetet írta: benson Dátum július 31, 2013, 13:02:11
Én is ezzel kezdtem a próbálkozást. A telefon gyári böngészője ugyanúgy a weboldalt hozza be, az Opera Mini pedig csak egy használhatatlan fejlécet (gondolom a mobil oldalét). Egyéb ötlet? (Symbian op.rendszerre) :help:
Sajnos nincs ötletem, hogy mi lehet a gond...
Csatoltam képet, nekem androidos telón, gyári böngészővel így néz ki.(esetleg próbáld meg frissíteni az oldalt, van hogy elsőre nekem se tökéletesen hozza be)

Na úgy látom mobilról mégsem sikerült csatolni.