Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nagyon szimpatikus,jópofa iroda.Kösz BvB09 és kösz Knapp.

Ma megint 5eurós kviz.A múltkor csak Pirlo 11-se rontotta el az örömömet.Ma Real Madrid, Juventus, Valencia, Chelsea 4est tippeltem.Sok szerencsét mindenkinek :ok:

itt mit kell tenni hogy 5 eurót  kapj?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum augusztus 04, 2013, 11:22:19
itt mit kell tenni hogy 5 eurót  kapj?
El kell találni a párositások győzteseit a Bajnokok nemzetközi kupáján.Nekem most sem sikerült. :bash:

Most már nem nyerheted meg az 5€-t, tegnap kellett tippelni.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 04, 2013, 11:47:39
El kell találni a párositások győzteseit a Bajnokok nemzetközi kupáján.Nekem most sem sikerült. :bash:

Nekem meg most is sikerült.  :ok: Hirtelen nem is tudtam, mire fel kaptam megint 5€-t, aztán persze leesett. Tényleg ritka ennél az irodánál a bónusz nélküli üresjárat. Mire kiforgatja az ember az egyiket, már itt is a másik. Kellemes gond.  ::)

Ha jól értem, a mai akciónál legalább 20 euróért, 1.25-ös szorzóval kell fogadni a Real Madrid - Chelsea meccsre és kapunk 5 euró bónuszt.


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2013, 10:40:29
Ha jól értem, a mai akciónál legalább 20 euróért, 1.25-ös szorzóval kell fogadni a Real Madrid - Chelsea meccsre és kapunk 5 euró bónuszt.

Igen, viszont szerintem az 1,25 még éppen nem jó, e feletti kell, hogy legyen (ha hihetünk a Google fordítónak).

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 07, 2013, 10:52:09
Igen, viszont szerintem az 1,25 még éppen nem jó, e feletti kell, hogy legyen (ha hihetünk a Google fordítónak).

Igazad van, meg egyébként sem éri meg 1.25-tel kockáztatni...  :)

Ti rámentetek az "Apostar" gombra? Én rámentem, de az jött be, hogy nem található az esemény, vajon így meg fogják adni a bónuszt?

Megadták. Hogy tudom megnézni, hogy megtörtént-e a verifikáció? Illetve ha írok nekik egy üzenetet, nem jelenik meg az üzenetek között, pedig régebben így volt. Ez azt jelenti vajon, hogy nem küldte el nekik?

Meg tudná mondani valaki, hogy a tétvisszatérítős fogadások (pl. AH0) beleszámítanak-e a forgatásba, ha úgy alakul a fogadás, hogy a tét visszajön?

Ha kifizetést kérek skrillre ki tudja hány nap alatt jön meg a számlámra a pénz?

Idézetet írta: more75 Dátum augusztus 08, 2013, 17:57:56
Ha kifizetést kérek skrillre ki tudja hány nap alatt jön meg a számlámra a pénz?

Körülbelül 24-28 óra alatt megkapod. Nekem legalábbis ennyi volt.

Köszönöm a választ