Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 08, 2013, 12:48:38
Megadták. Hogy tudom megnézni, hogy megtörtént-e a verifikáció? Illetve ha írok nekik egy üzenetet, nem jelenik meg az üzenetek között, pedig régebben így volt. Ez azt jelenti vajon, hogy nem küldte el nekik?

Úgy emlékszem, hogy a sikeres azonosításról jött belső üzenet...
Valószínűleg úgy is kiderül, ha a kifizetésre mész és továbbenged a kifizetési módokig.

Ha jól értem, ma kell tenni 3 élő fogadást összesen min.15 euró értékben és holnap adnak egy 5 eurós bónuszt.

Has conseguido un Comodín para la Carrera de Aciertos, válido para cualquier día hasta final de mes.
Ez mi lehet?A voksolásnál írta ki nekem.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 10, 2013, 12:30:35
Ha jól értem, ma kell tenni 3 élő fogadást összesen min.15 euró értékben és holnap adnak egy 5 eurós bónuszt.

Igen, köszi, hogy szóltál! Azt nem tudod véletlenül, hogy min. odds meg van-e határozva?

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 10, 2013, 13:31:38
Igen, köszi, hogy szóltál! Azt nem tudod véletlenül, hogy min. odds meg van-e határozva?

Nem írta a feltételek között

Mai promó szerint, ha mobilról teszünk legalább 3 fogadást, akkor kapunk egy átlaggal megegyező bónuszt 5 €-ig. Amit viszont nem tudok, hogy van-e külön mobilfelületük. Vagy érzékeli, hogy telóról vagyunk?

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 14, 2013, 10:14:21
Mai promó szerint, ha mobilról teszünk legalább 3 fogadást, akkor kapunk egy átlaggal megegyező bónuszt 5 €-ig. Amit viszont nem tudok, hogy van-e külön mobilfelületük. Vagy érzékeli, hogy telóról vagyunk?

Nincs külön felület, elvileg érzékelni kéne a telónak. Nálam sajnos használhatatlan, rosszul tölti be az oldalt.

Nekem működik a mobil oldal androidos telefonról.

PC-re telepített android emulátor segíthet a dolgon?
Nem értek hozzá, de ugye ezek szerint azt érzékelik, hogy androidot használsz-e...

5 eurós ingyen fogadás van ma.

Elvileg ma újratöltési bónusz az ajánlat. Befizettem, majd amikor a bónusz aktiválásához kattintottam, kiírta, hogy az a promó nem aktív. Mondjuk felül írja, hogy csak július 23-án érvényes, de a Verano Yogano mégis ezt dobta ki mára.  :(
Ha mégsem érvényes ma, akkor kikérném a befizetett összeget forgatás nélkül, függő bónuszom nincs. Ezt hogyan tolerálják vajon?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 16, 2013, 08:01:02
Elvileg ma újratöltési bónusz az ajánlat. Befizettem, majd amikor a bónusz aktiválásához kattintottam, kiírta, hogy az a promó nem aktív. Mondjuk felül írja, hogy csak július 23-án érvényes, de a Verano Yogano mégis ezt dobta ki mára.  :(
Ha mégsem érvényes ma, akkor kikérném a befizetett összeget forgatás nélkül, függő bónuszom nincs. Ezt hogyan tolerálják vajon?

Lehet, majd csak holnap 14óra után aktíválódik...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 16, 2013, 09:16:14
Lehet, majd csak holnap 14óra után aktíválódik...

A holnapi befizetésekre?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 16, 2013, 09:23:14
A holnapi befizetésekre?

Múltkor kipróbáltam az ugyanilyen feltöltési bónuszt, másnap került rá az egyenlegre.
A belső levelezőben jött is róla üzenet.

A mai akció, ha jól értem:

20 euróért, 1,25-ös szorzó felett fogadsz ma a La Ligára, akkor holnap kapsz 5 euró bónuszt.