Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 16, 2013, 09:46:58
Múltkor kipróbáltam az ugyanilyen feltöltési bónuszt, másnap került rá az egyenlegre.
A belső levelezőben jött is róla üzenet.

Ma megkaptam a bónuszt!  :ok:

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 17, 2013, 12:39:13
A mai akció, ha jól értem:

20 euróért, 1,25-ös szorzó felett fogadsz ma a La Ligára, akkor holnap kapsz 5 euró bónuszt.

La Liga = Liga BBVA (spanyol élvonal)?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 17, 2013, 13:40:57
Ma megkaptam a bónuszt!  :ok:

La Liga = Liga BBVA (spanyol élvonal)?

Szerintem igen.
Itt ugyan nem így írják, de már 10 évvel ezelőtt egy magyar portálon "La Liga"-ként emlegették...
Mondjuk percekig néztem a szöveget, hogy milyen meccsre kéne fogadni, amíg kiszúrtam, hogy a La Liga nagybetűs...

Indokolt is, hisz ma kezdődik a spanyol bajnokság.

Jól tudom, hogy havonta csak egy kifizetés ingyenes?

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 18, 2013, 11:19:20
Jól tudom, hogy havonta csak egy kifizetés ingyenes?
Igen,jól tudod. A második kifizetés skrillre 3 euróba kerül,amit a számládon kell hagyni,különben visszadobják a kifizetendő összeget a számládra.

Idézetet írta: snooker Dátum augusztus 19, 2013, 07:07:14
Igen,jól tudod. A második kifizetés skrillre 3 euróba kerül,amit a számládon kell hagyni,különben visszadobják a kifizetendő összeget a számládra.

Naptári hónapot néznek, mint a Pinnacle vagy ketyeg az "egyéni" 30 napos órád?
(pl. a sportingbet így számolja simán 168 órának a heti egy kifizetést)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 19, 2013, 09:15:08
Naptári hónapot néznek, mint a Pinnacle vagy ketyeg az "egyéni" 30 napos órád?
(pl. a sportingbet így számolja simán 168 órának a heti egy kifizetést)
Naptári hónap szerintem. Július 31-én 20.30 kor kértem ki pénzt amit 44 órával később jóváírtak skrillre. Aug 14-én újra kértem ki pénzt,de itt már hagytam a számlámon 8 eurot, de nem vonták le a 3 eurot.

5ingyen pörgetés a Verano yogano akción belül.Sok szerencsét mindenkinek.Én a blood suckersen pörgettem ott adott 16dolcsit,majd felmentem 80ra jelenleg 40nél járok,jó lenne azért 1-2dolcsit áttenni sportfogadásra is,de nagyon nehéz.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 19, 2013, 13:09:30
5ingyen pörgetés a Verano yogano akción belül.Sok szerencsét mindenkinek.Én a blood suckersen pörgettem ott adott 16dolcsit,majd felmentem 80ra jelenleg 40nél járok,jó lenne azért 1-2dolcsit áttenni sportfogadásra is,de nagyon nehéz.

Hányszor kell megforgatni?? Nekem 4 $-t adott, majd a forgatásnál felvittem 11$-ra. De még gondolom rengeteget kell, valahol lehet követni?  :cya:

Nekem 10 centet adott,még gondolkodom a megforgatás lehetőségein.

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 19, 2013, 13:46:31
Hányszor kell megforgatni?? Nekem 4 $-t adott, majd a forgatásnál felvittem 11$-ra. De még gondolom rengeteget kell, valahol lehet követni?  :cya:

Megoldotta a rulett a problémákat!  ;D :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 19, 2013, 13:46:31
Hányszor kell megforgatni?? Nekem 4 $-t adott, majd a forgatásnál felvittem 11$-ra. De még gondolom rengeteget kell, valahol lehet követni?  :cya:
Ha jól tudom akkor 40x,én most pihenek.30dolláron állok,majd később megpróbálom megint,amig persze tart,de legalább kapok érte jó pár moneyt.Sajnos követni nem lehet :-\

#761 augusztus 20, 2013, 11:50:53, Knapp
Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 19, 2013, 14:02:08
Ha jól tudom akkor 40x,én most pihenek.30dolláron állok,majd később megpróbálom megint,amig persze tart,de legalább kapok érte jó pár moneyt.Sajnos követni nem lehet :-\

Igen, 40x kellett forgatni!
5,56 USD-t adott az 5 ingyen pörgetésből, a 222,4-es rollover után lett belőle 47,69 USD.  :)
1 óra 40 perc volt a pörgetés, 50-es szériákat nyomtam 0,25-ös téttel a Blood Suckers-en.
A vége felé frissítgettem az egyenleget a kaszinó főoldalon, de még akkor is a bónusz számlára írta az egész összeget, mikor már biztos volt, hogy lesz belőle kivehető pénz.

Amikor viszont megvolt a kipörgetés, akkor az egész egyenleg egyből átutalhatóvá vált.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 20, 2013, 00:56:47
Igen, 40x kellett forgatni!olden coinsr
5,56 eurót adott az 5 ingyen pörgetésből, a 222,4-es rollover után lett belőle 47,69 USD.  :)
1 óra 40 perc volt a pörgetés, 50-es szériákat nyomtam 0,25-ös téttel a Blood Suckers-en.
A vége felé frissítgettem az egyenleget a kaszinó főoldalon, de még akkor is a bónusz számlára írta az egész összeget, mikor már biztos volt, hogy lesz belőle kivehető pénz.

Amikor viszont megvolt a kipörgetés, akkor az egész egyenleg egyből átutalhatóvá vált.
Gratulálok nekem nem sikerült pedig sokat kinlódtam vele.Viszont kaptam érte 55,92moneyt és igy jogosult lettem  a golden coinsra is ami 10ingyen pörgetés,ha jól tudom a jövő hétfőn irják majd jóvá.Azt nem tudom,hogy ezt mennyiszer kell majd megforgatni.

Elvileg minden hétfőn lesz ingyen pörgetés ha jól olvastam,de ez a spanyol oldal nem az erősségem

nem akarok pánikot kelteni de nálam ma nem szerepelt a kínálatban a Pescar   :'(