Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum augusztus 20, 2013, 13:08:15
nem akarok pánikot kelteni de nálam ma nem szerepelt a kínálatban a Pescar   :'(
Mert tegnap volt az utolsó Verano yogano nap.

Üdv Mindenkinek! Érdemes felmenni és bejelentkezni mobilon, mert ma sikerült 480 money-t összeszedni 10 másodperc alatt. A rasca ikonra rámenve bead 4 sort és kis szerencsével bele lehet trafálni. Sok sikert Mindenkinek!

Nekem 180 sikerült.. :)

Én tabletről próbálok felmenni, de hiába keresem a mobil oldalt nem találom és a főoldali Rasca promón keresztül sem sikerül eljutni a játékhoz.

Ti hogy csináljátok?

Én csak beírtam a telóm böngészőjébe, hogy yogano.com, és ott volt a Rasca Móvil, rámentem, Rasca, és már ment is.

Vannak mostanában valami jó kis promók az irodánál?

Ingyen 5uros email jött épp az előbb és már be is váltottam és ott az 5 euro a számlán!

http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/dias_de_oro

Idézetet írta: Yuber Dátum szeptember 05, 2013, 19:10:45
Ingyen 5uros email jött épp az előbb és már be is váltottam és ott az 5 euro a számlán!

http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/dias_de_oro
és mit kell tenni hogy megkapjuk azt az 5 eurót mert nem tudok eligazodni ezen a spanyol felületen :\

Most néztem fel az oldalukra, és néhány gombnyomást követően én is kaptam 5 eurót (valami játék vagy bónuszszerűség, vagy mi)! Köszi, Yuber! :ok:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 19:27:11
és mit kell tenni hogy megkapjuk azt az 5 eurót mert nem tudok eligazodni ezen a spanyol felületen :\
Főoldalon rámész a gyűrűs ikon alatti-dias de oro-gombra,majd megjelenik a játék menüje,Bono Conseguido:5euro piros feliratra rákattintasz és azonnal megjelenik a számládon. :ok:

jah köszönöm megkaptam csak milyen fogadási követelmények vannak?

Minden bónuszt 7x kell megforgatni min. 1.5-ös oddson.
Szeptember 15-ig a bejelentkezés 5 euró, 50 euró forgatás +5 euró, 200 euró forgatás még +10 euró és 500 euró forgatás megint +10 euró. Egész jó kis promó.

mért nem engedi hogy megtegyem a meccset?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 20:22:31
mért nem engedi hogy megtegyem a meccset?

Tétet beírtad?  :D
Azért nem fogadhatta el max, mert időközben változott az odds.

s neked engedi hogy 1.5es odds alatt is tegyél meccseket?