Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 20:51:15
s neked engedi hogy 1.5es odds alatt is tegyél meccseket?

nem emlékszem raktam-e, de miért ne engedné?

én nem tudom mi lehet sehogyse tudok megtenni semmilyen meccset se élőt se más szelvényt.... vmit kiír de nem értek spanyolul....

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 21:05:33
én nem tudom mi lehet sehogyse tudok megtenni semmilyen meccset se élőt se más szelvényt.... vmit kiír de nem értek spanyolul....

Van Chrome böngésződ? az fordít. vagy van amúgy szótár meg különböző transleterek.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 20:22:31
mért nem engedi hogy megtegyem a meccset?

Sárga háttérrel jelzi a szorzóváltozást.
Az "Aceptar"-ra kattintva fogadhatod el, utána - elvileg - tudsz fogadni...

Estado : No se permite realizar apuestas en línea para esta cuenta. ezt hozza ki..... :\ s nem lehet szorzóváltás mert nem élő esemény :\

Én simán játszottam két élőt amik 1.50 felett voltak..

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 20:22:31
mért nem engedi hogy megtegyem a meccset?

Biztos megkaptad az 5 eurót? Volt már valaha befizetésed?

Amíg nekem nem volt, addig ilyenkor csak moneyt kaptam, de amióta volt befizetésem, azóta én is megkapom az ilyen bónuszokat. Ezt lehetett tenni 1,50 alatti oddson is; nekem sikerült megtenni a Bosznia +1,5-et, majd rá 20 mp-re már borult is Kiskokó a 16-oson belül, de nem bánom :)

befizetésem nem volt de megkaptam az 5 eurót mert ott a Saldo-ban ott van ....nem tudom mi lehet....

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 21:17:47
Estado : No se permite realizar apuestas en línea para esta cuenta. ezt hozza ki..... :\ s nem lehet szorzóváltás mert nem élő esemény :\

Honnan veszed, hogy csak élő eseményeknél van szorzóváltozás?!
Minden irodánál, mikor az egyik kimenetelre túl sok pénz áramlik, akkor lejjebb viszi a szorzót, hogy a másik "oldalt" tegye kívánatosabbá (hehe) és így csökkentse a kockázatát.

Bizony sárgával a szorzóváltozást jelzi, és ott van balra, hogy "Aceptar" a képen, azaz el kell fogadnod a változást, mielőtt jóváhagyod a fogadást.
Lehet, hogy te most más esetről beszélsz, de a képen ez van.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 21:17:47
Estado : No se permite realizar apuestas en línea para esta cuenta. ezt hozza ki..... :\ s nem lehet szorzóváltás mert nem élő esemény :\

Mondjuk a google fordító szerint tényleg nem fogadhatsz a számládon... 
Lehet, hogy ez már befizetéshez kötött.

ezt hozza ki s nem tudom mi lehet a gond :\

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 21:51:34
befizetésem nem volt de megkaptam az 5 eurót mert ott a Saldo-ban ott van ....nem tudom mi lehet....

Akkor lehet hiába ott van a számládon; 'élesítve' csak befizetés után lesz, másra nem tudok gondolni. (gondolom már próbáltál egy csomó mindenre fogadni, így nem az odds változás itt a hiba)

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 05, 2013, 22:04:41
Akkor lehet hiába ott van a számládon; 'élesítve' csak befizetés után lesz, másra nem tudok gondolni. (gondolom már próbáltál egy csomó mindenre fogadni, így nem az odds változás itt a hiba)
igen probáltam
köszönöm a segítséget :)

Az első képnél ezt írja:

la quota o la disponibilidad de la apuesta ha cambiado

azaz:
"a kvóta, vagy a rendelkezésre álló fogadás megváltozott"
Ugye a szorzót néha kvótának fordítja az automata.

A másodiknál meg ezt:
No se permite realizar apuestas en línea para esta cuent

"Nem hozhatnak online fogadás ehhez a fiókhoz."

Talán csak 1,5 feletti szorzót enged neked, de az első esetben pont változott az odds vagy egyáltalán nem enged fogadni, mert nem töltöttél még fel pénzt.
Én megpróbálnám újra egy 1,5 feletti kombóval, ha nem megy, akkor pedig egy 1,5 feletti önálló eseménnyel is...

probáltam kombóval meg önállóval is de sehogy se engedte.... sztem is mostmár abba köt bele hogy nem fizettem még be hozzájuk