Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Volt egy másik számlám most beléptem és simán fogadtam vele.. 5euroval Mirza/Zheng párosra, historialban látszik is..

Nem hiszem el hogy ilyen amatőr vagy,de tényleg.

Egy bő órája használtam ki ezt az öt eurós promót. Most gyorsan ki is próbáltam, még egy árva centet sem fizettem be eddig és engedte simán. Próbaképpen 1 eurót azonnal el is fogadott, 1,45-ös oddson, en vivo: PortugalU21-NorvégiaU21, 1,5 gól első félidő ( már van egy ) szóval sztem valami más lehet, gondolom. remélem megoldódik, szorítok.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 05, 2013, 22:31:00
Volt egy másik számlám most beléptem és simán fogadtam vele.. 5euroval Mirza/Zheng párosra, historialban látszik is..

Nem hiszem el hogy ilyen amatőr vagy,de tényleg.
ez nekem szólt hogy amatőr vagyok??

Mindenkinek engedi neked nem.
Szinte soha semmit nem tudsz magadtól megcsinálni, mindenhez segítséget kérsz, mert nem érted, vagy nem tudod..

Ebből mégis milyen következtetéseket tudsz levonni?

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 05, 2013, 22:41:17
Mindenkinek engedi neked nem.
Szinte soha semmit nem tudsz magadtól megcsinálni, mindenhez segítséget kérsz, mert nem érted, vagy nem tudod..

Ebből mégis milyen következtetéseket tudsz levonni?
s szerinted az az én hibám hogy valamibe beleköt mindig?? s ha zavar hogy segítséget kérek akkor ne válaszolj nem tudom miért kötsz mindig belém ne nézd a topicot ha nem tetszik valami
és mindenki más probál segíteni te meg jössz itt ezekkel

"Nem engedi meg egynek, hogy elérje, hogy a keletre esélyes fogadások csipkelődjenek"-kedves LFCfan, ezt a gyöngyszemet az itranslate4.eu-n találtam, miközben próbáltam a lehető legjobb fordítást keresni neked, hátha segít. Egyébként, igen, ahogy knapp is írta az a lényege annak a mondatnak, hogy valamiért nem engedélyezi a fogadás elhelyezést. ahogy írtam az előbb, én kipróbáltam, azóta már a pici kis nyereményt is jóváírta, miután a portugálok betaláltak. Próbálj meg esetleg holnap egy másik reget, mert úgy láttam 15.-ig van ez a klassz kis ajánlatuk. Talán úgy sikerül, én is tök új vok itt az LCbet/Yoganónál, befizetni kizárólag a bet365-re szoktam, ott játszom de ezzel is el lehet szórakozni. ( ha nem akarok adrenalinbombát éjszakára, jók ezek ;)
Sok sikert és Smile, tudod!
Üdv, gilera

Amíg ezt beírtam a luzitán ifjoncok még kettőt vágtak, hehe. 5 eurót kellet volna más de 3,5-re goles totales prima parte vagy vmi ilyesmi :)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 05, 2013, 20:22:31
mért nem engedi hogy megtegyem a meccset?
Ennél a képnél szorzóváltozásod volt,ilyenkor csak rányomsz az aceptar-ra,hogy elfogadod,majd újra meg kell adnod a tétet és megint elküldeni,persze a multiplehez tartozó sor apuesta mezőjébe,hiszen kombit teszel.Nem kell megijedni nekem tegnap 6x csinálta ezt egy élő meccsnél mire nagy nehezen elfogadta.A másik képnél csak az üres kockát pipálod ki-mantener seleccion-előtti kis kockát,majd aceptar és kész is.A mantener seleccion-kiválasztás fenntartása,megerősitése,szerintem itt is szorzómódositás lehetett.Remélem ma már sikerül fogadnod,sok sikert. :ok:

Én még ide nem fizettem be de tudok fogadni az 5 euroval....
És ha mittom én meg tom forgatni hogy tom kikérni megy egyebek...bocs ha értetlen vok de most regiztem be..

Én is próbáltam lefordítani az €5 bónusz szabályzatát de nem értek valamit. A kapott €5-el ha elkezdek játszani és az azóta megtett fogadásaim elérik az €50-t (min 1.20 szorzó) akkor kapok még €5-t, majd így tovább €200-nál +€10...? A forgatást azt értem hogy minimum 1.50-en 7x.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum szeptember 07, 2013, 15:29:53
Én is próbáltam lefordítani az €5 bónusz szabályzatát de nem értek valamit. A kapott €5-el ha elkezdek játszani és az azóta megtett fogadásaim elérik az €50-t (min 1.20 szorzó) akkor kapok még €5-t, majd így tovább €200-nál +€10...? A forgatást azt értem hogy minimum 1.50-en 7x.

Így van! A forgatáshoz kell az 1.5 a bónuszhoz nem (legalábbis nem ír ilyet)

Idézetet írta: gyjocika Dátum szeptember 07, 2013, 12:53:07
Én még ide nem fizettem be de tudok fogadni az 5 euroval....
És ha mittom én meg tom forgatni hogy tom kikérni megy egyebek...bocs ha értetlen vok de most regiztem be..

Kár, hogy nem hivattad meg magad valakivel, az 10+10 eurót jelentett volna.  Úgy tudsz kikérni, hogy előtte befizetsz (és avval is illik 1x játszani).

Mennyi szokott lenni általában a tét limit? 2-es oddsot próbáltam megrakni 105 euróval és nem engedte. Aztán 80-al elfogadta, ami után már nem is tudtam megpróbálni sem rakni még egy tétet mert ahogy rámentem a tippre, a négyzet 2 másodperc után elsötétült, tehát nem lehetett tétet beírni. Le vagyok korlátozva vagy ilyen alacsony a limit? Máskor úgy emlékszem raktam már 100 euró körüli tétet.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 07, 2013, 17:01:27
Mennyi szokott lenni általában a tét limit? 2-es oddsot próbáltam megrakni 105 euróval és nem engedte. Aztán 80-al elfogadta, ami után már nem is tudtam megpróbálni sem rakni még egy tétet mert ahogy rámentem a tippre, a négyzet 2 másodperc után elsötétült, tehát nem lehetett tétet beírni. Le vagyok korlátozva vagy ilyen alacsony a limit? Máskor úgy emlékszem raktam már 100 euró körüli tétet.

Eseménytől is függ.
Nekem most engedett 130+ eurót, de volt, hogy csak 20-at.
Nagyobb tétekkel meg nem szoktam próbálkozni. 

Azért a mostani bónusz szabályzatában van valami 20-i dátum emlegetve, mikor lezárul majd a promó...
Ti hogy értelmezitek? Nem kerülhetnek visszavonásra a ki nem forgatott bónuszok akkor?

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 07, 2013, 18:43:22
Azért a mostani bónusz szabályzatában van valami 20-i dátum emlegetve, mikor lezárul majd a promó...
Ti hogy értelmezitek? Nem kerülhetnek visszavonásra a ki nem forgatott bónuszok akkor?

Ezt én sem tudom értelmezni. A chrome angol fordítása szerint a szöveg a következő: "This promotion will be withdrawn on 20 September 2013. The bonds obtained and passed to balance prior to that date will be canceled without chance to claim tem later".
A be nem váltott bónuszokat törlik akkor ? Vagy ha nincs befejezve a forgatás, akkor törlik a bónuszokat? Utóbbi eset elég furcsa volna...Mindenesetre nem árt majd tisztázni.