Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vigyázni kell majd a kifizetés kérésével is:
pár napja, mielőtt aktiváltam volna az 5 eurós bónuszt, kértem egy kifizetést, akkor éppen nem volt forgatási kötelezettségem.
Rá pár órára elfogadtam az 5 euró bónuszt, megjelent a 35-ös forgatási követelmény, másnap pedig erre való hivatkozással utasították el a kifizetési kérelmet.  :)

Most úgy állok bosszút, hogy a bent ragadt pénzt jól megforgatom a további bónuszokért. hehe


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 08, 2013, 18:52:24
Vigyázni kell majd a kifizetés kérésével is:
pár napja, mielőtt aktiváltam volna az 5 eurós bónuszt, kértem egy kifizetést, akkor éppen nem volt forgatási kötelezettségem.
Rá pár órára elfogadtam az 5 euró bónuszt, megjelent a 35-ös forgatási követelmény, másnap pedig erre való hivatkozással utasították el a kifizetési kérelmet.  :)

Most úgy állok bosszút, hogy a bent ragadt pénzt jól megforgatom a további bónuszokért. hehe

Meglesz az 500-as forgatás? Szerintem én csak a 200-asig jutok majd el.

Nekem egy elég érdekes kérdésem lenne az irodával kapcsolatban.Be kell fizessek az oldalra,ha pénzt szeretnék onnan kivenni??Csak hogy tudjam mire számítsak.

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 08, 2013, 20:53:07
Nekem egy elég érdekes kérdésem lenne az irodával kapcsolatban.Be kell fizessek az oldalra,ha pénzt szeretnék onnan kivenni??Csak hogy tudjam mire számítsak.

Ez mindenhol így van, nem?

Nekem a partybetsnél nem kellett befizessek pont ezért kérdezem

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 08, 2013, 21:03:48
Ez mindenhol így van, nem?

Sportingbetnél nem, sőt még iratokat sem kértek.

Ti megkaptátok mára az €5-t? Elvileg ma kellett jóváírniuk ha megforgattatok €50-t minimum 1.20-as szorzón. Csak azért kérdezem mert én kb 100-at forgattam meg és nem kaptam semmit.

Idézetet írta: HubiFCB Dátum szeptember 09, 2013, 19:42:22
Ti megkaptátok mára az €5-t? Elvileg ma kellett jóváírniuk ha megforgattatok €50-t minimum 1.20-as szorzón. Csak azért kérdezem mert én kb 100-at forgattam meg és nem kaptam semmit.

Az "aranygyűrűnél" van a bónusz.
17 órára ígérték, de csak 19 után lett elérhető.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 08, 2013, 18:57:39
Meglesz az 500-as forgatás? Szerintem én csak a 200-asig jutok majd el.

Az 500-ra csak akkor megyek rá, ha találok pluszos arbokat.
Az a "magasság" nem is éri meg annyira: az első 200-ra adnak 15 euró bónuszt, a következő 300-ra meg csak 10-et.

A 200-nak azért meg kell lennie.  :)

Köszi! Ha nem mondod akkor meg sem találom.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 08, 2013, 18:52:24
Vigyázni kell majd a kifizetés kérésével is:
pár napja, mielőtt aktiváltam volna az 5 eurós bónuszt, kértem egy kifizetést, akkor éppen nem volt forgatási kötelezettségem.
Rá pár órára elfogadtam az 5 euró bónuszt, megjelent a 35-ös forgatási követelmény, másnap pedig erre való hivatkozással utasították el a kifizetési kérelmet.  :)

Most úgy állok bosszút, hogy a bent ragadt pénzt jól megforgatom a további bónuszokért. hehe
Most én is így jártam, kikértem egy százast hétfőn mert pont kész lett a kifogatás, kedden belépek sehol semmi a pénzt levonták, a rollover 0, de nincs a szokásos üzenet hogy a pénz elküldve.. :crazy:
Ilyenkor mi a helyzet?
Ráadásul reggel most észre vettem megint van gyűrűs 5€, pesze hogy rákatintottam..
lett megint 35€ fogatási követelmény...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 11, 2013, 09:48:49
Most én is így jártam, kikértem egy százast hétfőn mert pont kész lett a kifogatás, kedden belépek sehol semmi a pénzt levonták, a rollover 0, de nincs a szokásos üzenet hogy a pénz elküldve.. :crazy:
Ilyenkor mi a helyzet?
Ráadásul reggel most észre vettem megint van gyűrűs 5€, pesze hogy rákatintottam..
lett megint 35€ fogatási követelmény...

Akkor valószínűleg neked is elutasítják...
Ami még rossz hír, hogy ha ebben a hónapban újra próbálkozol, akkor azt már 2. kifizetési kérelemnek veszik és levonnak 3 eurót.
Legalábbis én így jártam most...

Sziasztok Urak!

VISA kártyára ha kértetek ki lovét menyi idö alatt jött meg kb?
Illetve dokumentum ellenörzést megcsináltam, de nem tudom hogy a  kártyárol is kell kép?
Mondjuk már megcsináltam a lekérést 1 napja el is tünt a lové de nem kaptam tölük semmi üzenetet.

üdv:Csecse

Na, most délután visszatették a 100-ast :bash:
Pedig ki volt forgatva a bonusz :(
Máskor megvárom míg itt lesz a pénz, aztán lépek a következő bonuszra..

Nekem is vissza dobták, akkor gondolom kell a kártyárol is kép nekik.

#824 szeptember 12, 2013, 14:49:40, benson
A szeptember 5, 8, 11, 15 dátumok az egyes szintekhez vannak kötve? Magyarán ha a második 5€-ra hajtok (50€ forgatás), akkor a fogadásokat szeptember 8-ig kellett volna megtenni? Utána tettem amúgy, ma 17-ig elvileg kiderül, hogy beszámít-e. Ti hogy értelmezitek?
Illetve, ha minden forgatást 15-ig lehet megcsinálni, és ma jóváírják az 5€-t, akkor a következő szinthez még plusz 150-et kell forgatni (hiszen 50 már megvolt), vagy pedig még 200-at?