Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 17, 2013, 09:17:54
A  Gyűrük ura eltünt már?
Avagy ki lehet már szedni a gyűrűs pénzeket?
http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/dias_de_oro

Forgatás letudva, ma kértem kifizetést.

Sikerült kivenni 30Eft, jöhet az újabb 5€ bonusz  :beerchug:
Hopp, beletrafáltam a 3.ba
10€ :ok:
Én a 3 fellett, választottam, megvárom míg rúgnak gyorsan 2 gólt, aztán visszafogadok underre :D

A bajnokok ligája kviznél a mai kérdés hogy hány gól lesz a Real meccsen vagy hogy hányat rúg a Real a Galatasaray-nak?


#844 szeptember 17, 2013, 23:09:49, Wonder68
Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 17, 2013, 17:13:19
Sikerült kivenni 30Eft, jöhet az újabb 5€ bonusz  :beerchug:
Hopp, beletrafáltam a 3.ba
10€ :ok:
Én a 3 fellett, választottam, megvárom míg rúgnak gyorsan 2 gólt, aztán visszafogadok underre :D

Iii.. elfelejtettem visszafogadni ..
6 gólt lőtt a Reál  :great: :great: :great:

Én is 10 eurót találtam és azt hittem arra lehet fogadni hogy háromnál több gól lesz a meccsen.Annyira jó vagyok hogy már akkor is nyerek ha hibázok.  :great:

A mai kvíz kérdés: Hány hazai csapat nyer a mai BL-meccseken?

Idézetet írta: yossarian Dátum szeptember 18, 2013, 09:31:12
A mai kvíz kérdés: Hány hazai csapat nyer a mai BL-meccseken?
Én meg azt hittem hány meccsen születik győzelem akkor megint nem nyertem pedig ma is 5eurot sikerült kiválasztanom.

Engem csak bosszantanak ezek a kvízes játékok, mindig szívat, ma is 2+1 eurót "választottam" ki.

Migint sikerült eltalálni a 10€ :beerchug: :beerchug:
Plusz ráadásnak az 5quini -ben telitalálat :ok: :ok:

Szeretnék egy kis segítséget kérni, elnézést ha nagyon primitív a kérdés: hogyan lesz ebből a BL tippelésből tulajdonképpen 10 Euro? Mert eltaláltam, hogy 3 gólnál többet rúgnak a madridiak és 10-est találtam az elején. Nem lehet, hogy ez csak 10 money és nem euro? A számlán nincs euro összeg pluszban, a money-t nem figyeltem, lehet hogy az lett több 10-el. Köszi, ha valaki tud válaszolni!
Üdv Mindenkinek!

Idézetet írta: gilera62 Dátum szeptember 18, 2013, 12:57:53
Szeretnék egy kis segítséget kérni, elnézést ha nagyon primitív a kérdés: hogyan lesz ebből a BL tippelésből tulajdonképpen 10 Euro? Mert eltaláltam, hogy 3 gólnál többet rúgnak a madridiak és 10-est találtam az elején. Nem lehet, hogy ez csak 10 money és nem euro? A számlán nincs euro összeg pluszban, a money-t nem figyeltem, lehet hogy az lett több 10-el. Köszi, ha valaki tud válaszolni!
Üdv Mindenkinek!
Volt már befizetésed? Lehet azért nem adja a bonusz rublikába a 10€.
Már délelőtt rajta volt a 10€, csak el kellett fogadni.


Köszi a választ! Nem még nem volt, lehet hogy tényleg ez az oka. Bár a legutóbb a "gyűrűk ura" játéknál azonnal megjelent euróban, azóta is abból erőlködöm több-kevesebb sikerrel.
Azért nem dőlök a kardomba ha nem adja meg, szimpi kis iroda ez az lcbet, lehet hogy be is tolok egy kisebb összeget próba cseresznye. Köszi!

Az 5quinit hogy kell játszani mert én amikor bejelölöm a meccset sárga és ha rányomok a gombra valami casilla extrát ir ki és nem maradnak a meccsek ugy ahogy bejelöltem őket?

Ha extra casillilád van azt az jelenti hogy valamelyik meccset kétesélyre is veheted(ahány extra annyi kétesély)ill.kell is venned mert addig nem fogadja el.