Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


1 euro a quizben  :'(  :'(  :'(  Nem is akarom megnyerni!

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 18, 2013, 15:55:42
1 euro a quizben  :'(  :'(  :'(  Nem is akarom megnyerni!

Jó  lenne ha kibővítenék 7féle variációra:
1-2-5-10-20-50-100€  :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 18, 2013, 16:21:11
Jó  lenne ha kibővítenék 7féle variációra:
1-2-5-10-20-50-100€  :D

Elég lenne 4. 10-20-50-100  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2013, 16:26:03
Elég lenne 4. 10-20-50-100  :D

Simán elég lenne,
Megcéloznánk 20€-ot  az is jó :great:
De ha bejönne 50, vagy 100€ az királyság lenne  :ok:

Azért egy kis esély van így is, ha egy hónapban 6 telitalálatod van, és első helyezett az 5Quiniben
akkor kapsz 1000€ :)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 18, 2013, 15:54:17
Ha extra casillilád van azt az jelenti hogy valamelyik meccset kétesélyre is veheted(ahány extra annyi kétesély)ill.kell is venned mert addig nem fogadja el.
köszi az infót igy már megy  :great:

Ti be tudtok lépni most? Nálam hibás felhasználónevet vagy jelszót ír, pedig mindkettőt jól írtam be. Az elfelejtett jelszóra kattintva is hibaüzenet jön.  :(

Üdv Mindenkinek! Akkor nem csak az én készülékemben van a hiba, éppen most akartam én is rákérdezni tőletek. Nálam ugyanez a probléma, hibaüzenetet kapok. Most várok néhány órát, nehogy az legyen, hogy túl sokszor próbálkozom sikertelenül. Meglátjuk.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 19, 2013, 07:35:30
Ti be tudtok lépni most? Nálam hibás felhasználónevet vagy jelszót ír, pedig mindkettőt jól írtam be. Az elfelejtett jelszóra kattintva is hibaüzenet jön.  :(
Nálam sem megy ugyanezeket irja ki.

Műxik újra,be lehet lépni. Megnéztem egyébként, tegnap előtt a helyes Real Madrid gólok tippért a kvízben 10 money-t írt jóvá és nem 10 eurót.( a money történetben látszik) Valszeg tényleg az lehet, amit tegnap Wonder írt, hogy még nem fizettem be és ezért ad csak moneyt. Másnak esetleg van ilyen tapasztalata?

Idézetet írta: gilera62 Dátum szeptember 19, 2013, 09:42:32
Műxik újra,be lehet lépni. Megnéztem egyébként, tegnap előtt a helyes Real Madrid gólok tippért a kvízben 10 money-t írt jóvá és nem 10 eurót.( a money történetben látszik) Valszeg tényleg az lehet, amit tegnap Wonder írt, hogy még nem fizettem be és ezért ad csak moneyt. Másnak esetleg van ilyen tapasztalata?

Igen, az ilyen promóknál ez szokott lenni.

(A múltkori promó mondjuk kivétel volt (ahol a forgalom után adtak még 5+10+10 eurót), mert akkor megkapták az 5 eurót, akik még nem fizettek be.)

Megéri egyébként 20 eurót betenni, mert kapsz rá 20 euró bónuszt, illetve a fogadásaiddal is termelheted a moneyt.
Na meg nem nagyon telik el úgy hét, hogy ne lenne valami akciójuk, szerintem a BL meccseken rendszeres lesz ez a tippelősdi!

Nagyon bejön most a Yogano :ok:
Megint eltaláltam az 5 hazai győzelmet :beerchug: :beerchug:
+10€ :great: :great: :great:

Én is eltaláltam.+1 euro!!!  :great:  :great:  :great:  :great:  :great:  :great:

Nekem 2 euró jött, bár nem csodálkozok, mert nem sokat játszottam náluk mostanában és mégiscsak ingyen pénzről van szó :)

Csak én nem tudok ma belépni, vagy más is hasonló cipőben jár?