Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap csak 1€ adot az is elment :noway:
Most 10€ ,
már csak el kellene találni hány pontot szereznek?
Meg lesz a 3 pont?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 02, 2013, 10:34:54
Tegnap csak 1€ adot az is elment :noway:
Most 10€ ,
már csak el kellene találni hány pontot szereznek?
Meg lesz a 3 pont?

Én 6-ra tippeltem és szerintem 4 lesz minimum.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 10:39:41
Én 6-ra tippeltem és szerintem 4 lesz minimum.
Megpróbálom én is a 6-ot , hátha szerencsénk lesz... :ok:

Tegnap nem sikerült a 2euro, most 10-ért tippeltem....jó lenne... :)

A mai napi szavazásnál van egy ajándékdoboz ami egy kérdőívre navigál, néhány kérdést kitöltve ( kb. fél perc ) 100 "money" a jutalom. ( ami ugye 100 nap szavazósdi :))398 "money" volt előtte, ezzel 3 a szavazással és a csocsóval be is váltottam a hirtelen így 501-re hízott money-t az 5 EUR-ért. :)Egy kis gyorsítás ismét a "money" gyűjtögetésben.



Ma 5euro értékig fogadás-visszatérités akció.A kódot-szelvényszámot a fogadás megtétele után 10percen belül meg kell adni.Ha jól értelmezem akkor holnap is lesz ilyen akció.

Megtettem a fogadást, rögtön beírtam a szelvény számát a megfelelő helyre (10 percen belül), erre ez az üzenet jött:

"Apuesta NO aceptada. Fuera de plazo."

vagyis

"Bet NOT accepted. Out of time."

Ez így nem kóser, így kifutok a 10 perces határidőből.  :crazy:

Lehet, hogy még nem él az a felület.
Én csak 10 után merem kipróbálni.

Oké, de akkor meg jelezhetnék az email-ben (amit éjjel 3-kor küldtek) vagy a feltételekben, hogy mikortól él. A sok-sok piros pont mellé engedtessék meg most egy fekete is.

Idézetet írta: benson Dátum október 11, 2013, 09:27:44
Oké, de akkor meg jelezhetnék az email-ben (amit éjjel 3-kor küldtek) vagy a feltételekben, hogy mikortól él. A sok-sok piros pont mellé engedtessék meg most egy fekete is.

Vb-selejtezőre tetted?

Ha ezt most nem fogadta el, akkor van rá esély, hogy a következőt el fogja.
Persze kockázatos, de ha arb közelire teszed és "visszadobná", akkor még minimális veszteséggel ki tudsz belőle szállni.

Nekem elfogadta.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 11, 2013, 10:52:46
Vb-selejtezőre tetted?

Ha ezt most nem fogadta el, akkor van rá esély, hogy a következőt el fogja.
Persze kockázatos, de ha arb közelire teszed és "visszadobná", akkor még minimális veszteséggel ki tudsz belőle szállni.

Nem vb-selejtező volt, de a másodikat már elfogadta, és még jobban is jártam vele, mivel találtam egy közel 100%-os párt (az első csak 64% körüli volt).  ;)

A Check-in Bag- nél csak nekem tünt fel, hogy én 5 jegyű számokat kapok. A kisorsolt nyertes szám pedig mindíg 6 jegyű. Erről tudd valaki valamit?

A fene egye meg,nyert a fogadásom.Most hogy fogom ezt a pénzt elbukni?Mindig ott nyerek ahol nem kéne...

Idézetet írta: kosaga Dátum október 11, 2013, 16:04:09
A Check-in Bag- nél csak nekem tünt fel, hogy én 5 jegyű számokat kapok. A kisorsolt nyertes szám pedig mindíg 6 jegyű. Erről tudd valaki valamit?

Az utolsó 5 számjegyet nézik, így nincs jelentősége.