Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az El Clasicóval van reklámozva, viszont a leírásban sehol nem szerepel ilyen feltétel. Én úgy veszem, hogy ez csak egy ajánlás tőlük, hogy mire fogadjak :)

Nálatok működik?Nálam ugyanúgy semmi.

Idézetet írta: tonijani Dátum október 25, 2013, 13:07:56
Csődbe vitted az irodát....  :D :D
Pedig havonta csak egyszer kérem ki a járandóságom :)
próbálok 200$ alatt maradni a nyeréssel ennél az irodánál..........

Végül ti is úgy értelmeztétek, hogy csak egyszer lehet igénybe venni a fogadásbiztosítást?

Tegnap lejátszottam, de még ma is elérhető, bár azt még nem próbáltam ki, hogy elfogadja-e a szelvényszámot...

Te hogy tudsz játszani ott?Nálam még most sem jön be az oldal.Csak nálam van probléma?

Nekem például ma reggel jött a mail, hogy lesz ilyen akció tegnap :D
Jól kitoltam velük felraktam Dortmund +3.5gól   2.35@  7$
És direkt nem fogadtam vissza :great: :great:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 26, 2013, 17:13:34
Te hogy tudsz játszani ott?Nálam még most sem jön be az oldal.Csak nálam van probléma?

Töröld a sütiket a böngészőből :cya:

Nem segített.De akkor ezek szerint működik az oldal.Csak nálam kell megtalálni a hibát.

Semmi sem segít,nekem mindig csak a tárhely jön be.Ezzel a tudásom itt véget is ért.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 26, 2013, 17:31:39
Nem segített.De akkor ezek szerint működik az oldal.Csak nálam kell megtalálni a hibát.
Itt nálam működik rendesen...


#941 október 26, 2013, 21:08:53, Nyuszika10
Ez bejött köszönöm.A linkről bejön de ha én írom be a böngészőbe ugyanezt akkor nem jön be.Ezzel talán be is határoltam a hibát,majd egy hozzáértőtől megkérdezem hogy miért van ez.
ui:Esetleg nem lehetne a Yoganohoz is egy linket?Hátha úgy oda is be tudok lépni még ma.Ezt a fogadásbiztosítást szeretném még ha lehet.
utóirat utóirata:végre működik a Yogano is.Csak nem tudom hogy mitől javult meg.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 26, 2013, 16:36:31
Végül ti is úgy értelmeztétek, hogy csak egyszer lehet igénybe venni a fogadásbiztosítást?

Tegnap lejátszottam, de még ma is elérhető, bár azt még nem próbáltam ki, hogy elfogadja-e a szelvényszámot...

Szerintem csak egyszer lehet.

Ma 5 ingyen pörgetés.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 01, 2013, 07:44:26
Ma 5 ingyen pörgetés.
Megelőztél :beerchug: Szerintem mindegy melyik gépen én pl.Jack Hamer 2őn játszottam ahol nyertem 2,32dolcsit,persze el is ment.