Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fili76 Dátum november 06, 2013, 07:40:09
Gyorsak voltak már jóvá is irták a tegnapi tippem után az 5eurot.Ma 1eurost sikerült választanom Messi lő több gólt a Milan ellen-mint Neymar-a tippem.

Már tegnap a meccsek után beírták a bónuszt!  :)

Végül lefedeztem, mert 10 eurót dobott és a 44%-a kockázat nélkül kivehető volt.

2*10 eurót dobott ma. Hajrá Messi :ok:
nem tudtok irodát ahol ezt le lehetne fedezni?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 06, 2013, 12:14:19
2*10 eurót dobott ma. Hajrá Messi :ok:
nem tudtok irodát ahol ezt le lehetne fedezni?
Nekem meg csak 2X 1€ :(

Azért nagyobb összegnél érdemes megvárni a kezdőt...
Az uefa.com-ra pont egy órával a meccs előtt kikerül.
Ha nem kezd valamelyikük, az nagy segítség.


Lionel is hozott nekem 5 eurót.Összesen +15 volt a két nap,kedvelem ezt az irodát.

9-én szombaton is érdemes lesz meglátogatni az oldalt ugyanis akkor lesz a yogano szülinapja,hacsak nincs válság,lehet idén is osztogatnak 1-2-5-10eurot,mint tavaly ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum november 07, 2013, 15:54:24
9-én szombaton is érdemes lesz meglátogatni az oldalt ugyanis akkor lesz a yogano szülinapja,hacsak nincs válság,lehet idén is osztogatnak 1-2-5-10eurot,mint tavaly ;D

A tavalyi alatt még nem volt befizetésem. Olyan, hogy csak választasz a 4-ből és amit dob a gép azt rögtön jóvá is írja bónuszként?

Idézetet írta: Latzka Dátum november 07, 2013, 16:07:21
A tavalyi alatt még nem volt befizetésem. Olyan, hogy csak választasz a 4-ből és amit dob a gép azt rögtön jóvá is írja bónuszként?
Igen olyan,csak már nem tudom 1-2-5-10 vagy 2-5-10-20euro közül lehetett,majd hamarosan kiderül,már csak kettőt kell aludni aztán vagy történik valami vagy nem. :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 06, 2013, 13:25:51
Nekem meg csak 2X 1€ :(

Marhajó,
Sikerült megnyernem a 2X 1€ :D

Mostanában sorozatban csak 1eurót dob a gép... :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum november 07, 2013, 15:54:24
9-én szombaton is érdemes lesz meglátogatni az oldalt ugyanis akkor lesz a yogano szülinapja,hacsak nincs válság,lehet idén is osztogatnak 1-2-5-10eurot,mint tavaly ;D

Nincsenek osztogatós kedvükben.. :-\

hát eddig elmaradt a nagy szülinapi ajándékozás.....

Idézetet írta: Latzka Dátum november 09, 2013, 12:47:31
Nincsenek osztogatós kedvükben.. :-\
Nincsenek sajnos,lehet 1év alatt kiürült a pénztárca,esetleg egész hétvégén tortát esznek és majd hétfőn megajándékoznak minket is. :D

Sziasztok!
Most először készülnék kifizetésre ennél az irodánál. Évek óta gyakorlatilag a bet365-nél játszom csak "élesben" és ott minden bejáratott módon zajlik, a be és kifizetés teljesen rutinszerű. Megtetszettek ugyanakkor a spanyolok az elképesztő bónuszözön miatt nem tagadom és sikerült is egy csinosabb kis összeget össze gerelyebnézni most a money-euro fogadásokkal, forgatásokkal, most be is fizetek valamennyit, hogy ki is tudjam venni. A közüzemi számla a gondom, mert noha a saját lakásomban élek idestova 15 éve a kis családommal, minden számla a párom nevére jön. Bet365-nél anno és azóta sem kértek ilyet. Most ilyenkor mit tudok csinálni? A személyin, lakcímkártyán túl csatoljak egy bankszámlakivonatot esetleg, mert az természetesen a nevemre, Szig-ban szereplő címemre szól. Még nem indítottam el a folyamatot, tudna nekem ebben vki segíteni? Skrillne szeretném kérni egyébként,( indítanám tovább bet365re...) onnan is fogok most egy minimum összeget befizetni.
Köszönet ha valaki tudna tanácsot adni!
Üdv, gilera62

Idézetet írta: gilera62 Dátum november 14, 2013, 12:00:23
Sziasztok!
Most először készülnék kifizetésre ennél az irodánál. Évek óta gyakorlatilag a bet365-nél játszom csak "élesben" és ott minden bejáratott módon zajlik, a be és kifizetés teljesen rutinszerű. Megtetszettek ugyanakkor a spanyolok az elképesztő bónuszözön miatt nem tagadom és sikerült is egy csinosabb kis összeget össze gerelyebnézni most a money-euro fogadásokkal, forgatásokkal, most be is fizetek valamennyit, hogy ki is tudjam venni. A közüzemi számla a gondom, mert noha a saját lakásomban élek idestova 15 éve a kis családommal, minden számla a párom nevére jön. Bet365-nél anno és azóta sem kértek ilyet. Most ilyenkor mit tudok csinálni? A személyin, lakcímkártyán túl csatoljak egy bankszámlakivonatot esetleg, mert az természetesen a nevemre, Szig-ban szereplő címemre szól. Még nem indítottam el a folyamatot, tudna nekem ebben vki segíteni? Skrillne szeretném kérni egyébként,( indítanám tovább bet365re...) onnan is fogok most egy minimum összeget befizetni.
Köszönet ha valaki tudna tanácsot adni!
Üdv, gilera62

Biztosan megfelel a bankszámlakivonat is, hisz az is igazolja a lakcímedet és aligha arra kíváncsiak, hogy a rezsicsökkentésen mennyit spórolsz!  :D


Szia Knapp!
Nagyon köszönöm a gyors válaszodat! :)Igen, tulajdonképpen én is így gondoltam de jó volt ezt egy profitól is olvasni! :great:
Apropó, rezsi: Még jó hogy nem franciák, mert még elgáncsolnának lehet, rezsicsökkentés ürügyén, venném ki én is, gonosz kis madzsar az extra profitot a zsebükből,  :)(EDF, GDF-Suez ugyebár  :))
TQ!