Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


valaki kapott már tegnap vagy tegnapelőtti promó után bónuszt?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 18, 2013, 11:47:49
valaki kapott már tegnap vagy tegnapelőtti promó után bónuszt?

Még nem, de szerintem csak 17 óra körül várható...
Legalábbis addigra szokott megjönni.

nekem már jóváírták a bonuszt. Notificación sobre Promociones (Otros...) del 18-11-2013 16:32

Pótolják a születésnapi meglepit; nekem sikerült az 1 €-t kifogni.. Nektek több sikert! :beerchug:

Nekem is csak egy hármast, de más irodánál hol kapunk mi ilyet? Boldog szülinapot Yogano :beerchug:

1 euró  :( a 20-as csak parasztvakítás

Nekem is csak 1euro lett,a többit nem is mutatja,hogy milyen értékek voltak még,lehet,hogy négy 1euros közül választhattam ;D ezt nehéz lesz elvesztenem,de legalább ingyen van és csak 10napot késtek vele.

nekem is csak 1 euró, ez van

5 euró...jól esett a 30 bukó után...

Tudja valaki mit jelent ez? Valami helyreigazításnak tűnik, abból a két szóbol amit értek... :)

RascaMobile - Fin de semana

Queremos informarle que debido a una incidencia técnica en nuestro "RascaMobile" del pasado fin de semana, no pudo acceder correctamente al mismo. Por este motivo y tras solventar dicha incidencia, hemos activado de manera excepcional el "RascaMobile" para que pueda acceder a su partida entre hoy y el miércoles.

Sentimos las molestias que esta incidencia le pueda haber ocasionado.  No dude en contactar nuevamente con nosotros para cualquier consulta que pueda surgirle.

Atentamente,
Yogano.com

Köszönöm!


Idézetet írta: kosaga Dátum november 19, 2013, 10:07:20
Tudja valaki mit jelent ez? Valami helyreigazításnak tűnik, abból a két szóbol amit értek... :)

RascaMobile - Fin de semana

Queremos informarle que debido a una incidencia técnica en nuestro "RascaMobile" del pasado fin de semana, no pudo acceder correctamente al mismo. Por este motivo y tras solventar dicha incidencia, hemos activado de manera excepcional el "RascaMobile" para que pueda acceder a su partida entre hoy y el miércoles.

Sentimos las molestias que esta incidencia le pueda haber ocasionado.  No dude en contactar nuevamente con nosotros para cualquier consulta que pueda surgirle.

Atentamente,
Yogano.com

Köszönöm!

Az lehet.
Mindenkinek ment ilyen üzenet, valószínűleg a mobil oldalukkal voltak gondok hétvégén.

Ma mindenképp nézetek fel az oldalra, mivel ma szülinapoznak és ingyen osztják a pénzt. Nem kell eltalálni semmit sem, csak választani és 1-3-5-20 eurós bónuszokat lehet nyerni. Természetesen inkább az 1-3-as nyereményeket osztják.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 19, 2013, 19:25:54
Ma mindenképp nézetek fel az oldalra, mivel ma szülinapoznak és ingyen osztják a pénzt. Nem kell eltalálni semmit sem, csak választani és 1-3-5-20 eurós bónuszokat lehet nyerni. Természetesen inkább az 1-3-as nyereményeket osztják.
de csak annak adnak eurót aki befizetett, nekem csak moneyt adott

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 19, 2013, 19:28:27
de csak annak adnak eurót aki befizetett, nekem csak moneyt adott

Mindenképp érdemes legalább egyszer befizetni az irodához. pár moneyt kaptál csak? vagy az eurónak megfelelő moneyt?