Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 19, 2013, 19:34:08
Mindenképp érdemes legalább egyszer befizetni az irodához. pár moneyt kaptál csak? vagy az eurónak megfelelő moneyt?
pár moneyt, amugy azt szeretném kérdezni hogy van ilyen kezdőbónusz még be nem fizetett játékosoknak?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 19, 2013, 19:35:24
pár moneyt, amugy azt szeretném kérdezni hogy van ilyen kezdőbónusz még be nem fizetett játékosoknak?

még érvényes a régi bónusz, igen.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 19, 2013, 19:38:56
még érvényes a régi bónusz, igen.
és az mit jelent a régi bónusz? mennyit kell minimum befizetni?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 19, 2013, 19:45:37
és az mit jelent a régi bónusz? mennyit kell minimum befizetni?

mármint ami eddig is volt. 20 euró a minimum befizetés erre kapsz 20 bónuszt, a max bónusz 450 euró erre 150-et adnak. De van köztes is.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 19, 2013, 19:49:28
mármint ami eddig is volt. 20 euró a minimum befizetés erre kapsz 20 bónuszt, a max bónusz 450 euró erre 150-et adnak. De van köztes is.
Jah s erre a minimum 20 euróra milyen megforgatási követelmények vannak?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 19, 2013, 19:51:41
Jah s erre a minimum 20 euróra milyen megforgatási követelmények vannak?

A bónusz összegét 7x min 1.5-ön.

Gondoltam leírom hogy irigykedjetek:500 moneyt szereztem ma a csocsón(=5 euró)!Eddig csak 50 pontokat szereztem,azt sokszor.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 21, 2013, 18:00:42
Gondoltam leírom hogy irigykedjetek:500 moneyt szereztem ma a csocsón(=5 euró)!Eddig csak 50 pontokat szereztem,azt sokszor.

3-as vagy 4-es levelen voltál? én is egy 4est játszottam ma és 200 money jött. Mondjuk nem értem ennek a játéknak a lényegét, az utolsó bábúsorig még egyszer sem jutottam el.

Én ma 2 moneys szereztem a csocsón....Mi az, hogy 3-as,4-es level? Lehet szintet választani?

Idézetet írta: kosaga Dátum november 21, 2013, 18:25:03
Én ma 2 moneys szereztem a csocsón....Mi az, hogy 3-as,4-es level? Lehet szintet választani?

Ez elvileg attól függ, hogy mennyit fogadsz az oldalon. :)

#1015 november 21, 2013, 19:14:27, Nyuszika10
Idézetet írta: fjazej Dátum november 21, 2013, 18:27:31
Ez elvileg attól függ, hogy mennyit fogadsz az oldalon. :)

Ez nekem is teljesen új információ.Nem is tudtam hogy van itt level.

Én már sokszor eljutottam az utolsó sorig,akkor kaptam az 50 pontokat.Most pluszban még kapukat (vagy réseket)is mutatott a lövés után és kizöldült az egyik,gondolom betaláltam.

Mindig számítunk új olvasókra, így a fontosabb információk egy ideje megtalálhatóak ezen téma nyitó hozzászólásában.  :)

A "csocsó" a sportfogadás forgalmunk, míg az "érme fordítgatós" játék az elmúlt heti kaszinóforgalmunk alapján sorol be kategóriákba.
Ezek alapján változik a díjazás.
A "Más info" alatt ott vannak mindkét játéknál az összeghatárok illetve a nyerhető maximális összeg.

Pl. a csocsónál a 3. kategóriába 100 eurónyi fogadással már be lehet kerülni (minimum 1.2-es szorzó), aminél a gól 1000 moneyt, azaz 10 eurót ér.

Nivel 3   Por apostar de 100€ a 500€ durante la semana anterior   Gana hasta 1.000 Moneys


A segitsegeteket szeretnem kerni, olyan bajom lenne hogy befizettem a yoganohoz 20 eurot skrillrol hogy kapjam meg a kezdobonuszukat, de nem kapom hol kell aktivalni ezt mert a saldonal csak az altalam feltoltott 20 euro van

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 23, 2013, 08:21:10
A segitsegeteket szeretnem kerni, olyan bajom lenne hogy befizettem a yoganohoz 20 eurot skrillrol hogy kapjam meg a kezdobonuszukat, de nem kapom hol kell aktivalni ezt mert a saldonal csak az altalam feltoltott 20 euro van

másnap íródik jóvá a bónusz

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 23, 2013, 10:01:01
másnap íródik jóvá a bónusz
jah rendben csak nem kell semmit se csinalni a feltoltesen kivul,  mert tegnap feltoltottem s azota varom irjak jova a bonuszt hogy csak azutan fogadjak