Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 24, 2013, 09:30:29
jah rendben csak nem kell semmit se csinalni a feltoltesen kivul,  mert tegnap feltoltottem s azota varom irjak jova a bonuszt hogy csak azutan fogadjak

A bónusszal utána sem fogsz tudni fogadni, mivel egyből nem jelenik meg a számlán, a nyertes fogadásaiddal tudod "aktiválni" és lehívni.
Ha pl. nyersz 5 eurót, akkor 5 euró bónuszt vezethetsz át az egyenlegedre.

Ezt a "Mi cuenta" részben követheted, ha a Bonus mellett a "Ver detalle" feliratra kattintasz. Ott látod majd, mennyi a bónusz és mennyit tudsz belőle már átvezetni.

Egyébként a rollover teljesítése is csak másnap frissül.

#1021 november 24, 2013, 15:41:59, Nyuszika10
Ti be tudtok lépni?Engem nem enged be.

15.41 már beengedett

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 24, 2013, 13:17:29
Ti be tudtok lépni?Engem nem enged be.

Nekem semmi baj...

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 24, 2013, 13:17:29
Ti be tudtok lépni?Engem nem enged be.

Nem, vmi technikai hiba lehet

azt akarom kérdezni hogy a bónuszforgatásnál az 1.5es odds elérhető úgy is hogy kombinálva (gondolok itt két kisebb szorzós meccsre) vagy olyan a szabály mint a bet365nél?

Elvileg lekorlátoztak nagyon alacsony tétre, mert minden tétnél azt írja, hogy a tét túl magas, hol tudom megnézni, hogy mennyire vagyok lekorlátozva?

Idézetet írta: fjazej Dátum november 25, 2013, 10:04:51
Elvileg lekorlátoztak nagyon alacsony tétre, mert minden tétnél azt írja, hogy a tét túl magas, hol tudom megnézni, hogy mennyire vagyok lekorlátozva?

Sehol. próbálgasd a téteket. Én 3 euróra vagyok. :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 25, 2013, 10:16:42
Sehol. próbálgasd a téteket. Én 3 euróra vagyok. :)

Köszi, hát ezek eléggé jófejek..volt kb. 4db 60 eurós fogadásom, aztán máris lekorlátoznak, úgy látszik ennyire fáj nekik, hogy kipörgettem a bónuszukat, méghozzá elég jól :D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 25, 2013, 10:16:42
Sehol. próbálgasd a téteket. Én 3 euróra vagyok. :)

A rohadt életbe, azt hittem nem korlátoz ez az iroda. Miért korlátoztak le vajon?

Ma és holnap is lesz bl kviz,nekem a hatalmas 1eurost sikerült kiválasztanom.A kérdés hány pontot szereznek az olasz csapatok-Napoli,Milan a mai meccseken,én 3nál kevesebbet várok,igy megpróbálkoztam ezzel,de 1euroval úgy sem tudok mit kezdeni. ;D

Nekem 5 eurót adott és szintén a 3 pont alattra tippeltem. Szerintem a Napoli nem nyer, így a Celtic - Milan meccs lesz a kulcs.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 26, 2013, 06:43:10
Nekem 5 eurót adott és szintén a 3 pont alattra tippeltem. Szerintem a Napoli nem nyer, így a Celtic - Milan meccs lesz a kulcs.

Szintén. Egy pontot várok :great:

#1032 november 26, 2013, 09:56:03, Wonder68
Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 19, 2013, 10:44:43
Itt is 5€
:great: :great: :great: :great:

Épp tegnap kértem ki a múltheti  felhízlalt igyen 5-öst  ;D
188€ lett belőle... Kíváncs vagyok mikor jön a korlátozás :D
Most rekordot döntöttek délelőtt 10kor kértem ki este 6kor megjött a pénz :great: :great:
Kanbet lenne ilyen gyors ;D ;D ;D ;D

Kemény 1 euro, úgyhogy egy meglepi 3 pontot megkockáztattam.... :)

én a 10eset nyitottam ki.

de én ezt nem értem, ez nem is eurot ad, hanem moneys-t. multkor az 1-eset sikerült kinyitnom és nyertem is, de nem 1 eurót kaptam, hanem 1 money-t. abból van most 178 de nem tudok vele semmit kezdeni. valaki segíthet ha tud, nem értem mi, h van ezen az oldalon.