Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kimppa Dátum november 26, 2013, 13:44:19
én a 10eset nyitottam ki.

de én ezt nem értem, ez nem is eurot ad, hanem moneys-t. multkor az 1-eset sikerült kinyitnom és nyertem is, de nem 1 eurót kaptam, hanem 1 money-t. abból van most 178 de nem tudok vele semmit kezdeni. valaki segíthet ha tud, nem értem mi, h van ezen az oldalon.

Azért van, mert nem fizettél még be

Ejj, már csak 2€ dobott a gép....

2 euró.Talán hiba volt hétfő délelőtt pénzt kikérnem....De legalább tiszta szívből szurkolhatok a digók ellen!

Hurrá újabb 1euro ;D ki szerez több gólt a City vagy a Paris?Tippeltem a Cityre,majd meglátjuk...

Idézetet írta: kimppa Dátum november 26, 2013, 13:44:19
én a 10eset nyitottam ki.

de én ezt nem értem, ez nem is eurot ad, hanem moneys-t. multkor az 1-eset sikerült kinyitnom és nyertem is, de nem 1 eurót kaptam, hanem 1 money-t. abból van most 178 de nem tudok vele semmit kezdeni. valaki segíthet ha tud, nem értem mi, h van ezen az oldalon.

Minden nap ki kell jelölni a nap eseményét 1 money-ért, de vannak még játékok amikkel akár minden nap lehet money-t nyerni. Ha összegyűlik 500, be tudod váltani 5 euróra. De mondom befizetés nélkül is gyorsan össze lehet hozni azt az ötszázast, csak minden nap ott kell lenni :ok: Amíg nem fizetsz be addig természetesen nem tudod kivenni, és addig csak moneykat kapsz eurók helyett az ilyen játékokra. De érdemes rááldozni legalább egy húszast euróban, mert nagyon fasza bónuszos oldal.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 27, 2013, 08:38:36
Hurrá újabb 1euro ;D ki szerez több gólt a City vagy a Paris?Tippeltem a Cityre,majd meglátjuk...

Itt megint 2€....
Úgy látszik személyre van szabva ki menyit kap.
Hajrá, PSG  :) :)

Én tegnap 5 eurót fordítottam, ma 10 eurót, Man Cityre tippeltem, van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne lefedezni fogadással, hogy biztos nyeremény legyen belőle?

Yogano törölt már valakinek bármikor fogadást? Sajnos a fogadás megkötése után vettem észre, hogy hibás az odds (+3,5 oddsa magasabb volt, mint a sima győzelem). Egy alkalommal focinál már tettem egyértelmű hibára (akkor nem volt gond), de most az a problémám, hogy lekerült a hendi a kínálatból, tehát észlelték a tévedést. Fogadást egyelőre nem törölték, így túl kockázatos lenne megint ellenfogadni az ellenoldalt, így inkább csak érdeklődöm (mára is megvan a stresszadag). :redchug:

2 euró megint,a Cityre tettem.A két nap összesen 4 euró-nem reklamálok hisz bőkezűek más irodák nullamegoldásaihoz képest- de ilyen kevés még nem volt.Úgy érzem nem szabad már kiszámítható promóciók(mint ez a BL-es játék)előtt pénzt kikérni.

Azt szeretném kérdezni hogy nálluk mennyi idő míg az első kifizetést skrillre kiutaljàk?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 27, 2013, 19:28:13
Azt szeretném kérdezni hogy nálluk mennyi idő míg az első kifizetést skrillre kiutaljàk?

Nagyjából 24 órával számolhatsz.

Kifogtam a 10-est, babonából inkább már be sem írom, hogy mire tippeltem :D

Idézetet írta: norbi33 Dátum november 27, 2013, 10:26:16
Én tegnap 5 eurót fordítottam, ma 10 eurót, Man Cityre tippeltem, van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne lefedezni fogadással, hogy biztos nyeremény legyen belőle?

Előzetesen nem nagyon van megoldás (kivéve, ha találsz valamelyik irodánál egy "fantasy" PSG-City meccset), talán élőben fogadhatsz a PSG góljaira, ha a City "vezet".

A Yoganonál most komolyan fel kell tölteni számláról másolatot, hogy kifizetést tudjak kérni?Az a baj ezzel, hogy az Én nevemre nem jön semmiféle közüzemi számla, ilyenkor mit lehet tenni?

#1049 november 28, 2013, 10:39:02, Pyriel
Idézetet írta: fjazej Dátum november 28, 2013, 08:19:31
A Yoganonál most komolyan fel kell tölteni számláról másolatot, hogy kifizetést tudjak kérni?Az a baj ezzel, hogy az Én nevemre nem jön semmiféle közüzemi számla, ilyenkor mit lehet tenni?

Bankszámla kivonat szkennelve elég. Lényeg, hogy igazolva legyen a lakcímed.

Tegnapelőtt véletlenül a 10 eurós bónuszt választottam, és véletlenül el is találtam. Akartam pénzt kivenni innen, korábban megjátszott pénzt, hát nem megy, mert a bónusszal az ember nyer egy jó kis rollover követelményt is, és addig nincs kifizetés, a teljes pénzed be van ragadva. Gondolom, abban reménykednek, hátha visszabukom. Ravasz. Véget nem érő megforgatásokból áll az élet itt :)