Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Közben azt vettem észre, hogy rollovernél 28 eurót ír(eddig semmi nem volt ott), de bónuszt nem kaptam egy eurót se, szerintem szivatnak vagy Én nem tudom..

#1066 december 02, 2013, 18:38:48, Knapp
Idézetet írta: fjazej Dátum december 02, 2013, 16:10:13
Közben azt vettem észre, hogy rollovernél 28 eurót ír(eddig semmi nem volt ott), de bónuszt nem kaptam egy eurót se, szerintem szivatnak vagy Én nem tudom..

Egyik fórumos kolléga is említett ilyen történetet, bár ha jól emlékszem, akkor csak privátban...

Az a lényeg, hogy nem tetszett nekik ahogyan kiforgattad a bónuszt, így akár be is zárhatnák a számládat, de amilyen jószívűek, most megkegyelmeznek neked, de cserébe elvárják, hogy forgass még egy kicsit.

Ezt különösen óvatosan forgasd ki!

Nem tudom, mennyit számít, de én a yoganonál mindig "lassan" forgatok és kiutalásnál bennhagyok 10-15 eurót náluk, az úgyis kellhet bármelyik pillanatban, mikor fogadásbiztosítást adnak.  :)
Eddig nem kötekedtek...

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2013, 18:36:32
Egyik fórumos kolléga is említett ilyen történetet, bár ha jól emlékszem, akkor csak privátban...

Az a lényeg, hogy nem tetszett nekik ahogyan kiforgattad a bónuszt, így akár be is zárhatnák a számládat, de amilyen jószívűek, most megkegyelmeznek neked, de cserébe elvárják, hogy forgass még egy kicsit.

Ezt különösen óvatosan forgasd ki!

Nem tudom, mennyit számít, de én a yoganonál mindig "lassan" forgatok és kiutalásnál bennhagyok 10-15 eurót náluk, az úgyis kellhet bármelyik pillanatban, mikor fogadásbiztosítást adnak.  :)
Eddig nem kötekedtek...

Ohh köszi..hát nm mindegy hogy forgatok?:D Ha a bet365 nem szól bele abba, hogy tenisznél mondjuk egy Isner meccsen,amikor szervál a meccsért, és 40-0-ra vezet, és akkor rakom, hogy a következő játékban break lesz, akkor ezek se szóljanak már bele ilyen hülyeségekbe, na de mindegy, remélem ezután a 28 euró után már nem akarják majd, hogy forgassak.. :D

Idézetet írta: fjazej Dátum december 02, 2013, 18:50:58
Ohh köszi..hát nm mindegy hogy forgatok?:D Ha a bet365 nem szól bele abba, hogy tenisznél mondjuk egy Isner meccsen,amikor szervál a meccsért, és 40-0-ra vezet, és akkor rakom, hogy a következő játékban break lesz, akkor ezek se szóljanak már bele ilyen hülyeségekbe, na de mindegy, remélem ezután a 28 euró után már nem akarják majd, hogy forgassak.. :D

Gondolom a yoganonál most jutottak el arra a pontra, hogy a sok bónuszvadász elkezdte bosszantani őket.  :)
Majdnem minden iroda szabályzatában van olyan mondat, amire hivatkozva megvonhatnák a bónuszt, de a bet365-nél valószínűleg a forgatás után is megmaradnak az ügyfelek (vagyis a többségük), így nekik annyira nem kell kötekedniük.

hát ezek kikészítenek, nem akarják sehogyse elfogadni a dokumentumokat, küldtem már csak egy személyit utána személyi, útlevél, számla, előbb fényképezve majd szkennelve de megint elutasítottak, mit csináljak tudnátok segíteni?

Szokásuk még visszatenni a számlára az összeget, hogyha nem felelnek meg nekik a dokumentumok? Több, mint egy napja függőben van az első kivétem, de addig nem küldeném el nekik újra feleslegesen, míg nem teszik vissza a számlára.

Idézetet írta: Alk Dátum december 04, 2013, 17:07:22
Szokásuk még visszatenni a számlára az összeget, hogyha nem felelnek meg nekik a dokumentumok? Több, mint egy napja függőben van az első kivétem, de addig nem küldeném el nekik újra feleslegesen, míg nem teszik vissza a számlára.

Igen, visszateszik a számlára a pénzt.
Szerintem várd meg, hogy mit reagálnak, ha esetleg nem utalnak!
Lehet, hogy nem a dokumentumokba kötnek bele, hanem a bónuszforgatásba.


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 04, 2013, 14:21:40
hát ezek kikészítenek, nem akarják sehogyse elfogadni a dokumentumokat, küldtem már csak egy személyit utána személyi, útlevél, számla, előbb fényképezve majd szkennelve de megint elutasítottak, mit csináljak tudnátok segíteni?

Mit válaszolnak?
Írnak egyáltalán valamit?

#1072 december 09, 2013, 19:06:14, Alk
Tök jó, hogy lassan már egy hete verifikálnak. Megkapták a dokumentumokat, azon elüldögeltek 2 napot, majd kérték az útlevelemet, ami alapból egy nagy baromság (egyébként nincs is). Erre írtam, hogy minden lehetséges dokumentumot elküldtem (személyi, lakcímkártya, közüzemi számla, bankszámlakivonat), és hogy verifikálják a számlámat. Lakcím volt az ürügyük, de csak játsszák a hülyét, olyan részletességgel látszik a szkennelt dokumentumokon minden, hogy az MNB elfogadná, ha az egy bankjegy tervrajza lenne. Nem baj, csinálják csak, de akkor garantálom, hogy John Smith-től kezdve Chiang Chen-ig mindenki nyit náluk egy számlát.

Visszatért a jó öreg BL kvíz...

ti mit tippeltetek kik fognak kiesni? szerintem Benfica és Leverkusen

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 10, 2013, 13:31:28
ti mit tippeltetek kik fognak kiesni? szerintem Benfica és Leverkusen

Azt hiszem én is ezt tippeltem, de mivel csak 1 eurót adott, így már nem is nagyon érdekel.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 10, 2013, 13:58:55
Azt hiszem én is ezt tippeltem, de mivel csak 1 eurót adott, így már nem is nagyon érdekel.

Sikerült eltalálni a 10€ ,
a negyedik volt :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 10, 2013, 15:17:13
Sikerült eltalálni a 10€ ,
a negyedik volt :ok:

Az derék :) Ha jól számolom 6% arra az esély, hogy mindkétszer az 1 €-t válasszam, nekem összejött. Ma is a harmadikra böktem rá.

Nekem a sok 1euros után végre mindkét nap az 5eurosat sikerült kiválasztani.A tegnapi tippem jött igy mára kell az 5-nél kevesebb hazai győzelem.Nálam is a 3ik volt az 1euros,mig tegnap és ma is a 4ik a 10euros.

Továbbra is azt gondolom, hogy nem mi választunk, hanem a forgalmunk alapján sorsol nekünk megnyerhető összeget a yogano, a többi csak "látványos" grafikai megoldás.
Pl. ha sok száz euróval fogadtál a héten, akkor valóban lehet 25% esélyed a 10 euróra, de lehet, hogy ha nem játszottál, akkor ez csak 1-2%, hiába négy érme közül választasz.

Talán az is befolyásolhatja a húzást, hogy addig mennyi pénzt osztott már szét a többieknek a rendszer.

Mindegy, ajándék.
Ha keveset ad, akkor játszunk vele, ha "sokat", akkor meg elgondolkozunk rajta, hogyan lehet garantáltan pénzre váltani.  :)