Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na végre meglőttem az első gólomat a Yogano színeiben  ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 12, 2013, 10:47:11
Na végre meglőttem az első gólomat a Yogano színeiben  ;)
Grat :great: :great:
Az már 20€ kp :ok:

Ismét itt a yogano karácsony,napi dijak-pénznyeremények....
Ma 1-3-5euros ingyenes bónusz,legalábbis nekem ilyen értékek voltak 5-3-1sorrendben.3eurot sikerült kiválasztanom,sok sikert mindenkinek az 5euróhoz  :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum december 19, 2013, 07:47:49
Ismét itt a yogano karácsony,napi dijak-pénznyeremények....
Ma 1-3-5euros ingyenes bónusz,legalábbis nekem ilyen értékek voltak 5-3-1sorrendben.3eurot sikerült kiválasztanom,sok sikert mindenkinek az 5euróhoz  :ok:

Érdekes nekem 20€ 10€ és 3€ szakácsok voltak :)
Persze hogy a 3€ sikerüt kibökni  ;D

5euro

A beváltással azért vigyázzatok, mert kaptok egy rakás rollover-t. Amit 7-szer kell min.1.5 szorzón megforgatni.

Idézetet írta: kosaga Dátum december 19, 2013, 10:12:30
5euro

A beváltással azért vigyázzatok, mert kaptok egy rakás rollover-t. Amit 7-szer kell min.1.5 szorzón megforgatni.
Ha nem váltod be akkor is ott lesz a rollover  :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 19, 2013, 10:20:17
Ha nem váltod be akkor is ott lesz a rollover  :ok:

Hú basszus tényleg.... :bash: :bash: ;D

Nincs baj a rolloverrel, ha nem túl szigorúak a feltételek. (a határidő nélküliség és az 1.5-ös szorzó nem számít szigorúnak...)

Elvileg azért vagyunk jelen egy fogadóirodánál, hogy fogadjunk, hát ezt most el is várják.  :)

Nagyon jó érzéssel tegnap utaltattam ki tőlük 160 eurót, így most újraépítem a yoganos bankomat a mai 3 euróból!  :D
Ebben a hónapban már úgysincs ingyenes kifizetési lehetőségem, így kapkodni sem kell a forgatással.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 19, 2013, 09:44:48
Érdekes nekem 20€ 10€ és 3€ szakácsok voltak :)
Persze hogy a 3€ sikerüt kibökni  ;D
Egy beépitett szakácsnak,akarom mondani yoganosnak könnyű ilyen összegeket látni  ;D

nekem komoly 1 eurót sikerült kapnom, vajon lesznek még ilyen akciók az elkövetkező napokban?:)

és ezt hogy kapjuk meg?
nekem 3 eurót adott......

Idézetet írta: Szekely Dátum december 19, 2013, 12:02:45
és ezt hogy kapjuk meg?
nekem 3 eurót adott......

Egyszerűen be kell váltanod, mint bármely eddigi bónuszt és egyből az éles számlára kerül az összeg!
A zöld "Bonos" feliratra kell kattintani, aztán "Ver detalle", majd azt hiszem még egy jóváhagyás van hátra.
Ha csak a yoganon látod a bónuszt, de az lcbet oldalon nem, akkor törölj cookie-kat!

Idézetet írta: fili76 Dátum december 19, 2013, 11:38:11
Egy beépitett szakácsnak,akarom mondani yoganosnak könnyű ilyen összegeket látni  ;D

Segál Pista is szakács volt valami hajón ;D
És mekkora felfordulást csinált a végén  :ok:

1 euró    :ok:   :redchug:  :redchug:  :beerchug:  :beerchug:  :cya:  :cya:  :great:  :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 19, 2013, 13:59:17
Segál Pista is szakács volt valami hajón ;D
És mekkora felfordulást csinált a végén  :ok:

Erika Eleniaknak viszont jó volt a melle, mikor előjött a tortából, miért nem arra figyeltél...? :)