Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 3 királyos bónuszból húzom az igát, megvolt a 7* es rollover is, erre az MB kifizetés előtt kiírja, hogy még 44 euró forgatási kötelezettségem van. Ez a régi 20 eurós bónusz rolloverjéből maradt, hogy volt pofájuk ezt is hozzácsapni?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum január 03, 2014, 18:29:55
A 3 királyos bónuszból húzom az igát, megvolt a 7* es rollover is, erre az MB kifizetés előtt kiírja, hogy még 44 euró forgatási kötelezettségem van. Ez a régi 20 eurós bónusz rolloverjéből maradt, hogy volt pofájuk ezt is hozzácsapni?

Nem nagyon szokták törölni a rollovert akkor sem, ha nullázod az egyenlegedet.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2014, 20:04:37
Nem nagyon szokták törölni a rollovert akkor sem, ha nullázod az egyenlegedet.

Értem, de nem korrekt eljárás ez, főleg, hogy a 20 euro már régen ki volt "releasel"-ve, tehát az alapbónuszt is csak úgy kaptam meg, hogy nyernem kellett. És a rollovert is csak másnap írják jóvá.

itt az olyan kombi fogadások beleszámítanak a roloverbe amelyiknél a meccsek külön külön nincsenek 1.5-ös oddsuak de maga a kombi megvan 1.5?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 03, 2014, 22:19:39
itt az olyan kombi fogadások beleszámítanak a roloverbe amelyiknél a meccsek külön külön nincsenek 1.5-ös oddsuak de maga a kombi megvan 1.5?

simples y múltiples, no de sistema

Tehát a sima és a multi is beleszámít, kivéve a speciálisokat (2/3, 4/5...stb.)

Idézetet írta: kosaga Dátum január 03, 2014, 22:23:16
simples y múltiples, no de sistema

Tehát a sima és a multi is beleszámít, kivéve a speciálisokat (2/3, 4/5...stb.)
jah értem:) akkor elég ha a kombinak az össz oddsa elérte az 1.5-et :D csak mert a bet365nél ha kombivan akkor számít csak bele ha az összes meccsnek külön külön is megvan az 1.5

valaki esetleg érti a mai játék lényegét?

#1147 január 05, 2014, 00:03:16, Knapp
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 04, 2014, 12:07:45
valaki esetleg érti a mai játék lényegét?

Ez a "szokásos" 5 eurós fogadásbiztosításuk!
Olyan meccs előtti sima vagy kombi fogadást tehetsz, amely éjfélig lezárul.
A fogadás után 10 percen belül meg kell adni a fogadás számát a 2. pontban látható helyen. (a Mi Cuenta / Historial pontból tudod átmásolni)

Ha a fogadásod vesztes, a következő munkanap 17 óráig megkapod bónuszként az 5 eurót a megszokott forgatási feltételekkel: 7 x 1,5-ös szorzó felett.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 04, 2014, 12:48:11
Ez a "szokásos" 5 eurós fogadásbiztosításuk!
Olyan meccs előtti sima vagy kombi fogadást tehetsz, amely éjfélig lezárul.
A fogadás után 10 percen belül meg kell adni a fogadás számát a 2. pontban látható helyen. (a My Cuenta / Historial pontból tudod átmásolni)

Ha a fogadásod vesztes, a következő munkanap 17 óráig megkapod bónuszként az 5 eurót a megszokott forgatási feltételekkel: 7 x 1,5-ös szorzó felett.
köszönöm :)

Megvan a plusz rollover is, mennyi idő alatt erkezik meg mb re ilyenkor a withdraw?

ilyenkor mikor szokták megadni azt az 5 eurós fogadásbiztosítást?

Kérdésem az hogy jól látom hogy LFCfanboti megkérdezte ugyanazt, amire tegnap Knapp kellőképp kimerítően válaszolt neki, és amit meg is köszönt Knappnak. Nem hiszem el hogy vannak még ilyen agy nélkül született emberek..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 05, 2014, 10:45:44
Kérdésem az hogy jól látom hogy LFCfanboti megkérdezte ugyanazt, amire tegnap Knapp kellőképp kimerítően válaszolt neki, és amit meg is köszönt Knappnak. Nem hiszem el hogy vannak még ilyen agy nélkül született emberek..
az én kérdésem pedig hogy mért kell te belém köss ha kell ha nem? arról nem is beszélve hogy múltkor miattad töltöttem fel pénzt hogy a póker pénzed tudjuk kivenni erre te válasz nélkül hagytál...

Jajj te szegény. Remélem a befizetés után azért ki tudtad venni a pénzed..

Ma 17.00ig megkapod a pénzed. De ha nem érted a válaszomat kérdezd még egyszer itt 3óra múlva..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 05, 2014, 10:59:37
Jajj te szegény. Remélem a befizetés után azért ki tudtad venni a pénzed..

Ma 17.00ig megkapod a pénzed. De ha nem érted a válaszomat kérdezd még egyszer itt 3óra múlva..
nem is tudom mért vagy itt ezen az oldalon ha ennyire rossz indulatú vagy....