Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ne haragudj, de nem szeretem az ostoba embereket.. Nem tudom miért, egyszerűen felbassza az agyam, ha valakinek annyi esze sincs mint egy marék lepkének.. Semmi személyes.

Amúgy nem vagyok én rosszindulatú, segítő szándék van bennem,de te valahogy mindig kihozod ezt belőlem elmés kérdéseiddel.

Tudom hogy most én leszek rossz,de ha én bunkó vagyok akkor, azt vállalom.Inkább vagyok bunkó, mint egy értetlen ostoba.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 05, 2014, 10:25:54
ilyenkor mikor szokták megadni azt az 5 eurós fogadásbiztosítást?

Erre is válaszoltam, meg is köszönted.
Időnként szívesen elismétlem a fontosabb tudnivalókat, de tényleg két üzenettel a kérdésed előtt ott a válasz, amit ráadásul pont neked adtam.   ;)

Jó egy nap alatt kiért MB re a pénz, elég korrekt. A foci tippelős játék, hogy működik pontosan, mert néha összevissza veszi be a tippeket?

17:00 elmúlt de én még nem kaptam meg :( valaki kapta már meg?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 05, 2014, 18:24:06
17:00 elmúlt de én még nem kaptam meg :( valaki kapta már meg?

Az is le lett írva hogy munkanap...

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 05, 2014, 18:41:46
Az is le lett írva hogy munkanap...
jah nem láttam azt, elnézést

Engem szopat a Yogano. Jó, nem vészesen, de azért idegesítő. Éjjel kettő óra magasságában beléptem, látom van mától a Tazos játék. Rámegyek, kiírja, hogy már játszottam.  :'( Mondom rendben, majd megpróbálom napközben, mert volt már, hogy éjszaka váltáskor nem volt minden lefrissítve. Na de most sem sikerült játszanom, mert most ugyan azt írta ki, hogy már játszottam (részben igaza van, mert már ugye éjjel megpróbáltam).  :bash:
Valami esetleges megoldás (azon kívül, hogy legközelebb várok másnap délig)? Ezért a supportnak nem szívesen írnék, pláne nem google translater-rel  ;D

Idézetet írta: baritz Dátum január 06, 2014, 16:23:33
Engem szopat a Yogano. Jó, nem vészesen, de azért idegesítő. Éjjel kettő óra magasságában beléptem, látom van mától a Tazos játék. Rámegyek, kiírja, hogy már játszottam.  :'( Mondom rendben, majd megpróbálom napközben, mert volt már, hogy éjszaka váltáskor nem volt minden lefrissítve. Na de most sem sikerült játszanom, mert most ugyan azt írta ki, hogy már játszottam (részben igaza van, mert már ugye éjjel megpróbáltam).  :bash:
Valami esetleges megoldás (azon kívül, hogy legközelebb várok másnap délig)? Ezért a supportnak nem szívesen írnék, pláne nem google translater-rel  ;D

Nem (csak) nálad van a hiba, engem sem enged játszani.  :)
Elsőre az jutott eszembe, hogy átállították a "szűrőt" és már nem engedik egyáltalán játszani azokat, akik az elmúlt héten nem "kaszinóztak".

Idézetet írta: Knapp Dátum január 06, 2014, 16:55:58
Nem (csak) nálad van a hiba, engem sem enged játszani.  :)
Elsőre az jutott eszembe, hogy átállították a "szűrőt" és már nem engedik egyáltalán játszani azokat, akik az elmúlt héten nem "kaszinóztak".

Azért egy picit nyugtat (nem kárörvendésből), hogy nem csak nálam szívózik.

remélem megint nem kapok leszólást, de valaki kapta meg ma azt a szombati bebiztosított fogadásból való 5 eurót?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 06, 2014, 18:51:27
remélem megint nem kapok leszólást, de valaki kapta meg ma azt a szombati bebiztosított fogadásból való 5 eurót?

Nem, még nekem sem írták jóvá!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 06, 2014, 18:51:27
remélem megint nem kapok leszólást, de valaki kapta meg ma azt a szombati bebiztosított fogadásból való 5 eurót?

Ez jó volt :D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 06, 2014, 18:51:27
remélem megint nem kapok leszólást, de valaki kapta meg ma azt a szombati bebiztosított fogadásból való 5 eurót?

Spanyolországban és Olaszországban a mai nap is munkaszüneti nap.  :)
Vízkereszt, vagy amit akartok.

Az 5 quini focis tippjátékhoz milyen feltételeket kell teljesíteni, mert egyszerűen nem enged be tippsort beküldeni?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum január 07, 2014, 12:36:45
Az 5 quini focis tippjátékhoz milyen feltételeket kell teljesíteni, mert egyszerűen nem enged be tippsort beküldeni?

Minden "casillas extrát", azaz plusz tippelési lehetőséget felhasználtál?