Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2014, 12:57:55
Minden "casillas extrát", azaz plusz tippelési lehetőséget felhasználtál?

Bemásolom: "Tienes 3 casillas extra."

Idézetet írta: ZTE88 Dátum január 07, 2014, 13:15:07
Bemásolom: "Tienes 3 casillas extra."

Akkor nem. Van három extra lövésed, azaz tehetsz két-, vagy háromesélyt.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum január 07, 2014, 13:15:07
Bemásolom: "Tienes 3 casillas extra."

Ez azt jelenti, hogy nem 5 db tipped lehet, hanem 8. (5 + 3 extra)
Amíg el nem használod, nem enged továbblépni a te érdekedben!  :)

Köszönöm a segítséget, így sikerült beküldeni!

Hali!
Szeretnék kérni segítséget. Tervezem, hogy fizetek be Srill-ről, viszont az nem az én nevemen van. Ha később szeretnék majd kivenni ugyan arra a Skrill-re, a yogano engedi majd? Vagy kérni fog a saját adataimról igazolást a yogano? És lehet, hogy nem engedi a kifizetést, mert a Skrill nem az én nevemen van? Köszönöm.

Elvileg egy iroda sem látja hogy kinek a nevén van a skrill amiről befizetsz, csak az emailt és az ID-t Ezt támasztja alá az a tény, hogy én már ezt sokszor eljátszottam és soha nem volt belőle gond.
Egyszer kérték hogy igazoljam a skrillem, vagyis az ID-m, mivel ők nem tudták hogy az én nevemen van..Szóval ha látnák hogy az enyém volt, nem kértek volna róla fényképet. Harmadrész, a skrill nem adhat ki személyes adatokat harmadik félnek, csak ID-t..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 07, 2014, 16:09:33
Elvileg egy iroda sem látja hogy kinek a nevén van a skrill amiről befizetsz, csak az emailt és az ID-t Ezt támasztja alá az a tény, hogy én már ezt sokszor eljátszottam és soha nem volt belőle gond.
Egyszer kérték hogy igazoljam a skrillem, vagyis az ID-m, mivel ők nem tudták hogy az én nevemen van..Szóval ha látnák hogy az enyém volt, nem kértek volna róla fényképet. Harmadrész, a skrill nem adhat ki személyes adatokat harmadik félnek, csak ID-t..

És kifizetést is kaptál ilyen skrill számlára?

Az irodák szabályzatában egyébként benne van, hogy csak saját néven lévő számláról, kártyáról lehet befizetni és arra pénzt kikérni, én ezért sem kockáztatnék...
Az ellenőrzés kifizetésnél szigorúbb, nem akkor, mikor odahordod a pénzt.  :)

Igaz más irodánál és más pénztárcánál, de érdekes tapasztalatom volt pár héttel ezelőtt: a TheGreek iroda jelezte a Netelleres befizetésem után, hogy a Netellernél megadott lakcímem nem egyezik a nekik megadott címemmel és ez kell az azonosításhoz (és a bónusz jóváírásához).
Ezt is látták vagy le tudták pár perc alatt ellenőrizni... Érdekes.

Nem is egyszer.. A mai napig anyám nevén lévő skrillel fizetek be és ki PS-ra és a coralra is anyám skrilljével fizettem be az én és apám számlájára és gond nélkül kifizettek..

Egyszer volt a bwinen hogy az én nevemen lévő számláról anyám nevén lévő skrillre kértem le pénzt, mert arról fizettem be. Kértek képet a skrillről. Fogtam és paintben átszerkesztettem a nevet az enyémre. Elküldtem nekik a képet és kifizettek.. Én egészen biztos vagyok hogy nem adhatnak ki semmilyen adatot, eléggé ellent mondana az irányelveiknek ami a harmadik félnek szolgáltatható adatokat illeti..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 07, 2014, 19:00:38
Nem is egyszer.. A mai napig anyám nevén lévő skrillel fizetek be és ki PS-ra és a coralra is anyám skrilljével fizettem be az én és apám számlájára és gond nélkül kifizettek..

Egyszer volt a bwinen hogy az én nevemen lévő számláról anyám nevén lévő skrillre kértem le pénzt, mert arról fizettem be. Kértek képet a skrillről. Fogtam és paintben átszerkesztettem a nevet az enyémre. Elküldtem nekik a képet és kifizettek.. Én egészen biztos vagyok hogy nem adhatnak ki semmilyen adatot, eléggé ellent mondana az irányelveiknek ami a harmadik félnek szolgáltatható adatokat illeti..


Mondjuk a skrill-es utalásoknál meg korábban meg kellett adni a címzett nevét, ott is bukhatott volna a dolog, nem? Mármint a skrill részéről a jóváírásnál.
Mindegy, aki akar, kockáztat ezzel, én nem látom értelmét, mikro akárki nevére - a sajátunkéra is - nyithatunk bármikor skrill számlát. ha meg más nevében garázdálkodunk, előfordulhat, hogy egyszer majd nem férünk hozzá a pénzünkhöz.

(a netelleres befizetésemnél meg látta a thegreek a netelleren megadott címemet is, nem blöfföltek. :) Miután a netellernél módosítottam, már nem volt semmi problémájuk.)

Persze, hogy nem éri meg kockáztatni. Én sem tettem volna ha lett volna más megoldás.. De nekem csak skrillem van, abból is csak az ami anyám nevén van, mert a saját néven lévőt feltörték, megváltoztatták a jelszót, emailt, telefonszámot, mindent. És egyszerűbbnek tartottam nyitni egyet anyám nevére, kérni egy kártyát és azt használni, mint írni nekik egy emailt, aztán hetekig nyomoznak, bekérnek minden igazolványt.. Pénz úgysem volt rajta, szóval anyagi kár nem ért.
És mivel sürgősen kellett egy skrill számla nem volt időm várni heteket várni míg visszakapom a számlám..

Jól látom, hogy a Quini 5-ön például 30 money-t adott, ha mindet eltaláltam? Mert az egész jónak mondható.
És ha így van, akkor még jobban idegesít, hogy ma lemaradtam a mai tippelésről...

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 07, 2014, 20:55:58
Persze, hogy nem éri meg kockáztatni. Én sem tettem volna ha lett volna más megoldás.. De nekem csak skrillem van, abból is csak az ami anyám nevén van, mert a saját néven lévőt feltörték, megváltoztatták a jelszót, emailt, telefonszámot, mindent. És egyszerűbbnek tartottam nyitni egyet anyám nevére, kérni egy kártyát és azt használni, mint írni nekik egy emailt, aztán hetekig nyomoznak, bekérnek minden igazolványt.. Pénz úgysem volt rajta, szóval anyagi kár nem ért.
És mivel sürgősen kellett egy skrill számla nem volt időm várni heteket várni míg visszakapom a számlám..

Oké, egyéni helyzetek egyéni megoldásokat kívánnak!  :)
Csak a "tömegek" figyelmét inkább a veszélyekre hívom fel.

Idézetet írta: baritz Dátum január 07, 2014, 21:05:10
Jól látom, hogy a Quini 5-ön például 30 money-t adott, ha mindet eltaláltam? Mert az egész jónak mondható.
És ha így van, akkor még jobban idegesít, hogy ma lemaradtam a mai tippelésről...

Így van, de nyerhetsz akár 50000 moneyt is, ha te vagy a legjobb Quini-5 játékos a hónapban. A 2-10. 1000 moneyt kap, érdemes figyelned a ranglistát, ha van legalább 3 telitalálatod.

Ja hogy három telitalálat az már jó esélyekkel kecsegtet? Mert már van kettő.
Meg amúgy néztem a ranglistát, de tök nulla van a nevemnél. Vagy majd egyszerre frissítik az egészet?

Update!
Csak egy teljes találatom van... és az is jóváírva..... lehet a Jugo 2-t néztem vagy csak tegnap még nem volt a helyén a dolog.

Idézetet írta: baritz Dátum január 07, 2014, 21:59:30
Ja hogy három telitalálat az már jó esélyekkel kecsegtet? Mert már van kettő.
Meg amúgy néztem a ranglistát, de tök nulla van a nevemnél. Vagy majd egyszerre frissítik az egészet?

Hónap elején jó a 2-3, szerintem 4-5 azért biztosan kelleni fog a top10-hez.

A ranglista frissül naponta, most is azt látom, hogy 61 money-val vezetik ("2 plenos", azaz két 30 money-t érő telitalálata volt  a listavezetőnek)
Most összesen 4 játékos áll két telivel:

1. Markitus
61 Moneys
6 Quini5 (2 plenos)


2. 12agenbolsa
60 Moneys
6 Quini5 (2 plenos)


3. PAMPLO
60 Moneys
2 Quini5 (2 plenos)


4. villamaravilla
60 Moneys
2 Quini5 (2 plenos)

Egyik sem te vagy?!
Lehet, hogy ez is csak befizető ügyfeleknek hozhat plusz pénzt?!

A ranglista alatt egyébként külön írja a saját teljesítményünket is. Nálad ott mi látható?