Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Már túlestem a dolgon. Mondom, össze-vissza néztem mindent. A lényeg, hogy nem is kettő, hanem egy telim van, a másik 4 találatos lett csak (Marselles csak a 2x15 percben verte talán az Evian-t a kupában, így nem H hanem X lett). Aa ranglistán meg bekevertem a napi 1 kérdésesnek a listáját is ide. A lényeg, hogy szerintem ebben simán részt vesznek a nem befizetettek is.

Sziasztok!

Van egy kis problémám ezzel velük. Múlt héten beregisztráltam, befizettem, tettem két fogadást (bónuszt még nem is kaptam) pár órával később kaptam egy emailt, hogy ideiglenes bezárták a számlámat és papírokat kérnek, hogy újranyissák. Elküldtem a személyim, egy mobilszámla másolatot és egy  printscreent a skrill számlámról. Ennek 8 napja és azóta semmi infót nem kaptam tőlük és továbbra sem tudok belépni a számlámra. Ti, hogy szoktátok felvenni velük a kapcsolatot?Angol nyelvű emailekre szoktak válaszolni?

Olvastam már ezt a topikot egy ideje és úgy láttam, hogy ez az iroda rendben van, volt másnak is ilyen rossz tapasztalata?

Előre is köszi az infokat!


Nekem eddig válaszoltak angol nyelvű emailekre.

Idézetet írta: rundmc Dátum január 12, 2014, 20:53:50
Sziasztok!

Van egy kis problémám ezzel velük. Múlt héten beregisztráltam, befizettem, tettem két fogadást (bónuszt még nem is kaptam) pár órával később kaptam egy emailt, hogy ideiglenes bezárták a számlámat és papírokat kérnek, hogy újranyissák. Elküldtem a személyim, egy mobilszámla másolatot és egy  printscreent a skrill számlámról. Ennek 8 napja és azóta semmi infót nem kaptam tőlük és továbbra sem tudok belépni a számlámra. Ti, hogy szoktátok felvenni velük a kapcsolatot?Angol nyelvű emailekre szoktak válaszolni?

Olvastam már ezt a topikot egy ideje és úgy láttam, hogy ez az iroda rendben van, volt másnak is ilyen rossz tapasztalata?

Előre is köszi az infokat!

Én a 20 euró befizetése után elküldtem nekik a személyi, lakcímártya, banki kivonat scannelt verzióját és ez elég is volt nekik, miután rákérdeztem a supportnál. Az MB-re 1 nap alatt kiért a levett pénz.

Nekem eddig még sajnos csak rossz tapasztalatom van!Legalábbis kifizetés terén!Befizettem 10 eurot,játszottam,és közben kaptam folyamatosan a bónusz pénzeket!Felvittem 200 euroig,gondoltam kiveszem,elküldtem minden létező papírom másolatát nekik,kivéve a közüzemi számlát mert az nincs a nevemen,ezzel problémáztak!Azt is elküldtem nekik de megírtam,hogy a feleségem nevén van,erre azt írták küldjem el a feleségem iratai másolatát is!Elküldtem 1 hete azóta nem válaszolnak semmit!Elég bosszantó,hogy válaszra sem méltatnak,ráadásul ez a huzavona 6 hete folyik!Érdekes a befizetés 1 perc alatt sikerült...

Idézetet írta: Szeho95 Dátum január 16, 2014, 18:31:32
Nekem eddig még sajnos csak rossz tapasztalatom van!Legalábbis kifizetés terén!Befizettem 10 eurot,játszottam,és közben kaptam folyamatosan a bónusz pénzeket!Felvittem 200 euroig,gondoltam kiveszem,elküldtem minden létező papírom másolatát nekik,kivéve a közüzemi számlát mert az nincs a nevemen,ezzel problémáztak!Azt is elküldtem nekik de megírtam,hogy a feleségem nevén van,erre azt írták küldjem el a feleségem iratai másolatát is!Elküldtem 1 hete azóta nem válaszolnak semmit!Elég bosszantó,hogy válaszra sem méltatnak,ráadásul ez a huzavona 6 hete folyik!Érdekes a befizetés 1 perc alatt sikerült...

Ahol lakcím igazolást kérnek, ott sajnos mindenhol belefuthatsz ebbe a problémába. (mondjuk az ügyfélszolgálat itt tényleg lassú)
Ha van a neveden bankszámla, akkor annak a kivonatát is el szokták fogadni az irodák.
(akár ezért is érdemes lehet nyitni egyet, ha ez a gond)

Köszi az ötletet!Igen van a nevemen bankszámla,megpróbálkozom azzal is!

Ma is van valami bónuszakció sapkák,sálak,hóemberek,szakácsok ;D1-től 20euroig.3eurost sikerült lekattintanom,de mielőtt elfogadtam volna elment a netem,most meg azt irja,hogy már részt vettem a promócióban.A pénz sehol,akkor most ez befizetési bónusz lenne vagy milyen?

Idézetet írta: fili76 Dátum január 17, 2014, 07:55:26
Ma is van valami bónuszakció sapkák,sálak,hóemberek,szakácsok ;D1-től 20euroig.3eurost sikerült lekattintanom,de mielőtt elfogadtam volna elment a netem,most meg azt irja,hogy már részt vettem a promócióban.A pénz sehol,akkor most ez befizetési bónusz lenne vagy milyen?

Nekem csak 1 eurót adott, de azt egyből a bónuszhoz írta.
Szerintem ha a közelmúltban volt befizetésed, akkor automatikusan megkapod, különben lehet, hogy csak moneyt ad.

Nekem 3-at adott, de se moneyként, se euróként nem írta jóvá... (régebben volt már befizetésem)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2014, 13:05:52
Nekem 3-at adott, de se moneyként, se euróként nem írta jóvá... (régebben volt már befizetésem)

Valószínűleg túl rég volt a befizetésed. Nekem is rögtön ráírták a bónusz számlára.

1 Eurót kaptam,
kicsit várhattak volna még vele, mert ebben a hónapban már kikértem a járandóságomat  :ok:
Jó lenne felvinni 100-ig Feb.01.-ig  ;)

Idézetet írta: kosaga Dátum január 17, 2014, 13:34:30
Valószínűleg túl rég volt a befizetésed. Nekem is rögtön ráírták a bónusz számlára.

Igen ez az oka, megnéztem fordítóval. Ez amúgy logikus lépés a részükről, tényleg túl vajszívűek és hülyék lennének egyetlen befizetésből hozzájuttatni ezekhez az akciókhoz a népet. (mondjuk a moneyt se írták jóvá, pedig közeledek az 500-hoz, no mindegy)

Okos kis szoftver ez a yogano,
Mindig akkor dobnak be  egy rakás bonuszt, amikor már sok embernél közeledik a payout :)

Érzékeli a rendszer kiknél kell magasabb rolloveres bonuszt adni :D
Látszólag bejön a 4 választási lehetőség, pedig bonyolult elemzések után előre meg van határozva menyit ad a gép ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2014, 13:05:52
Nekem 3-at adott, de se moneyként, se euróként nem írta jóvá... (régebben volt már befizetésem)
Mára már jóvá van írva (moneyként). Én úgy olvastam, hogy ugye annyi eurot nyersz amennyit, de ha csak a  moneyban vagy érintett, akkor azt a következő napon írják jóvá. Vagyis azt hiszem ma. Szóval jó így.