Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: baritz Dátum január 18, 2014, 17:46:36
Mára már jóvá van írva (moneyként). Én úgy olvastam, hogy ugye annyi eurot nyersz amennyit, de ha csak a  moneyban vagy érintett, akkor azt a következő napon írják jóvá. Vagyis azt hiszem ma. Szóval jó így.

Viszont ha időközben befizetsz, akkor money helyett megkapod bónuszként a választott euró összeget!
Én is csak ma kaptam az infót...
Nem tudom, hogy az esetleges mai és holnapi befizetéseket figyelembe veszik-e.

a quini 5 játékban kapott pontok ha bent van a játékos az első tízben beváltható euróra és ha be akkor bónuszként kapja meg vagy kivehető? Eddig négy telitalálatom van ebben a hónapban. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 18, 2014, 18:19:34
Viszont ha időközben befizetsz, akkor money helyett megkapod bónuszként a választott euró összeget!
Én is csak ma kaptam az infót...
Nem tudom, hogy az esetleges mai és holnapi befizetéseket figyelembe veszik-e.
Hát az jó kérdés. De szerintem ha már jóváírták moneyként, akkor már nem tudod eurora váltani befizetéssel. Én úgy gondolom, hogy pont azért volt az, hogy eurot egyből odaírják, de ha moneyra vagy csak jogosult, akkor azt meg másnap, hogy legyen egy kis türelmi idő, hátha befizetsz. (ez jó kis többszörösen összetett mondat lett).
Persze ez csak az én feltételezésem, de én így logikáznék.

Idézetet írta: baritz Dátum január 19, 2014, 14:15:32
Hát az jó kérdés. De szerintem ha már jóváírták moneyként, akkor már nem tudod eurora váltani befizetéssel. Én úgy gondolom, hogy pont azért volt az, hogy eurot egyből odaírják, de ha moneyra vagy csak jogosult, akkor azt meg másnap, hogy legyen egy kis türelmi idő, hátha befizetsz. (ez jó kis többszörösen összetett mondat lett).
Persze ez csak az én feltételezésem, de én így logikáznék.

Aki esetleg több moneyt nyert, az azért ma még egy minimális befizetéssel megpróbálhatja bónuszra váltani. Hátha...

Idézetet írta: more75 Dátum január 19, 2014, 13:40:47
a quini 5 játékban kapott pontok ha bent van a játékos az első tízben beváltható euróra és ha be akkor bónuszként kapja meg vagy kivehető? Eddig négy telitalálatom van ebben a hónapban. :)
Szerintem bármi, amit moneyből váltasz át, azt bónuszként fogja majd jóváírni, szóval megforgatósnak gondolom. Mert különben adhatnák rögtön euróban is.
Amúgy grat az eddigi 4 telihez, én eddig három telivel küszködök, meg pár peches négyessel.
Melyik vagy a ranglistán? Úgy nézem, hogy 4 találatos eddig három van.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 19, 2014, 14:18:07
Aki esetleg több moneyt nyert, az azért ma még egy minimális befizetéssel megpróbálhatja bónuszra váltani. Hátha...
Persze, egy próbát megérhet mondjuk egy 5 vagy 20 eurónál :)

Idézetet írta: baritz Dátum január 19, 2014, 14:20:04
Szerintem bármi, amit moneyből váltasz át, azt bónuszként fogja majd jóváírni, szóval megforgatósnak gondolom. Mert különben adhatnák rögtön euróban is.
Amúgy grat az eddigi 4 telihez, én eddig három telivel küszködök, meg pár peches négyessel.
Melyik vagy a ranglistán? Úgy nézem, hogy 4 találatos eddig három van.
Köszi eddig nekem is ez a hónap a legszerencsésebb eddig talán 2 telitalálat volt a legtöbb.Én vagyok a 2-ik helyezett.:)

Idézetet írta: more75 Dátum január 19, 2014, 14:54:33
Köszi eddig nekem is ez a hónap a legszerencsésebb eddig talán 2 telitalálat volt a legtöbb.Én vagyok a 2-ik helyezett.:)
drenthe úr? :D


Idézetet írta: more75 Dátum január 19, 2014, 14:59:34
Személyesen és te melyik vagy?:)
Én csak morcosan figyelek egyelőre a bal alsó sarokban egy kis zugban... :D

Én már voltam második helyezett, :beerchug:

A moneyt ha beváltod, nem bonus lesz, hanem kifizethető pénz :ok:


Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 19, 2014, 16:41:57
Én már voltam második helyezett, :beerchug:

A moneyt ha beváltod, nem bonus lesz, hanem kifizethető pénz :ok:
Köszi a felvilágositást :-)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 19, 2014, 16:41:57
Én már voltam második helyezett, :beerchug:

A moneyt ha beváltod, nem bonus lesz, hanem kifizethető pénz :ok:



Köszi! Akkor jobb, mint amire számítottam  :P


Idézetet írta: rundmc Dátum január 12, 2014, 20:53:50
Sziasztok!

Van egy kis problémám ezzel velük. Múlt héten beregisztráltam, befizettem, tettem két fogadást (bónuszt még nem is kaptam) pár órával később kaptam egy emailt, hogy ideiglenes bezárták a számlámat és papírokat kérnek, hogy újranyissák. Elküldtem a személyim, egy mobilszámla másolatot és egy  printscreent a skrill számlámról. Ennek 8 napja és azóta semmi infót nem kaptam tőlük és továbbra sem tudok belépni a számlámra. Ti, hogy szoktátok felvenni velük a kapcsolatot?Angol nyelvű emailekre szoktak válaszolni?

Olvastam már ezt a topikot egy ideje és úgy láttam, hogy ez az iroda rendben van, volt másnak is ilyen rossz tapasztalata?

Előre is köszi az infokat!

Vegul 2 het utan megoldodott a dolog, csak azt nem ertem miert nem  valaszoltak az emailjeimre.

Lassan jöhetne valami újabb akció  :cya:
Pl egy kis ingyenpörgetés már rég volt....... ;)