Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én sem kaptam meg a kihúzott 3-at.Se bonos-t se moneys-t.Mindegy,3-ért nem reklamálok.

Avatar frissítésre adnak 50 moneyt!

#1322 április 01, 2014, 10:26:09, Alk
Ma a már megszokott BL-kvíz! Ha jól értem, azt kell megtippelni, hogy a hazai vagy a vendég csapatok szereznek-e több gólt!

Hazaiak
Vendégek
Ugyanannyit
Nem lőnek

10 €-ért ment a V. :beerchug:

Idézetet írta: Alk Dátum április 01, 2014, 10:07:12
Ma a már megszokott BL-kvíz! Ha jól értem, azt kell megtippelni, hogy a hazai vagy a vendég csapatok szereznek-e több gólt!

Hazaiak
Vendégek
Ugyanannyit
Nem lőnek

10 €-ért ment a V. :beerchug:

Köszi,
ez jó ötlet :ok:

Az jó a mostani kvízben, hogy lényegében csak 3 lehetőség közül kell választani, mert aligha lesz 2 db 0:0-ás meccs.
(aki erre számít, az már játszhatja is meg 200-as szorzó körül)

Az irodák szerint a Bayernnek nagyobb esélye van egy nagy gólkülönbségű győzelemre, mint a Barcának, de én hajlok arra, hogy most inkább a hazaiakra tegyek...

Idézetet írta: Alk Dátum április 01, 2014, 10:07:12
Ma a már megszokott BL-kvíz! Ha jól értem, azt kell megtippelni, hogy a hazai vagy a vendég csapatok szereznek-e több gólt!

Hazaiak
Vendégek
Ugyanannyit
Nem lőnek

10 €-ért ment a V. :beerchug:

Veled tartok, én is 10 est húztam, ráadásul a Bayernt és az Atleticot is csípem.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2014, 10:42:41
(aki erre számít, az már játszhatja is meg 200-as szorzó körül)

Lassan már 10-es szorzó alá megyünk :)

Idézetet írta: Latzka Dátum április 01, 2014, 21:55:15
Lassan már 10-es szorzó alá megyünk :)

Hja, már vissza lehetett volna fogadni...   ;D

Sikerült olyan eredményeknek jönnie tegnap, hogy senki ne nyerjen, ha jól sejtem.

Már a Chelsea és a Dortmund gólszerzésére lehet játszani, ez mondjuk szorzókkal is "kifejezhető":
A bet365 szerint:

mindkettő szerez gólt: 2.46
csak a Chelsea: 3.81
csak a Dortmund: 3.36
egyik sem: 5.21

"Sikerült olyan eredményeknek jönnie tegnap, hogy senki ne nyerjen, ha jól sejtem."

Hehe,nem jól sejted.5 euróval lettem gazdagabb  :laugh:
Mondjuk ilyen 2:1,1:2,1:0,0:1-szerű eredményekben gondolkodtam,de így se rossz...


Viszont a mairól nincs elképzelésem.Szerintem a Chelsea fog gólt lőni és arra fogadtam is hogy nem kap ki.Dortmund?Szóval mindkettő vagy csak Chelsea?Legyen mindkettő.

Hát a kvízen csak 2 eurót nem nyertem meg de ezen a gyenge Chelsea-n még buktam is  :'(
Azért találtam egy kis örömöt az ürömben,mindig is rühelltem Mourinhót (elismerve hogy az általa képviselt futball is lehet eredményes sajnos).

Üdv.

Ismét van BL kvizkérdés 1,2,5,10

Szeretnék segítséget kérni, ez mit jelent?

¿CUÁNTOS GOLES MARCARÁN LOS EQUIPOS VISITANTES EN LA JORNADA DE HOY? (SIN PRÓRROGA)

Champions League - ¿Conseguirá marcar algún gol el Man. Utd. contra el Bayern M.?

No
Sí, pero quedará eliminado
Sí, y se clasificará

Fordító nélkül:

1. Hány gólt szereznek a vendégcsapatok a rendes játékidőben ma?

2. a MU

nem szerez gólt

szerez, de kiesik

szerez és továbbjut

kijavítást elfogadok :)

Idézetet írta: borbor Dátum április 08, 2014, 09:11:06
Fordító nélkül:

1. Hány gólt szereznek a vendégcsapatok a rendes játékidőben ma?

2. a MU

nem szerez gólt

szerez, de kiesik

szerez és továbbjut

kijavítást elfogadok :)

köszönöm

A mai BL-kvízre "menos de 3"-t tippeltem 5 euróért.10-ért már biztos ki lehetett volna hozni belőle valami  nyereséget (majd Knapp kiszámolja)de 5-ért inkább csak tippelek.