Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 08, 2014, 09:22:27
A mai BL-kvízre "menos de 3"-t tippeltem 5 euróért.10-ért már biztos ki lehetett volna hozni belőle valami  nyereséget (majd Knapp kiszámolja)de 5-ért inkább csak tippelek.

Én zsinórban negyedjére kaptam az egyest... Pedig a legmagasabb bónuszért volt befizetésem, és azután is volt depo, azt hiszem ilyen tíz euró, talán múlt hónapban. Pech.

10-es pörgettem és 4 vendég gólra lőttem, de ...

Ez újdonság vagy eddig is így volt?

"Vegyen részt a 10. pénzét. Ha sikerül, akkor kapja meg a díjat holnap pénzét, vagy 10 €, ha befizetni ma. FONTOS Iratkozzon fel még ma, hogy megkapja a díjat euróban."


Idézetet írta: Latzka Dátum április 08, 2014, 10:19:57
10-es pörgettem és 4 vendég gólra lőttem, de ...

Ez újdonság vagy eddig is így volt?

"Vegyen részt a 10. pénzét. Ha sikerül, akkor kapja meg a díjat holnap pénzét, vagy 10 €, ha befizetni ma. FONTOS Iratkozzon fel még ma, hogy megkapja a díjat euróban."

Nem tapasztaltam ilyet, ezt hol látod?
Valószínűleg egy befizetéssel nem lehet korlátlan ideig részt venni a játékokban, hanem egy idő után újabbat kérnek...


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 08, 2014, 09:22:27
A mai BL-kvízre "menos de 3"-t tippeltem 5 euróért.10-ért már biztos ki lehetett volna hozni belőle valami  nyereséget (majd Knapp kiszámolja)de 5-ért inkább csak tippelek.

Nagyon sok variáció van, nem számolgattam most szorzókat.
Játszom a 3 alattat és reménykedem, hogy a Madrid inkább őrzi az eredményt, a PSG meg beszorul a saját kapuja elé.  :)

A 3-nál kevesebb gól 6 féle módon jöhet össze: 0-0 gól,1-0,0-1,1-1,2-0,0-2
az összesen pontosan 3 gól 4 különböző módon is összejöhet: 3-0,2-1,1-2,0-3
a 4 gólnál 5 variáció van. (4-0,0-4,3-1,1-3,2-2)
a 4-nél több gólnál meg lényegében végtelen számú variáció van, de ugye legalább az egyik csapatnak el kell jutnia 3 szerzett gólig mindenképpen.



Eltaláltam a mait, 2 eurós jött, kis pénz is pénz.

Rakd fel egy jó kis team totalra.. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 08, 2014, 23:55:07
Rakd fel egy jó kis team totalra.. :D

Hónap aranyköpése  :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 08, 2014, 23:55:07
Rakd fel egy jó kis team totalra.. :D

Rosszból is megárt a sok, inkább felraktam egy magas oddsú páros teniszre.  :angel:

Melyikre?? Kiszurkolom neked. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 09, 2014, 16:22:13
Melyikre?? Kiszurkolom neked. :)

Sajnos elment, a Carreno-Busta P. / Sousa J - Murray J. / Peers J. meccs volt, azért köszi a szurkolást utólag is.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum április 09, 2014, 22:59:48
Sajnos elment, a Carreno-Busta P. / Sousa J - Murray J. / Peers J. meccs volt, azért köszi a szurkolást utólag is.

Hm.
Ha előre beírod, legalább mi kereshettünk volna rajta!   :laugh:

Idézetet írta: Knapp Dátum április 10, 2014, 10:10:03
Hm.
Ha előre beírod, legalább mi kereshettünk volna rajta!   :laugh:
:(

Ma ismét adnak 5 ingyen pörgetést.

Idézetet írta: jostir Dátum április 11, 2014, 08:23:43
Ma ismét adnak 5 ingyen pörgetést.
Abból az 5 pörgetésből csináltam 1.36€-t. Abból az 1.36€-ból meg most 10 €-nál tartok, de nagyjából már 20x megforgattam az 1.36-t. Mikor lesz ebből rendes pénz, vagy mi lesz? Vagy legalább hol tudom megnézni, hogy mennyi a feltétele és mennyinél járok?
Köszi

Idézetet írta: baritz Dátum április 11, 2014, 11:52:34
Abból az 5 pörgetésből csináltam 1.36€-t. Abból az 1.36€-ból meg most 10 €-nál tartok, de nagyjából már 20x megforgattam az 1.36-t. Mikor lesz ebből rendes pénz, vagy mi lesz? Vagy legalább hol tudom megnézni, hogy mennyi a feltétele és mennyinél járok?
Köszi

Nem tudod megnézni sehol, hogy hol tartasz.
Én úgy szoktam számolni, hogy automata pörgetésre állítom és húzom a strigulákat, hányszor ment végig az automata...

A kaszinó főoldalát viszont ha frissíted, akkor teljesítéskor egyből "átmászik" a bónuszegyenlegről a normál egyenlegre a pénz és már viheted is át sportfogadásra vagy utaltathatod ki.

(nekem 30 vagy inkább 36-szoros forgatás rémlik...)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 11, 2014, 12:47:28
Nem tudod megnézni sehol, hogy hol tartasz.
Én úgy szoktam számolni, hogy automata pörgetésre állítom és húzom a strigulákat, hányszor ment végig az automata...

A kaszinó főoldalát viszont ha frissíted, akkor teljesítéskor egyből "átmászik" a bónuszegyenlegről a normál egyenlegre a pénz és már viheted is át sportfogadásra vagy utaltathatod ki.

(nekem 30 vagy inkább 36-szoros forgatás rémlik...)

Közben megoldottam. Még tekergettem kicsit, variáltam, lementem, aztán megint fel. És először lehet elkerülte a figyelmem, de később megtaláltam az oldalon, hogy mennyinél is járok. Csak nem felül volt kiírva, hanem lentebb egy sávban. Át is raktam kb 5€-t, és még maradt kicsi, abból játszottam még (Jack and the Beanstalk). Abból megint kiszedtem pár €-t. Amúgy nekem ez a játék fekszik a legjobban, mert sokszor pörget úgy is, hogy ugye nem kell az egyenlegemhez nyúlni. Már játékban szerintem rég elsuhintottam volna a pénzt, de ez adogatni szokott, szóval ajánlom.  :great: