Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 16, 2014, 18:33:47
A meghívásos balhé után akkor is kap bónuszt a meghívó ha nem fizetett még be az oldalra? Vagy inkább hívjam meg én az illetőt?

Ha tippelnem kéne, arra tennék, hogy igen, hisz moneyt adnak és "nem pénzt", a moneyt meg meg szokták kapni a nem befizető játékosok is a promókban, illetve moneyt kapnak a bónuszok helyett.

Ha megkockáztatjátok, akkor legalább kiderülne, hogyan is van.  :)

(bár én inkább biztosra mennék..)


Holnap szerintetek lesz valami promó végre a spanyol bajnokság utolsó fordulójának apropóján?  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 16, 2014, 19:04:59
Ha tippelnem kéne, arra tennék, hogy igen, hisz moneyt adnak és "nem pénzt", a moneyt meg meg szokták kapni a nem befizető játékosok is a promókban, illetve moneyt kapnak a bónuszok helyett.

Ha megkockáztatjátok, akkor legalább kiderülne, hogyan is van.  :)

(bár én inkább biztosra mennék..)


Holnap szerintetek lesz valami promó végre a spanyol bajnokság utolsó fordulójának apropóján?  :)

Jaaa. Megzavart a 10 euro, pedig az 1000 money. Akkor meghívhatja a másik srác, nagyvonalú leszek  8)
Én holnapra és a BL-döntőre is várok egy zsíros promót  :ok:

Ingyenes fogadást kaptunk mára. Így reménykedem egy bónuszban a BL-döntőre  :ok:

Üdv.
Szeretnék segítséget kérni. A Yogano-tól érkezett 1 email.

Camiseta de regalo

En Yogano felicitamos al campeón de Liga, y regalamos a todos nuestros usuarios la camiseta del Atlético de Madrid para su Avatar.

Solo hasta el miércoles 21, editando el Perfil/Avatar de Yogano, encontrarás la camiseta del Atlético de Madrid a coste cero.



Perfil/Avatar
 

Además ahora puedes utilizar la imagen de tu Avatar en las redes sociales ¡Es muy fácil con AvatarCard!

Ez mit jelenthet?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 19, 2014, 17:41:58
Üdv.
Szeretnék segítséget kérni. A Yogano-tól érkezett 1 email.

Camiseta de regalo

En Yogano felicitamos al campeón de Liga, y regalamos a todos nuestros usuarios la camiseta del Atlético de Madrid para su Avatar.

Solo hasta el miércoles 21, editando el Perfil/Avatar de Yogano, encontrarás la camiseta del Atlético de Madrid a coste cero.



Perfil/Avatar
 

Además ahora puedes utilizar la imagen de tu Avatar en las redes sociales ¡Es muy fácil con AvatarCard!

Ez mit jelenthet?
Ez egy ajándék, aminek nem sok haszna van.

A Yogano gratulál a La Liga győztesének és minden felhasználójának lehetőséget ad, hogy Atletico Madrid-os Avatart szerkesszen magának.
Csak 21. szerdáig szerkesztheted ezt, Profil/Avatar szerkesztése menüben, teljesen díjmentesen.
Ráadásul ezt az Avatart felhasználhatod bármelyik közösségi oldalon a neved alatt.

Nem kevesebb, mint 6 levélváltás után végre sikerült a számlám hitelesítése, ezúton köszönöm Nórának, lányom spanyol szakos csoporttársának, hogy értelmezhetővé tette azt a szöveget, amire még a Google sem volt képes - a közüzemi számla bal alsó sarkába kellett tenni a személyit, és az így készült fotót elküldeni.

Sikerült 10 eurót kihúzni.Gyanítom hogy annak is köszönhetem hogy ebben a hónapban valamennyit fogadgattam-kellett valamit kezdeni az eddig összegyűlt pénzzel.Szóval remélem 25 percig csak kitart mindkét csapat védelme aztán a következő 25-ben annyit rúgnak amennyit akarnak.

Idézetet írta: La Guerta Dátum május 22, 2014, 12:53:26
Nem kevesebb, mint 6 levélváltás után végre sikerült a számlám hitelesítése, ezúton köszönöm Nórának, lányom spanyol szakos csoporttársának, hogy értelmezhetővé tette azt a szöveget, amire még a Google sem volt képes - a közüzemi számla bal alsó sarkába kellett tenni a személyit, és az így készült fotót elküldeni.

Hopp ezt most olvasom. Akkor lehet nekem is ezért genyóznak? Elküldtem a mobilszámlát, Google Translator szerint azt írták vissza hogy nem egyezik a lakhely azzal amivel regisztráltam (ez képtelenség). Akkor megpróbálom így ahogy írtad.

A mai Bl kvíz kérdés mikor lövik az első gólt a Real-Atletico meccsen?Mert én igy értelmeztem és a hosszabitás is beleszámit ha jól értettem.Sikerült a 20 eurót kiválasztani de én a 25-ik perc elöttre tippeltem.   :ok:

Szerintem is az első gól idejét kérdezik. Én a 10-est találtam el. tippem 25-50 között lesz meg

Eltaláltam az első gól idejét, 10-est nyertem volna, de valamiért csak 5 látszik a bónusznál. Írtam nekik üzenetet, remélem javítva lesz.

Megfogtam a 20-ast, de nekem is csak a felét írták jóvá.

Én is eltaláltam a gól idejét, de nekem a moneyhoz került csak +5 egység, semmi bónusz vagy új összeg nincs a számlámon.

Én is eltaláltam a gól időt 5€-val...
És anyit is kaptam :ok:

Én is csak a felét kaptam meg, így kénytelen voltam írni nekik. A válasz egyből jött, ma vagy holnap javítják.