Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 25, 2014, 12:27:49
Én is csak a felét kaptam meg, így kénytelen voltam írni nekik. A válasz egyből jött, ma vagy holnap javítják.

Már javítva is van  :great:

Nekem is javították.

Sikerült egy 20 ast kifogni. Sajnálom az Atleticot.


Én csak játékpénzben kaptam meg, mit kell ilyenkor csinálni? Írtam nekik a contacto -nál (spanyolom gyenge), de alapvetően a felület és az iroda elég idegen nekem :crazy:

Idézetet írta: stdavid Dátum május 25, 2014, 21:00:34
Én csak játékpénzben kaptam meg, mit kell ilyenkor csinálni? Írtam nekik a contacto -nál (spanyolom gyenge), de alapvetően a felület és az iroda elég idegen nekem :crazy:

Volt már befizetésed?
Ha még nem, akkor csak money-ra számíthatsz.

Ha nagyon muszáj, én angolul szoktam nekik írni, akkor elég a spanyol válasszal webfordítózni.   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2014, 21:31:41
Volt már befizetésed?
Ha még nem, akkor csak money-ra számíthatsz.

Ha nagyon muszáj, én angolul szoktam nekik írni, akkor elég a spanyol válasszal webfordítózni.   ;D
Akkor ez lehet az oka, még nem fizettem be, de nem is terveztem igazán.. :D

Idézetet írta: stdavid Dátum május 26, 2014, 01:17:51
Akkor ez lehet az oka, még nem fizettem be, de nem is terveztem igazán.. :D

Ha neked elég mondjuk 10 money (0,1 euró), 10 euró helyett, akkor ne tedd!  :)

Bár ha egyszer kifizetést kérnél, előtte biztosan olyan számlára akarnának kifizetni, ahonnan már fizettél is be, tehát ilyen szempontból sem árt egy befizetésen túlesni.
Azt is mondhatom, hogy befizetési szándék nélkül felesleges görcsölni náluk.

Azt meg nem tudom, hogy hova fizetnél be szívesen, ha egy olyan irodához sem, ahol 20 euróra 30 euró bónuszt adnak és elég enyhék a forgatási feltételek. (1.5-ös szorzó, csak a bónuszösszeget kell 6-szor forgatni, bár a bónuszt részletekben írják jóvá)

Most hány eurót buktál azon, hogy nem volt még befizetésed és úgy játszottál?    ;)

Persze, mindenki szeretne nulla befektetéssel pénzt keresni, de a gyakorlatban azért hatékonyabb, ha legalább egy kevés pénzt rászánunk ahelyett, hogy az időnket pocsékolnánk minimális remélt haszonért.

Ha jól emlékszem, a betathome témában te voltál az kb. egy héttel ezelőtt, aki az éjszaka közepén 2 perc alatt "beváltott" (volna) 3 felajánlott kupont, ugyanakkor arra nem szántál időt, hogy a yogano témát átfusd, miközben már többször is szó volt róla, hogy a "nem befizetőknek" money jár pénz helyett...
Ezt csak azért említem meg, mert ha már pénzt nem akarunk szánni valamire, legalább az időnket érdemes hasznosan eltölteni, az is kamatostul megtérül.

A Yogano liveban olyan kosár ligákat is kifogtam, ami még a bet365 nél sincs, de valami irgalmatlanul nehéz live-ban tippet rakni náluk, szinte állandóan változtatják a sávokat.

A mai akciót hogyan kell értelmezni, nem emlékszem hogy részt vettem volna ilyenben. Szóval 2+1 tenisz livebetet írnak. Tegyél kettőt élőben, kapsz egy ingyenfogadást. Viszont amikor a részletekre kattintok, ott már 3 élőfogadás a követelmény az ingyenes fogadáshoz. Ja, és oddsra sincsenek követelmények. Legalábbis nem látom hogy írná.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 28, 2014, 03:54:15
A mai akciót hogyan kell értelmezni, nem emlékszem hogy részt vettem volna ilyenben. Szóval 2+1 tenisz livebetet írnak. Tegyél kettőt élőben, kapsz egy ingyenfogadást. Viszont amikor a részletekre kattintok, ott már 3 élőfogadás a követelmény az ingyenes fogadáshoz. Ja, és oddsra sincsenek követelmények. Legalábbis nem látom hogy írná.

Korábban az ilyeneket mindig 3 + 1-ként értelmeztem a biztonság kedvéért.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 28, 2014, 08:59:13
Korábban az ilyeneket mindig 3 + 1-ként értelmeztem a biztonság kedvéért.

Mondjuk engem nem kell bátorítani az élő fogadásra  ;D  De oddsra akkor nincs korlát?

Sikerült kiakasztani a focijátékot :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Már a második passzra beadta az 1000Money az 10€ :ok:
Nem tudom miért nem engedett továb gólt lőnni?  ;D ;D ;D


Nekem nem enged a focinál játszani. Lehet ez a játék is már befizetéshez kötött? Korábban még ment ez a foci.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 05, 2014, 15:41:56
Sikerült kiakasztani a focijátékot :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Már a második passzra beadta az 1000Money az 10€ :ok:
Nem tudom miért nem engedett továb gólt lőnni?  ;D ;D ;D
Basszus én meg gólt lőttem de csak 10 moneyt adott!
Pedig fogadgattam is mostanában.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 05, 2014, 19:43:27
Basszus én meg gólt lőttem de csak 10 moneyt adott!
Pedig fogadgattam is mostanában.

Forgalomfüggő, és ha jól tudom az előző hetit számolják.
Nekem is tíz euró sikerült, mert a "kapufa" kifogott rajtam.